głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mistrzunii0 Jest pięknie dziś i jest fajnie Ty zajmij się sobą a nie patrzysz na mnie W końcu się poddajesz. Nie walczysz nie krzyczysz nie płaczesz. Patrzysz obojętnym wzr

mistrzunii0

mistrzunii0.moblo.pl
Jest pięknie dziś i jest fajnie Ty zajmij się sobą a nie patrzysz na mnie
Jest pięknie dziś i jest fajnie... teksty

mistrzunii0 dodano: 5 lipca 2014

Jest pięknie dziś i jest fajnie, Ty zajmij się sobą a nie patrzysz na mnie ;)

W końcu się poddajesz. Nie walczysz... teksty

mistrzunii0 dodano: 3 lipca 2014

W końcu się poddajesz. Nie walczysz, nie krzyczysz, nie płaczesz. Patrzysz obojętnym wzrokiem na to co Cię otacza. :)

Pamiętasz wszystkie chwile kiedy... teksty

mistrzunii0 dodano: 3 lipca 2014

Pamiętasz wszystkie chwile kiedy byliśmy we dwoje Jak miłość to na zabój, słowa mocne jak naboje Dziś mamy siebie znów i chcemy zatrzymać czas Zostawić wszystkie kłótnie oby zasypał je piach Tulisz się przy oknie, to w mojej bluzie Ty...

Każdy popełnia błędy  nie każdy... teksty

mistrzunii0 dodano: 3 lipca 2014

Każdy popełnia błędy, nie każdy naprawia. Ej, wstawaj czym znowu tak się naćpałaś, Jesteś blada, już nie masz odwagi nawet ze mną gadać, Od kogo dostałaś diamenty, kupiłaś sama? To powiedz mała dziwko skąd miałaś tyle pieniędzy. Przestań płakać, rozmazałaś rzęsy, co z tobą, co z nami? Gdzie ty masz stanik? Z kim się na boku pieprzysz? Pewnie jeździ lepszym autem, ten skurwysyn, Znajdę go, zabiję, zakopię w lesie, zabiorę kwit. (mów prawdę) I co? Wstyd, możesz mi w oczy patrzeć? Pierdole twoje łzy, ale bez ciebie nie zasnę, Nowej nie znajdę, inną cię pokochałem, Hip-Hop to piękne imię, już zawsze będziemy razem!

Pamiętam dobrze spojrzałaś na mnie... teksty

mistrzunii0 dodano: 3 lipca 2014

Pamiętam dobrze spojrzałaś na mnie wtedy pierwszy raz, Poszliśmy do mnie, słuchałem cię na okrągło, nie mogłem spać. Pierwszy skręt gdzieś na ośce, Potem bez pola w telefonach my, na wypadzie gdzieś w Polsce, Ja i ty, ziemia, powietrza, woda, słońce, jeden rytm, miliardy połączeń, I aż chce się żyć, byle nie tak jak inni, Jeździliśmy na koncerty, odpalali zapalniczki, Klik, klik nie byliśmy sobie nic winni, Nigdy nie było w nas za grosz nienawiści, Otwarte okna, zamknięty licznik, Głośna muzyka, droga prosta, ciśnij. Nie patrz na znaki zapytania, nie zwalniaj i nie stawaj, Bo tylko wykrzykniki są dla nas dziś. Tylko my, noc, gwiazdy, Warszawa.

Zrozumiałem – byłaś dla wielu... teksty

mistrzunii0 dodano: 3 lipca 2014

Zrozumiałem – byłaś dla wielu opcją, Po co puszczasz się z każdym, teraz nic nie mów, ochłoń, Czy to silniejsze od ciebie, czy jesteś taka łatwa, Że się ruchasz z byle kim, byle gdzie, byle jak, ha? Imprezy co weekend, zmieniłaś towarzystwo, Na naćpać się, najebać, podymać, zobacz dziwko, igrałaś cienką linią, wciągając grube kreski, teraz cię nie chcę słuchać, wręcz nie lubię jak pieprzysz. Ślepą miłość zmieniłaś w głuchą ciszę, Słuchawki zabrał syn, ma zgraną cię na płycie, Nie musimy być razem, wiem to nie nasza misja, Lecz w swoim przekazie jeszcze cię wykorzystam!

miłość zmienia człowieka. teksty

mistrzunii0 dodano: 3 lipca 2014

miłość zmienia człowieka.

Już mnie to nie obchodzi  nie... teksty

mistrzunii0 dodano: 3 lipca 2014

Już mnie to nie obchodzi, nie obchodzi Mnie nic co z Tobą związane i to jest takie śmieszne że myslisz inaczej :) Próbuj dalej szczęścia, wmawiaj sobie Mnie dalej. Już mam na Ciebie naprawdę wyjebane :) pozdro ! / m.

Kiedy ktoś odchodzi  to nie po to... teksty

mistrzunii0 dodano: 3 lipca 2014

Kiedy ktoś odchodzi, to nie po to, abyśmy za nim szli.

tak na dzień dobry bo lepiej się... teksty

mistrzunii0 dodano: 2 lipca 2014

tak na dzień dobry bo lepiej się miło zaskoczyć niz znów rozczarować.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV