głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nowy Ty  nowa ja teksty

misiupysiuu dodano: 6 marca 2014

nowy Ty, nowa ja

do pewnych rzeczy trzeba chyba... teksty

misiupysiuu dodano: 6 marca 2014

do pewnych rzeczy trzeba chyba dojrzeć; jeszcze niedawno nie wyobrażałam sobie tego, że będę sama, że nie będę nikogo przytulać i całować. Na siłę chciałam kogoś mieć by nie czuć się tak samotnie. Teraz jest inaczej - potrzebuję tej ciszy i spokoju. Natomiast nie potrzebuję nikogo kto by tą ciszę niszczył. Póki co tak jest dobrze .

I szczęśliwcem będzie ten co da mi... teksty

misiupysiuu dodano: 5 marca 2014

I szczęśliwcem będzie ten co da mi to czego zawsze tak bardzo mi brakowało; czyli miłości i tej cholernej czułości, której mi brakuje !

Pewnie będziesz w moim życiu przez... teksty

misiupysiuu dodano: 5 marca 2014

Pewnie będziesz w moim życiu przez całe moje zycie; jednak zawsze marzyłam o tym by swoim córkom(które kiedykolwiek bym miała) powiedzieć, że Ty byłeś jednym jedynym ! Teraz moje myślenie, moje zachowanie i postępowanie zmieniło sie o 360 stopni. Nie zalezy mi na niczym i na nikim. I choć gdzieś bym Cię spotkała czy wpadła na Ciebie to pewnie moje serce na pare chwil przestałoby bić to ja już nigdy nie będę tą idiotką którą byłam, nigdy Ci nie zaufam, nigdy nie zamienię z Tobą żadnego zdania. Nigdy już nie będę mieć z Tobą nic wspólnego. To boli, ale ja wiem, że to jedyne rozwiązanie, że to jedyne wyjście abym była szczęśliwa, abym mogła dać komuś szansę kto sprawi, że będę najszczęśliwszą osobą na świecie. Przy Tobie tego nigdy nie czułam i zapewne nigdy bym nie poczuła i wiem, że przez najbliższe parę tygodni będę się męczyć to dam radę, bo muszę ! Bo nie mogę żyć przeszłością i tym co dawało mi tyle smutku. NIGDY WIĘCEJ.

umieram ... teksty

misiupysiuu dodano: 5 marca 2014

umieram ...

Czy ja już naprawdę nie zasługuje... teksty

misiupysiuu dodano: 28 luty 2014

Czy ja już naprawdę nie zasługuje na choć odrobinę szczęścia? Nic mi sie nie układa. Wszystko jest tak jak nie powinno być:( Jeszcze trochę, a naprawdę się załamię.

będzie tyko lepiej i lepiej ! teksty

misiupysiuu dodano: 26 luty 2014

będzie tyko lepiej i lepiej !

i mam nadzieję  że to wszystko co... teksty

misiupysiuu dodano: 26 luty 2014

i mam nadzieję, że to wszystko co ostatnio działo się w moim życiu sprawi, że zmądrzeję i już nigdy nie popełnię tych samych błędów. Przecież ile można? Teraz skoro wiem jak to jest być naiwną to już nie dam się nabrać. Będę strasznie nieufna !

potrzebuję imprezyyyyy ! Muszę się... teksty

misiupysiuu dodano: 26 luty 2014

potrzebuję imprezyyyyy ! Muszę się gdzieś wyrwać, bo inaczej zwariuję !!

poczekam jeszcze chwilę na ten... teksty

misiupysiuu dodano: 26 luty 2014

poczekam jeszcze chwilę na ten moment, którego nie wykorzystałam 2miesiące temu... Będziesz żałował tego, jak postąpiłeś.

związałam się z tobą tylko... teksty

misiupysiuu dodano: 26 luty 2014

związałam się z tobą tylko dlatego, że potrzebowałam kogoś u swego boku, choć na chwilę: zjawiłeś się akurat Ty i to była pomyłka. Znowu skrzywdziłam samą siebie i boję się że za chwilę się okaże, że kolejny raz to robię! Muszę na jakiś czas odpocząć od wszystkich chyba. W sumie dobrze jest jak jest w pewnej sprawie związanej z nim. Dobrze, że nie widujemy się częściej niż byśmy mogli: dobrze, że on jest, że mam kogo przytulić i komu powiedzieć co się u mnie dzieje, dobrze, że nie łączy nas uczucie. Tylko co gdy się w nim zakocham?

tak bardzo starałam się aby... teksty

misiupysiuu dodano: 26 luty 2014

tak bardzo starałam się aby wszystkim innym się udało ; aby każdy miał swoje małe szczęście. Tylko gdzie w tym wszystkim był czas dla mnie? Gdzie było moje szczęście? KONIEC ! Teraz niech ktoś zajmie się mną .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV