 |
naivelove.moblo.pl
Pytasz co u mnie? Wciąż walczę z pustką której po Tobie jeszcze nikt nie zapełnił.
|
|
 |
Pytasz co u mnie? Wciąż walczę z pustką, której po Tobie jeszcze nikt nie zapełnił.
|
|
 |
Mam milion powodów, aby odejść, ale i tak coś mnie tu dalej trzyma.
|
|
 |
Nazywam go szczęściem, chociaż to on przynosi mi najwięcej bólu.
|
|
 |
Nie ma słowa ' kochałem '. Miłość nie ma czasu przeszłego. Jeżeli kiedykolwiek przestałeś kogoś kochać znaczy, że nigdy prawdziwie go nie kochałeś.
|
|
 |
Nie wiesz, że chcesz, że tęsknisz. Możesz tyle powiedzieć, a nadal milczysz.
|
|
 |
Nie bój się marzyć, czasem to, na co nie liczysz, podaje nowy dzień.
|
|
 |
walcz do końca. nawet, gdy od początku stoisz na straconej pozycji
|
|
 |
dobrze jest się bać, to oznacza, że ciągle masz coś do stracenia
|
|
 |
tęsknię za dotykiem Twoich dłoni, których zawsze było mi mało
|
|
 |
czasem pragnę wyprowadzić się z domu, odejść jak najdalej, zostawić rodziców, przyjaciół, znajomych, ale rozsądek nie pozwala, więc dalej męczę się z myślami o szczęsliwym życiu.
|
|
 |
Jak odchodzisz to rób to z klasą, chłopaku. Nie krzycz, nie tłumacz się głupio, nie rób z siebie idioty z propozycją przyjaźni i najważniejsze nie powtarzaj,że to dla mojego dobra. Zachowaj się jak facet i po prostu powiedz te słowa,że mnie już nie kochasz. Może nie będę Twoją koleżanką, ale będę miała do Ciebie szacunek.
|
|
 |
każda czynność była tak perfidnie wymuszona, sztuczna. każda nie miała najmniejszego sensu. cała egzystencja, przestała mieć jakiekolwiek prawa do dalszego ciągnięcia się.
|
|
|
|