głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nie chcę za nim tęsknić ! Nie... teksty

misiupysiuu dodano: 7 luty 2014

nie chcę za nim tęsknić ! Nie chcę wspominać tego co było między nami, a co zaprzepaściliśmy. Widocznie wcale nie byliśmy sobie przeznaczeni. Teraz jestem w związku z kimś innym i to na tym powinnam się skupić ! Muszę o Tobie zapomniec i unikać miejsc w których mogłabym Cię spotkać!

jak ja mam tak po prostu od nowa... teksty

misiupysiuu dodano: 29 stycznia 2014

jak ja mam tak po prostu od nowa bezgranicznie Ci ufać ? Chciałabym, ale mam tyle wątpliwości kiedy nie ma Cię przy mnie, mam tyle głupich myśli; nie potrafię nad tym zapanować, a to wszystko tylko i wyłącznie z Twojej winy!

może za szybko to wszystko wróciło... teksty

misiupysiuu dodano: 24 stycznia 2014

może za szybko to wszystko wróciło do normy, może za szybko pozwoliłam Ci się znowu zbliżyć do mnie, ale ja strasznie tego potrzebowałam ; chciałam byś znowu mnie przytulał i całował ile tylko się da. Tylko, że dość często zastanawiam sie czy dobrze robie ? Czy aby czasem nie będę żałować za niedługi czas. Mogę mieć jedynie nadzieję, że nie;

Chciałabym tak po prostu nie... teksty

misiupysiuu dodano: 24 stycznia 2014

Chciałabym tak po prostu nie myśleć o tym co było. Staram się żyć tylko przyszłością, naprawdę się staram ; ale to nie takie łatwe. Kolejny raz Ci zaufałam i oddałam wszystko co mam, całe swoje serce, całą siebie. Nie chcę znowu się zawieść na Tobie. Proszę, nie pozwól by kolejny raz wszystko szlag trafił. Nie tylko ja jestem odpowiedzialna za ten związek, więc Ty też staraj się jak możesz... Zrób to dla mnie; bo jak widzisz ja się dużo zmieniłam i jakby nie patrzeć oczekuje też tego od Ciebie. W przeciwnym razie zapomnij o mnie, będziesz jedynie patrzył z daleka jak układam sobie życie z innym; całkowicie zapominając o Tobie. Więc proszeeee, nie zepsuj tego.

Jeśli Cię odrzucę to po raz... teksty

misiupysiuu dodano: 17 stycznia 2014

Jeśli Cię odrzucę to po raz kolejny skrzywdzę sama siebie ; ale boję się, że nic się nie zmieni, że to pół roku rozłąki nic Cię nie nauczyło. Bo jesteś kompletnym kretynem i największym idiotą jakiego spotkałam w swoim życiu i moją największą porażką było to, że pozwoliłam sobie na zakochanie się akurat w Tobie ; to jest najgorsza decyzja jaką podjęłam w życiu i będę płacić za ten błąd do końca życia, bo nigdy nie przestanę Cię kochać. Od kiedy już tylko Cie poznałam jesteś dzień w dzień w mojej głowie i tak już pozostanie ; tylko ja chciałabym być równie tyle warta dla Ciebie ile Ty dla mnie i jeśli się nie zmienisz to stracisz mnie ! Na całe życie, bo to jest Twoja ostatnia szansa ; nigdy nie dostaniesz kolejnej, nawet gdybym miała umierać z miłości do Ciebie..

Dam szansę temu drugiemu  a Ty... teksty

misiupysiuu dodano: 14 stycznia 2014

Dam szansę temu drugiemu, a Ty będziesz za mną cholernie tęsknił! I nie wybaczysz sobie, że mnie straciłeś ...

w całość ułóż mnie ... Tak... teksty

misiupysiuu dodano: 10 stycznia 2014

w całość ułóż mnie ... Tak bardzo chciałabym czuć do Ciebie to co czułam 3tygodnie temu; to jak bardzo Cię pragnęłam, chciałam, jak tęskniłam i miałam ogromną potrzebę przebywania z Tobą, jak uśmiechałam się dzięki Tobie ; brakuje mi tego, bo teraz jedyne co czuję to niepewność i bezradność, bo, że jak ja mam się na coś zdecydować kiedy tak naprawdę nie wiem co mi się należy?

Z każdym dniem coraz bardziej wydaje... teksty

misiupysiuu dodano: 9 stycznia 2014

Z każdym dniem coraz bardziej wydaje mi się, że miłość nie jest dla mnie i chyba nigdy nie będę na tyle szczęśliwa niż bym sobie tego życzyła. Prędzej czy później wszystko się spie*doli i tyle będzie z miłości na całe życie ! Boje się mojej przyszłości, bo nie chcę swoje życia spędzać sama, ani z kimś komu nie będzie na mnie zależeć ... Niech się cos zmieni na lepsze !

strasznie boję się zmienić swoje... teksty

misiupysiuu dodano: 8 stycznia 2014

strasznie boję się zmienić swoje życie. Boje się Ciebie z niego wykluczyć; to jest męczące, ja się męczę. Znowu stajesz się zimnym i bez uczuć draniem. Ja nie potrafie być z takim kimś, bo niby dlaczego znowu tylko ja miałabym cierpieć? A Ty co? Może właśnie gdybym Cię teraz zostawiła to coś by się zmieniło? Ale co? Tylko na parę tygodni byłbyś kochany, czuły i starałbyś się o mnie, a póżniej byłoby tak samo jak zawsze czyli beznadziejnie!. Co ja mam zrobić? Żałuję, że nie byłam z tamtym na sylwestrze, może teraz byłabym szczęśliwa, a nie jak teraz ... znowu się tylko zamartwiam i zastanawiam co mam robić:(

chcę czuć  że mnie kochasz! Że... teksty

misiupysiuu dodano: 6 stycznia 2014

chcę czuć, że mnie kochasz! Że zawsze mnie kochasz, a nie tylko chwilami. Inaczej nie będę potrafiła zmienić swojego nastawienia na pewne sprawy.

dobrze wiem  że źle robię   zdaję... teksty

misiupysiuu dodano: 3 stycznia 2014

dobrze wiem, że źle robię ; zdaję sobie z tego sprawę, że jeśli nie przestanę to kogoś skrzywdzę, tym kimś oprócz drugiej osoby będę też i ja. Ale ja naprawdę nie potrafię się zdecydować... Ktoś kiedyś powiedział, że jeśli masz dwóch do wybory wybierz tego drugiego, bo jeśli naprawdę zależałoby Ci na pierwszym, nie zwróciłabyś uwagi na drugiego. Więc to może ta decyzja byłaby odpowiednia? Gubię się

o k rwaaaa czyżbym znowu miała za... teksty

misiupysiuu dodano: 28 grudnia 2013

o k*rwaaaa czyżbym znowu miała za kimś tęsknić będąc z innym ? Nie chcę tegoo

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV