głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mocnoniezdecydowany Na pustyni jest się trochę samotnym. Równie samotnym jest się wśród ludzi. Śpi. Nie mam zamiaru go budzić. Zastanawiam się czy kiedykolwiek przyszło mu do głow

mocnoniezdecydowany

mocnoniezdecydowany.moblo.pl
Na pustyni jest się trochę samotnym. Równie samotnym jest się wśród ludzi.
    Na pustyni jest się trochę... teksty

mocnoniezdecydowany dodano: 26 stycznia 2015

" - Na pustyni jest się trochę samotnym. - Równie samotnym jest się wśród ludzi."

 Śpi. Nie mam zamiaru go budzić.... teksty

mocnoniezdecydowany dodano: 26 stycznia 2015

"Śpi. Nie mam zamiaru go budzić. Zastanawiam się, czy kiedykolwiek przyszło mu do głowy, jak bardzo sen jest podobny do śmierci. Może gdyby wiedział, nie spałby tyle. A może właśnie dlatego to robi."

 Rozkosze są niby fale i szczyty... teksty

mocnoniezdecydowany dodano: 26 stycznia 2015

"Rozkosze są niby fale i szczyty gór, cierpienia - niby głębie i wąwozy, i dopiero wszystkie one razem sprawiają, że życie jest piękne, gdyż rzeźbi się jak poszarpany łańcuch gór wschodnich, na które patrzymy z podziwem."

 Przeznaczenie   wymówka głupca w... teksty

mocnoniezdecydowany dodano: 26 stycznia 2015

"Przeznaczenie - wymówka głupca w chwili klęski."

 Czekam na spotkanie z duszą  póki... teksty

mocnoniezdecydowany dodano: 26 stycznia 2015

"Czekam na spotkanie z duszą, póki nie jest martwa. Mówią, że po śmierci zobaczysz ją naprawdę... Taka personifikacja pragnień."

 Zbyt długo widział. Zbyt dużo  by... teksty

mocnoniezdecydowany dodano: 21 stycznia 2015

"Zbyt długo widział. Zbyt dużo, by choć na chwilę móc zamknąć oczy i przestać to widzieć. Żyć długo i szczęśliwie, to już niemożliwe dla niego, więc idzie żyć grubo i treściwie... Żyje dlatego. Zbyt wrażliwy, by być obojętnym wobec systemu, który zbyt wielu jego ludziom obciął drogę do celu. Chciał zrobić to jemu… Wyjebać, zabić… "

 Zbyt dumny  zawzięty... Gdyby nie... teksty

mocnoniezdecydowany dodano: 17 stycznia 2015

"Zbyt dumny, zawzięty... Gdyby nie rady rozumnych, trafiłby prędzej do trumny, niż na twoje kolumny. Zbyt długo bez grosza... to psuje jak nadmiar, filozofia robi się radykalna. Nie miej mu za złe rozdarcia. Uwierz w jego serce zbyt dobre. Gdy naprawdę Ci zależy słowa potrafią być zbyt ostre. Zbyt pyszny by wybrać drogi zbyt proste. Wyciągnął wnioski i nie położył, chuja-wbił mocniej."

 Ten chłopak nie daje się kochać... teksty

mocnoniezdecydowany dodano: 17 stycznia 2015

"Ten chłopak nie daje się kochać jest zbyt twardy. Mimo wszystko jest zbyt żywy, bo jak zdechnie będzie zbyt martwy. Nie daje się lubić zbyt prawdziwy na to. Zbyt to wkurwia innych, że jest czysty nawet, gdy wyjawia słabość. Często zbyt słaby, daje się ranić zbyt często, ale zbyt silny by dać się zabić. Krew za zwycięstwo leje jak z cebra. Możesz wróżyć z flaków wyprutych dla rapu... Jego los, on będzie się spełniać."

 Nie mów nic  milcz nie chcę Cię... teksty

mocnoniezdecydowany dodano: 22 grudnia 2014

"Nie mów nic, milcz nie chcę Cię słyszeć. Nie możesz nawet za to dać mi w policzek. Nie widzę Cię, nie chce Cie widzieć, odejdź! Spal moje zdjęcia jak ja wszystko po drodze. Wydostał się ogień, już nie płonie w sercu. Gniew we mnie jest... tu dokładnie w tym miejscu. Przez Ciebie kurwa tylko i wyłącznie... Właśnie dziś ostatecznie to zakończę. Spal moje zdjęcia, ja Twoje spaliłem dawno. Wspomnienia... to wciąga jak pierdolone bagno. Wcale nie byłaś mnie warta... uwierz. Dziś jak na Ciebie patrze to mam to w dupie. Wiesz są rzeczy ważniejsze niż chwila... Jeżeli ja nie dorosłem, Ty się nie urodziłaś. Słyszysz? Nie karz mi żebym krzyknął zaraz... Jesteś tego pewna? Spierdalaj! "

 Dziś tańczę w ciemnościach jak... teksty

mocnoniezdecydowany dodano: 22 grudnia 2014

"Dziś tańczę w ciemnościach jak ona i czuję, że życie wyzywa na solo. Dziś słyszę te syrenie głosy... Nie zwiedzie mnie nigdy już więcej ich śpiew. Tonąc zobaczę już tylko ich włosy... One kiedyś tu wrócą, a ja już nie."

 A ona była ładna i miała ciemne... teksty

mocnoniezdecydowany dodano: 22 grudnia 2014

"A ona była ładna i miała ciemne włosy, i śniła mi się w nocy, nosz kurwa jego... mać! "

 Nie bądź suką jak inne... Takie... teksty

mocnoniezdecydowany dodano: 22 grudnia 2014

"Nie bądź suką jak inne... Takie zwykle się krzywdzi... Potem trudno się wyprzeć, że... w sumie wszystkie to dziwki."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV