głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
i aby zapobiec mojej beznadziejności... teksty

misiupysiuu dodano: 21 luty 2014

i aby zapobiec mojej beznadziejności, dziś, jutro i w każdy możliwy dzień będę się bawić;

boję się  że już nigdy nie zaufam... teksty

misiupysiuu dodano: 21 luty 2014

boję się, że już nigdy nie zaufam innemu facetowi, boję się, że nie poznam nikogo kto będzie mi odpowiadał na tyle bym chciała się z nim związać. Boję się, że całkowicie zatracę siebie, że stanę się obojętna, bez uczuć, bez chęci do życia, do zabawy w których uczestniczyłam co każdy weekend; a teraz nie mam ochoty na imprezy, mogę całe dnie siedzieć w domu, jednak nie sama, muszę mieć przy sobie tych najbliżych ; inaczej wariuję. Boję się, że to zamiast się poprawiać, to pogłębi się jeszcze bardziej..

będę robić wszystko byś nigdzie... teksty

misiupysiuu dodano: 21 luty 2014

będę robić wszystko byś nigdzie mnie nie spotkał, nie zobaczył ; jak wtedy ! a gdy niestety zdarzy się taki moment, w którym przyjdzie nam stanąć obok siebie, będę udawać, że Cię nie znam ; również jak to robiłam pare miesięcy temu. A Ty zapewne kolejny raz będziesz powtarzał wszystkim dookoła, że jeszcze może będziemy razem, że jeszcze do siebie wrócimy.. ale bądź pewien, że to tylko Twoje zdanie, ja potrzebuje czegoś nowego w swoim życiu, kogoś innego!

nie umiem sie wyleczyc z Ciebie... teksty

misiupysiuu dodano: 20 luty 2014

nie umiem sie wyleczyc z Ciebie ; jestem beznadziejna, tyle razy się Tobą rozczarowałam, tyle razy płakałam. I choć Cię zostawiłam to nie radzę sobie z tym. Wspomagam sie jedynie myślą, że tak będzie lepiej dla mnie ! Że jedynie dzięki temu, coś miłego może mnie jeszcze w życiu spotkać. Tylko jest cholernie ciężko teraz .

żegnaj na zawsze   teksty

misiupysiuu dodano: 18 luty 2014

żegnaj na zawsze ;

To była Twoja ostatnia szansa  nie... teksty

misiupysiuu dodano: 18 luty 2014

To była Twoja ostatnia szansa; nie potrafiłeś się zmienić, więc ja nie potrafię żyć z Tobą ! Nie będe już ani płakać, ani się kłócić z Tobą ... Teraz tak po prostu po tym wszystkim znowu będę żyć od nowa, bez niepotrzebnych kłotni, bez rozczarowań. I choć czuję, że za pewien czas znowu będziesz usiłował mnie zdobyć, to mam nadzieję, że już nie uwierzę w to, że potrafisz być inny. Będę dużo bardziej szczęśliwa z kimś innym;

chcę za jakis czas powiedzieć  że... teksty

misiupysiuu dodano: 17 luty 2014

chcę za jakis czas powiedzieć, że to była najodpowiedniejsza decyzja jaką podjęłam w życiu! Chcę też powiedzieć, że jestem taaak cholernie szczęśliwa; może niedługo się uda

może być już tylko lepiej ... teksty

misiupysiuu dodano: 17 luty 2014

może być już tylko lepiej ...

niby skończyłam ten związek  ale... teksty

misiupysiuu dodano: 14 luty 2014

niby skończyłam ten związek, ale nadal czuję, że i tak jeszcze do mnie przyjdziesz ... Muszę byc na tyle silna by juz na zawsze wyrzucić Cię z mojego serca ! Zrobię to !

chciałabym czuć się cuuudownie ! teksty

misiupysiuu dodano: 13 luty 2014

chciałabym czuć się cuuudownie !

obym zapomniała jak najszybciej się... teksty

misiupysiuu dodano: 13 luty 2014

obym zapomniała jak najszybciej się da ; i trudno, że pewnie znowu kogoś skrzywdzę, żeby tylko zapomnieć o Tobie

więcej przez Ciebie płaczę niż... teksty

misiupysiuu dodano: 13 luty 2014

więcej przez Ciebie płaczę niż się uśmiecham, więc chyba czas to zmienić! Czas zacząć żyć naprawdę BEZ ciebie; nie zasługujesz na mnie, na nic nie zasługujesz ! Jesteś najgorszą osobą, którą poznałam w swoim życiu; będe Cię przeklinać do końca zycia!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV