głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mocnoniezdecydowany Wszystko wkurwia. Chciałbym jakąś fajną pannę. Tak pośrodku między daj bucha a żyj dla mnie . Nie ma dobrych a co druga jest pojebana. Mają tyle stylu ile diop

mocnoniezdecydowany

mocnoniezdecydowany.moblo.pl
Wszystko wkurwia. Chciałbym jakąś fajną pannę. Tak pośrodku między daj bucha a żyj dla mnie . Nie ma dobrych a co druga jest pojebana. Mają tyle stylu ile diop
 Wszystko wkurwia. Chciałbym jakąś... teksty

mocnoniezdecydowany dodano: 11 października 2014

"Wszystko wkurwia. Chciałbym jakąś fajną pannę. Tak pośrodku między "daj bucha", a "żyj dla mnie". Nie ma dobrych, a co druga jest pojebana. Mają tyle stylu, ile dioptrii w swoich Ray Ban'ach. Może zostanę księdzem? Nie wnikaj, choć jedyna alba jaką chciałbym mieć na sobie to Jessica."

  Chociaż o tym nie wiesz... teksty

mocnoniezdecydowany dodano: 18 sierpnia 2014

` Chociaż o tym nie wiesz, wymyśliłem Twoje imię. Odurzałem się obietnicami i sypiałem w samochodach. Chociaż tego nie zrozumiesz, nigdy nie napiszę adresu zwrotnego na kopercie, aby nie zostawić po sobie śladów. Chociaż o tym nie wiesz, sypiałem przy Twoich plecach, a moje łóżko skarżyło się, że stygnie gdy odchodzisz. Zabarykadowałem drzwi, ale kiedy nadszedł ranek nawet nie zauważyłem, że Ciebie nigdy tutaj nie było. Chociaż o tym nie wiesz, powiedzieliśmy sobie wszystko. Całymi dłońmi, które z każdą chwilą słabły. Wymyślaliśmy przypływy, sterowaliśmy statkami. Rozpalałem pocałunkami morze Twoich warg...

  W tym tygodniu zastanawiam się... teksty

mocnoniezdecydowany dodano: 18 sierpnia 2014

` W tym tygodniu zastanawiam się, czy porwać Cię do swego domu. Potem przeglądam Twoje zdjęcia przed zaśnięciem. Chcę wiedzieć: Jak się masz? Co się z Tobą dzieje? A wreszcie: Czy mnie rozpoznasz, i się we mnie zakochasz. Każdej nocy kładę się i szukam Ciebie w swym łóżku, i nigdy Cię nie ma. Lecz wiem, że od jutra, już nigdy nie będziesz mogła o mnie zapomnieć. Będę Twoim koszmarem dnia i nocy, i będziesz mi mówiła: "Jesteś całym moim życiem!" Nie zaprzeczaj, skoro jeszcze Cię tu nie było.

 W tym tygodniu chcę spać spokojnie... teksty

mocnoniezdecydowany dodano: 18 sierpnia 2014

`W tym tygodniu chcę spać spokojnie w domu. Zamiast zasypiać patrząc na Twoje zdjęcia, chcę wiedzieć co sprawi, że Cię pocałuję. Znasz mnie i kochasz mnie. Każdej nocy budzę się sam, lecz odeszłaś, ale wiem, że jutro zobaczę Cię na nowo. Powiedz coś miłego, a ja Ci pokażę uśmiech. Powiedz, że mnie kochasz i chcesz być ze mną.

Jestem cieniem  ale kocham gdy na... teksty

mocnoniezdecydowany dodano: 12 lipca 2013

Jestem cieniem, ale kocham gdy na moją szarą materię pada chociaż jeden promyk słońca. Jestem duchem, ale kocham gdy chociaż jedna osoba mnie zauważy. Jestem nikim, ale kocham kiedy dla niektórych jestem kimś. Jestem samotnością, ale gdyby nie inne samotności - nie byłoby mnie. Niby jestem, ale moje serce okrywa się czarną skorupą, która za jakiś czas nie pozwoli mi kochać. || mocnoniezdecydowany

'Najpierw też myślałem  że to... teksty

mocnoniezdecydowany dodano: 3 czerwca 2013

'Najpierw też myślałem, że to nienawiść. Znałem tylko ją, tworzyła mój świat, więziła, uczyła jeść, pić, oddychać. Myślałem, że umrę z tą nienawiścią w żyłach.Pod tą maską kryje się twarz, ale to nie jestem ja. Nie jestem tą twarzą, tak jak nie jestem ukrytymi pod skórą mięśniami i kośćmi. Pod tą maską kryje się coś więcej niż ciało... Pod tą maską kryje się idea.

 Gdzie się udajemy kiedy kończy... teksty

mocnoniezdecydowany dodano: 20 maja 2013

`Gdzie się udajemy kiedy kończy się nadzieja.. kiedy czujemy się puści.. gdy nie pozostaje nic? Czasem zaczynam mieć już dosyć, próbując znaleźć miejsce, gdzie mógłbym oprzeć swoją głowę. Spoglądam w niebo, czuję najcieplejsze światło.. to pociesza mnie. Widziałem zielone szczyty przypominające mi... że żyję ! Nie chcę umierać...Nie chcę zmarnować kolejnego dnia, kolejnej nocy. Wiem, że jest coś jeszcze... powód, dla którego żyjemy. Widzę to w gwiazdach, czuję to na brzegu. Wiem tam coś jest. Wiem, że jest coś jeszcze. Myślę, że wszyscy boimy się, że możemy być sami...Sami tu. Wszyscy chcemy mieć trochę wiary. Przynajmniej prawdą jest to w moim przypadku.. Żeby uwierzyć. Widziałem zielone szczyty przypominające mi... że żyję ! Nie chcę umierać. Nie chcę zmarnować kolejnego dnia, kolejnej nocy. Wiem, że jest coś jeszcze...powód, dla którego żyjemy. To może się rozpaść w oceanie.Wszystko może skończyć się z nadejściem nocy. Podważę Cię i spróbuję Cię znaleźć. Moje jedyne źródło światła.

  365 dni walki... teksty

mocnoniezdecydowany dodano: 4 maja 2013

` 365 dni walki...

  To moja walka. Każdy musi ją... teksty

mocnoniezdecydowany dodano: 4 maja 2013

` To moja walka. Każdy musi ją podjąć.

 Jeśli nie otrzymujesz cudu ...... teksty

mocnoniezdecydowany dodano: 22 kwietnia 2013

`Jeśli nie otrzymujesz cudu ... stań się nim.

 Pokażę wam jak WIELKI jestem!... teksty

mocnoniezdecydowany dodano: 20 kwietnia 2013

"Pokażę wam jak WIELKI jestem! Ostatniej nocy zgasiłem światło, uderzając w przełącznik, byłem w łóżku jeszcze zanim stało się ciemno w pokoju. Pokażę wam jak WIELKI jestem! W zeszłym tygodniu zamordowałem skałę, zraniłem kamień, hospitalizowałem cegłę. Pokażę wam jak Wielki jestem. Uprawiałem zapasy z aligatorem, szarpałem się z wielorybem, zakułem w kajdanki światło i wsadziłem grzmot do więzienia! "

  Otocz się ludźmi  którzy Cię... teksty

mocnoniezdecydowany dodano: 3 kwietnia 2013

" Otocz się ludźmi, którzy Cię kochają, dla których coś znaczysz, nigdy nikogo nie lekceważ... A czas nie czeka na nikogo - musisz więc podążać za swoimi marzeniami. "

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV