głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nadniebem z życiem jest jak z malowaniem paznokci: łatwiej ukryć błąd po kolejną warstwą lakieru niż zmywać wszystko i zacząć od początku. to tak: 'forever together' i in

nadniebem

nadniebem.moblo.pl
z życiem jest jak z malowaniem paznokci: łatwiej ukryć błąd po kolejną warstwą lakieru niż zmywać wszystko i zacząć od początku.
z życiem jest jak z malowaniem... teksty

nadniebem dodano: 22 maja 2011

z życiem jest jak z malowaniem paznokci: łatwiej ukryć błąd po kolejną warstwą lakieru, niż zmywać wszystko i zacząć od początku.

to tak: 'forever together' i inne... teksty

nadniebem dodano: 22 maja 2011

to tak: 'forever together' i inne love story poszły się jebać. seans zakończony.

Jestem wredna  arogancka  niemiła?... teksty

nadniebem dodano: 1 maja 2011

Jestem wredna, arogancka, niemiła? Być może. Ale to dlatego, że ktoś mi kiedyś powiedział, że w życiu nie można być gorszym od innych. Trzeba się dostosować.

dochodzę do wniosku  że... teksty

nadniebem dodano: 1 maja 2011

dochodzę do wniosku, że najrozsądniejszym wyjściem, byłoby Cię, zabić. świadomość, że pozbyłam się Ciebie, na własne życzenie, jest bardziej satysfakcjonująca, niż ta, że odszedłeś, pomimo mojej woli

 …  Co ty od niego chcesz? Żeby ci... teksty

nadniebem dodano: 1 maja 2011

(…) Co ty od niego chcesz? Żeby ci codziennie róże przynosił, nie spóźniał się, był punktualny, przyjeżdżał po ciebie, robił sto tysięcy niespodzianek, był miły, kochany, romantyczny, żeby cię zabierał na długie i romantyczne spacery, żeby nie zapominał o tobie, i żebyś zawsze przy nim czuła się kochana. Przecież to tylko facet. Da się ich kochać tacy, jacy już są, i to jest w nich takie słodkie, a tego swojego ideała wyrzuć na śmieci i zapomnij.

nie jestem sukowatą pieprzoną... teksty

nadniebem dodano: 1 maja 2011

nie jestem sukowatą pieprzoną księżniczką, nie mam przyjaciela geja i nie palę grubych, tanich papierosów. ale rumienię się na Twój widok. paradoksalnie jestem wulgarna i chyba z każdym dniem coraz bardziej chamska.

więc mów każdej nowej idiotce... teksty

nadniebem dodano: 1 maja 2011

więc mów każdej nowej idiotce która uwierzy w szczęśliwe zakończenie waszego związku, powtarzaj jej cały czas, że twoje usta są jak słońce, kto ich dotknie ten umrze.

Może popełniałam błędy  ale... teksty

nadniebem dodano: 1 maja 2011

Może popełniałam błędy, ale jestem tylko człowiekiem. Przynajmniej mam na tyle odwagi, żeby spojrzeć im dzisiaj w twarz.

kiedyś o mnie zapomnisz tak jak... teksty

nadniebem dodano: 1 maja 2011

kiedyś o mnie zapomnisz tak jak zapomina się jak smakowała wczorajsza kawa, albo tak jak zapomina się o zeszłorocznym śniegu. zapomnisz jaki ból był wymieszany z pierwiastkami szczęścia i jak przyśpieszał oddech. zapomnisz pojedyncze słowa, gesty, myśli. wszystko uleci z ciebie jak życie z człowieka przejechanego przez ciężarówkę. i okaże się, ze scenarzysta, który to wszystko poskładał w swej malej główce, nie zrobił kariery, nie zarobił milionów, a zamarzł w parku z butelka taniego wina w ręku. Ty kiedyś zapomnisz jak smakowało moje imię. oddasz serce w depozyt komuś innemu, komuś lepszemu. szczęście wypełni cię po brzegi, od paznokci u stop do końcówek rzęs. życzę ci tego, wiesz. i będziesz żyć w spokoju, łykać złudzenia w pigułkach każdego pojedynczego ranka. ale nic nie będzie takie samo jak te nasze chwile. jak nasza samotność we dwójkę, jak nasze bycie razem ale osobno.

w twarz zaśmiać sie światu.. teksty

nadniebem dodano: 1 maja 2011

w twarz zaśmiać sie światu..

Wiesz co? Mam satysfakcję. Że teraz... teksty

nadniebem dodano: 1 maja 2011

Wiesz co? Mam satysfakcję. Że teraz to ja jestem tą, z którą zdradza się te naiwne idiotki myślące, że ich facet utrzymuje celibat.

Witamy w świecie gdzie przyjaciele... teksty

nadniebem dodano: 17 kwietnia 2011

Witamy w świecie gdzie przyjaciele przychodzą tylko wtedy gdy mają problemy.!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV