głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
najaranapoziomka Spojrzeliśmy na siebie i to było jak kopniak w brzuch. W życiu nikt mnie tak nie pociągał. Szkoda że człowiek nie ma przycisku reset albo nie może na dziesięć

najaranapoziomka

najaranapoziomka.moblo.pl
Spojrzeliśmy na siebie i to było jak kopniak w brzuch. W życiu nikt mnie tak nie pociągał.
 Spojrzeliśmy na siebie i to było... teksty

najaranapoziomka dodano: 24 czerwca 2014

"Spojrzeliśmy na siebie i to było jak kopniak w brzuch. W życiu nikt mnie tak nie pociągał."

 Szkoda  że człowiek nie ma... teksty

najaranapoziomka dodano: 24 czerwca 2014

"Szkoda, że człowiek nie ma przycisku reset albo nie może na dziesięć sekund wyłączyć się z prądu. Wszystko w nim od nowa by się poukładało i już by się przez jakiś czas nie zawieszał."

 Dlatego nie krępuj się nikim i... teksty

najaranapoziomka dodano: 24 czerwca 2014

"Dlatego nie krępuj się nikim i kiedy zdaje Ci się, że coś może dać ci szczęście, chwytaj tę okazję i bądź szczęśliwy. Wiem z doświadczenia, że taka szansa przychodzi tylko ze dwa, trzy razy w życiu i jeżeli się ją przegapi, żałuje się potem do śmierci."

''Najlepiej nie planuj nic. Nie... teksty

najaranapoziomka dodano: 24 czerwca 2014

''Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie, o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat najmniej się spodziewasz.''

'Życie jest jak jazda na rowerze.... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 czerwca 2014

'Życie jest jak jazda na rowerze. Nie możesz utrzymac równowagi, kiedy stoisz w miejscu'.

Pamiętaj  nigdy nie możesz... teksty

najaranapoziomka dodano: 17 czerwca 2014

Pamiętaj, nigdy nie możesz poddawać się w połowie drogi. Jeśli już zaczęłaś coś robić, skończ to. Niezależnie z jakim skutkiem, czy efektem. Podjęłaś się jakiegoś zadania to doprowadź je do końca. Nie rezygnuj i nie mów, że nie warto. Nie odpuszczaj, gdy wiesz, że możesz nie wygrać. Nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady. Nabierz powietrza w płuca i brnij do przodu. Stań oko w oko z własnymi słabościami. Później uderz i tym samym rozpocznij walkę. A następnie ją wygraj, bo stać Cię na to.

 Są takie wydarzenia  które... teksty

najaranapoziomka dodano: 16 czerwca 2014

"Są takie wydarzenia, które - przeżyte wspólnie - muszą się zakończyć przyjaźnią."

 Pewnym osobom wybaczymy rzeczy... teksty

najaranapoziomka dodano: 16 czerwca 2014

"Pewnym osobom wybaczymy rzeczy, których innym nie bylibyśmy w stanie darować do końca życia. Pamiętaj,za nic w świecie nie oddawaj osoby, na której widok mocniej bije serce."

 Z wszystkich spraw  którymi się... teksty

najaranapoziomka dodano: 16 czerwca 2014

"Z wszystkich spraw, którymi się martwimy: 40% nigdy się nie zdarzy, 35% wyjdzie lepiej niż nam się wydaje, 15% można zmienić niewielkim kosztem, a na 8% i tak nie mamy wpływu."

NIE ZNAM PRZYJEMNOŚCI WIĘKSZEJ NIŻ... teksty

najaranapoziomka dodano: 16 czerwca 2014

NIE ZNAM PRZYJEMNOŚCI WIĘKSZEJ NIŻ MOŻLIWOŚĆ SPANIA. TOTALNE WYGASZENIE ŻYCIA I DUSZY, CAŁKOWITE ODDALENIE WSZYSTKICH BYTÓW I LUDZI, NOC BEZ PAMIĘCI I ILUZJI, BRAK PRZESZŁOŚCI I PRZYSZŁOŚCI.

 Mała  to dziwne. Raz mi się chce... teksty

najaranapoziomka dodano: 16 czerwca 2014

"Mała, to dziwne. Raz mi się chce żyć, a raz po prostu kurwica człowieka trafia. Kładę się do łóżka i nie potrafię zasnąć, sam nie wiem czemu. Po prostu leżę i tyle. Gapię się w ten sufit i nie umiem niczego zrozumieć. I jest jakoś tak... Tęskno? Smętnie? Nie wiem. Za dużo nie wiem, Mała. Tylko jedną myśl ciągle gdzieś tam mam, w tej głowie. Że chcę do Ciebie. Że powinienem być obok Ciebie. I to tak bardzo, że ciężko wytrzymać. Chodźmy stąd, proszę."

 Boimy się wszyscy i bez wyjątku.... teksty

najaranapoziomka dodano: 16 czerwca 2014

"Boimy się wszyscy i bez wyjątku. (...) Wchodząc w miłość, boimy się, że ją stracimy, trwając w niej boimy się, że to nie to, albo że nic w życiu już nas innego nie spotka. Nie mając miłości boimy się, że nigdy jej już nie znajdziemy."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV