głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
najaranapoziomka „Łączy nas wiele spraw jeszcze więcej dzieli. Być blisko siebie i wciąż nie tak jak byśmy chcieli. Dziś kręcimy się jak w karuzeli.” Doskonale wiem że Sylwia to

najaranapoziomka

najaranapoziomka.moblo.pl
„Łączy nas wiele spraw jeszcze więcej dzieli. Być blisko siebie i wciąż nie tak jak byśmy chcieli. Dziś kręcimy się jak w karuzeli.”
„Łączy nas wiele spraw  jeszcze... teksty

najaranapoziomka dodano: 9 czerwca 2014

„Łączy nas wiele spraw, jeszcze więcej dzieli. Być blisko siebie i wciąż nie tak jak byśmy chcieli. Dziś kręcimy się jak w karuzeli.”

Doskonale wiem  że Sylwia to... teksty

najaranapoziomka dodano: 9 czerwca 2014

Doskonale wiem, że Sylwia to właściwa osoba na właściwym miejscu. Trochę szalona, trochę pogmatwana, trochę niezrównoważona - tak bardzo podobna do mnie. Może to właśnie dlatego tak bardzo ją lubię i życzę jej jak najlepiej? Chwila, nie wszystko jest takie samo. Jedno nas różni, Sylwia jest odpowiedzialna. A ja dopiero się tego uczę..."

 Ludzie boją się wchodzić w... teksty

najaranapoziomka dodano: 9 czerwca 2014

"Ludzie boją się wchodzić w głębsze relacje, bo każde rozstanie generuje głębsze blizny. Bezpieczniejsze jest poruszanie się po powierzchni. Głębiej boli bardziej."

 Nigdy Cię nie wyśmieję  jeśli... teksty

najaranapoziomka dodano: 9 czerwca 2014

"Nigdy Cię nie wyśmieję, jeśli opowiesz mi szczerze o swoich uczuciach."

 Są takie oczy  nie pozna pan po... teksty

najaranapoziomka dodano: 9 czerwca 2014

"Są takie oczy, nie pozna pan po nich, że płakały. Wystarczy je otrzeć. A są takie, że płacz długo w nich stoi, nawet gdy dawno płakały. I ona takie miała."

Spotykamy na naszej drodze wielu... teksty

najaranapoziomka dodano: 9 czerwca 2014

Spotykamy na naszej drodze wielu ludzi. Niektórzy idą z nami tylko kawałek i skręcają gdzieś w bok, czasem to my wybieramy inną trasę. Ale są ludzie, którzy towarzyszą nam stale. Przyjaciele. Ludzie, z którymi łączy nas dobra energia, życzliwi nam i wspierający. Bywa, że mamy przyjaciół w najbliższej rodzinie – to wielkie szczęście. Dbajmy o tych z rodziny i spoza niej. Zabiegani, ciągle zajęci odkładamy na wieczne „kiedyś” rozmowy z bliskimi nam ludźmi. Klikanie „lubię to” zastępuje nam żywy kontakt z żywymi osobami. Oddalamy się nie zdając sobie z tego sprawy. Nie pozwólmy by nasze przyjaźnie przeszły do świata wirtualnego. Spotykajmy się, wymieniajmy nowiny i uśmiechy na żywo! Ach, no i oczywiście trenujmy razem z przyjaciółmi! Ponoć najtrwalsze są przyjaźnie z młodości. Buduj przyjaźnie, to bogactwo na całe życie!

Wszystko by było inaczej i raczej... teksty

najaranapoziomka dodano: 8 czerwca 2014

Wszystko by było inaczej i raczej gdzie indziej niż tu.

Ten świat jest tak cudownie pojebany... teksty

najaranapoziomka dodano: 8 czerwca 2014

Ten świat jest tak cudownie pojebany że nie wszystko można zrozumieć i to stanowi o jego urodzie.

A to już nie moja wina  że ten... teksty

najaranapoziomka dodano: 8 czerwca 2014

A to już nie moja wina, że ten świat jest tak cudownie pojebany, iż można zwariować, popełnić samobójstwo lub umrzeć ze śmiechu. Ja wybieram to trzecie i nikomu nic do tego.

I bądź tu mądry! Jak tylko musisz... teksty

najaranapoziomka dodano: 8 czerwca 2014

I bądź tu mądry! Jak tylko musisz wybrać, co będzie dobre, a co złe, to się zaraz okazuje, że tak naprawdę nie wiadomo, które jest które...

Wiesz... może to nie tak że się... teksty

najaranapoziomka dodano: 8 czerwca 2014

Wiesz... może to nie tak że się boję Cóż jestem trudny ale to nic. I nawet to plus całej tej sytuacji bym powiedział, ale prawdą jest, że potrafię tylko uciekać od uczuć. To mój mechanizm obronny ukrywać się za maską milczenia nic innego jak strach przed kochaniem i byciem kochanym.

Nigdy nie jest za późno żeby... teksty

najaranapoziomka dodano: 8 czerwca 2014

Nigdy nie jest za późno żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno by na stacji złych zdarzeń złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV