głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
najaranapoziomka Spotykamy na naszej drodze wielu ludzi. Niektórzy idą z nami tylko kawałek i skręcają gdzieś w bok czasem to my wybieramy inną trasę. Ale są ludzie którzy towar

najaranapoziomka

najaranapoziomka.moblo.pl
Spotykamy na naszej drodze wielu ludzi. Niektórzy idą z nami tylko kawałek i skręcają gdzieś w bok czasem to my wybieramy inną trasę. Ale są ludzie którzy towarzysz
Spotykamy na naszej drodze wielu... teksty

najaranapoziomka dodano: 9 czerwca 2014

Spotykamy na naszej drodze wielu ludzi. Niektórzy idą z nami tylko kawałek i skręcają gdzieś w bok, czasem to my wybieramy inną trasę. Ale są ludzie, którzy towarzyszą nam stale. Przyjaciele. Ludzie, z którymi łączy nas dobra energia, życzliwi nam i wspierający. Bywa, że mamy przyjaciół w najbliższej rodzinie – to wielkie szczęście. Dbajmy o tych z rodziny i spoza niej. Zabiegani, ciągle zajęci odkładamy na wieczne „kiedyś” rozmowy z bliskimi nam ludźmi. Klikanie „lubię to” zastępuje nam żywy kontakt z żywymi osobami. Oddalamy się nie zdając sobie z tego sprawy. Nie pozwólmy by nasze przyjaźnie przeszły do świata wirtualnego. Spotykajmy się, wymieniajmy nowiny i uśmiechy na żywo! Ach, no i oczywiście trenujmy razem z przyjaciółmi! Ponoć najtrwalsze są przyjaźnie z młodości. Buduj przyjaźnie, to bogactwo na całe życie!

Wszystko by było inaczej i raczej... teksty

najaranapoziomka dodano: 8 czerwca 2014

Wszystko by było inaczej i raczej gdzie indziej niż tu.

Ten świat jest tak cudownie pojebany... teksty

najaranapoziomka dodano: 8 czerwca 2014

Ten świat jest tak cudownie pojebany że nie wszystko można zrozumieć i to stanowi o jego urodzie.

A to już nie moja wina  że ten... teksty

najaranapoziomka dodano: 8 czerwca 2014

A to już nie moja wina, że ten świat jest tak cudownie pojebany, iż można zwariować, popełnić samobójstwo lub umrzeć ze śmiechu. Ja wybieram to trzecie i nikomu nic do tego.

I bądź tu mądry! Jak tylko musisz... teksty

najaranapoziomka dodano: 8 czerwca 2014

I bądź tu mądry! Jak tylko musisz wybrać, co będzie dobre, a co złe, to się zaraz okazuje, że tak naprawdę nie wiadomo, które jest które...

Wiesz... może to nie tak że się... teksty

najaranapoziomka dodano: 8 czerwca 2014

Wiesz... może to nie tak że się boję Cóż jestem trudny ale to nic. I nawet to plus całej tej sytuacji bym powiedział, ale prawdą jest, że potrafię tylko uciekać od uczuć. To mój mechanizm obronny ukrywać się za maską milczenia nic innego jak strach przed kochaniem i byciem kochanym.

Nigdy nie jest za późno żeby... teksty

najaranapoziomka dodano: 8 czerwca 2014

Nigdy nie jest za późno żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno by na stacji złych zdarzeń złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.

Wszystko polega na tym   żeby... teksty

najaranapoziomka dodano: 8 czerwca 2014

Wszystko polega na tym , żeby człowiek był taki, jaki jest,żeby nie wstydził się chcieć tego, czego chce i marzyć o tym, o czym marzy.Ludzie są na ogół niewolnikami konwenansów. Ktoś im powiedział, że powinni być tacy i tacy i starają się być takimi aż do śmierci, nie wiedząc nawet, kim byli i są naprawdę. Nie są więc nikim i niczym, postępują niejednoznacznie, niejasno, chaotycznie. Człowiek przede wszystkim musi mieć odwagę być sobą.

 Gdybyś dostał książkę z... teksty

najaranapoziomka dodano: 7 czerwca 2014

"Gdybyś dostał książkę z historią Twojego życia, przeczytałbyś zakończenie?"

Idź i walcz. Nie wierz obietnicom... teksty

najaranapoziomka dodano: 6 czerwca 2014

Idź i walcz. Nie wierz obietnicom, złam wszystkie zasady. A kiedy będzie ci ciężko, a będzie, nie poddawaj się.

 I jak tu nie być optymistą  gdy... teksty

najaranapoziomka dodano: 6 czerwca 2014

"I jak tu nie być optymistą, gdy moi wrogowie okazali się takimi świniami jak przewidywałem."

Przychodzi koleś do psychiatry i... teksty

najaranapoziomka dodano: 6 czerwca 2014

Przychodzi koleś do psychiatry i mówi - Panie doktorze, umiem latać. - Jak to Pan umie latać to nie możliwe. - No ja doktorowi pokażę Wychodzi na parapet i skacze. Rozkłada ręce i szybuje, leci, w góre i w dół, potem robi sruby, piruety i różne akrobacje aż w końcu wraca na parapet. _ Jak pan to zrobił? to nie możliwe! Na co koleś wyskakuje znowu i frunie, robi akrobacje piruety i takie tam. - To nieprawdopodobne! Musi mnie Pan tego nauczyć! - To proste. Musi pan uwierzyć w siebie, wziąć głęboki oddech, myśleć o rzeczach przyjemnych i mocno machać rękami. Lekarz nabrał powietrza i wyskoczył. Mimo starań i jakże pozytywnych myśli spadł i rozpłaszczył się na betonie. Koleś zerknął przez okno i szepnął - Jak na Anioła Stróża to niezły ze mnie skurwysyn.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV