głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nadniebem Zakładam dresy i trampki biorę butelkę wina z parku paczkę papierosów i idę oczekując spokojnie na deszcz. Łudzę się... Może to pomoże mi nie myśleć... Nie myśl

nadniebem

nadniebem.moblo.pl
Zakładam dresy i trampki biorę butelkę wina z parku paczkę papierosów i idę oczekując spokojnie na deszcz. Łudzę się... Może to pomoże mi nie myśleć... Nie myśleć i
Zakładam dresy i trampki  biorę... teksty

nadniebem dodano: 5 czerwca 2011

Zakładam dresy i trampki, biorę butelkę wina z parku, paczkę papierosów i idę, oczekując spokojnie na deszcz. Łudzę się... Może to pomoże mi nie myśleć... Nie myśleć i wreszcie o Tobie zapomnieć.

Za każdym razem  gdy zdmuchuję... teksty

nadniebem dodano: 5 czerwca 2011

Za każdym razem, gdy zdmuchuję świeczki na torcie, gdy znajdę czterolistną koniczynę, gdy zgadnę, na którym policzku mam rzęsę, zawsze wtedy robię to samo. Wymawiam w myślach to samo życzenie, życzenie związane z Tobą.

Pewnie w tej chwili 857346 ludzi na... teksty

nadniebem dodano: 5 czerwca 2011

Pewnie w tej chwili 857346 ludzi na świecie ucieka przed czymś, panicznie się tego bojąc. 747456 ludzi płacze przez wspomnienia. 388948 jest chora na miłość, a ja, ja już się zdążyłam na to uodpornić - wyłożyłam nogi na biurko, zapaliłam papierosa i na wszystko mam wyjebane. Nareszcie.

 Śniłeś mi się...  Tak? To pewie... teksty

nadniebem dodano: 5 czerwca 2011

-Śniłeś mi się... -Tak? To pewie koszmary miałaś. -Nie. Śniło mi się, że tańczymy na deszczu, a pod koniec był pocałunek i... stało się najgorsze. -Tzn? Co się stało? -Obudziłam się.

Przysięgam  że już teraz... teksty

nadniebem dodano: 5 czerwca 2011

Przysięgam, że już teraz skoczyłabym z tego cholernego dziesiątego piętra. Skoczyłabym, gdyby tylko ktoś mi obiecał, że zobaczę Twój wyraz twarzy i wrzący z Ciebie żal, kiedy dowiesz się o mojej śmierci.

Usiadła na brzegu piaskownicy i... teksty

nadniebem dodano: 5 czerwca 2011

Usiadła na brzegu piaskownicy i pijąc tanie wino prosto z butelki, oszukiwała samą siebie, że wcale jej nie zależy. Nie, po raz kolejny. Nie, znów za bardzo.

Wstaję rano z myślą  że go... teksty

nadniebem dodano: 5 czerwca 2011

Wstaję rano z myślą, że go ujżę. Wychodzę z domu z myślą, że go spotkam. Wracam z myślą, że go zobaczyłam. Zasypiam z myślą, że mi się przyśni.

Lubię noc. Wtedy wszystko układa... teksty

nadniebem dodano: 5 czerwca 2011

Lubię noc. Wtedy wszystko układa się po mojej myśli. Tak jak ja chcę i jak sobie wymarzę.

Nadam sobie prawo do palenia... teksty

nadniebem dodano: 5 czerwca 2011

Nadam sobie prawo do palenia papierosów i używania wulgaryzmów, pewności siebie ponad normę i nie noszenia stanika. Będę się chwalić swoimi majtkami i zdzierać obcasy na nierównych chodnikach. Jeśli najdzie mnie ochota, nie dopnę ostatniego guzika w tak skąpej bluzce i upiję się do cna. Nie pogardzę też głośnymi napadami histerii i piciem wina w piaskownicy o piątej piętnaście nad ranem. Jeśli tylko będę chciała. A potem i tak całą winę zrzucę na Ciebie.

Trochę wina  by zapomnieć. Kilka... teksty

nadniebem dodano: 5 czerwca 2011

Trochę wina, by zapomnieć. Kilka szlugów, by zrozumieć. Twój rękaw, by wypłakać. Nowa milość, by być szczęśliwą.

Jeżeli w nocy przyjdzie do Ciebie... teksty

nadniebem dodano: 5 czerwca 2011

Jeżeli w nocy przyjdzie do Ciebie gruby Pan w czerwonym ubranku i będzie chciał Cię zapakować do worka, to nie przestrasz się. Powiedziałam Mikołajowi, że chcę Cię pod choinkę.

Przy Tobie moje niebo jest z dżemu... teksty

nadniebem dodano: 5 czerwca 2011

Przy Tobie moje niebo jest z dżemu jagodowego i gwiazdek z białej czekolady Milky Way'a.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV