głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Zastanawiam się ilu osobom nie udaje się być z tymi których pragną i kończą z innymi tylko z rozsądku. Jeśli o tobie zapomnę stanę się kimś innym. Nie wszyscy z

mikela

mikela.moblo.pl
Zastanawiam się ilu osobom nie udaje się być z tymi których pragną i kończą z innymi tylko z rozsądku.
Zastanawiam się  ilu osobom nie... teksty

mikela dodano: 27 kwietnia 2016

Zastanawiam się, ilu osobom nie udaje się być z tymi, których pragną i kończą z innymi tylko z rozsądku.

Jeśli o tobie zapomnę  stanę się... teksty

mikela dodano: 22 kwietnia 2016

Jeśli o tobie zapomnę, stanę się kimś innym.

Nie wszyscy zasługują na to żeby... teksty

mikela dodano: 22 kwietnia 2016

Nie wszyscy zasługują na to żeby poznać prawdziwą mnie. Dlatego pozwalam im krytykować tę, za którą mnie mają, a tylko nielicznym kochać za to jaką jestem naprawdę.

Są ludzie  przy których wszystkie... teksty

mikela dodano: 22 kwietnia 2016

Są ludzie, przy których wszystkie zegarki chodzą nam zbyt szybko a każda noc jest za krótka na sen.

Było miło. Jak sobie tak pomyślę... teksty

mikela dodano: 22 kwietnia 2016

Było miło. Jak sobie tak pomyślę, to rzeczywiście było miło. Przez kilka głupich przezroczystych, podartych już teraz na kawałeczki jak nieważne dokumenty, momentów. Chwil-paragonów. Przez chwilę rzeczywiście było miło.

Jesteśmy po prostu dobrymi ludźmi z... teksty

mikela dodano: 22 kwietnia 2016

Jesteśmy po prostu dobrymi ludźmi z brzydką przeszłością, szukającymi idealnej przyszłości. Myślę, że znaleźliśmy ją w sobie nawzajem.

Masz wyjątkową tendencje do złego... teksty

mikela dodano: 22 kwietnia 2016

Masz wyjątkową tendencje do złego lokowania uczuć. Tak jakbyś na swoim przykładzie, za wszelką cenę chciała udowodnić całemu światu, że miłość nie istnieje.

Stoisz  jak stałaś. Z... teksty

mikela dodano: 30 marca 2016

Stoisz, jak stałaś. Z rozsznurowanymi butami. Po środku pokoju, nie wiesz czy rzucić się na łóżko, zakopać pod kołdrę czy skurczyć nogi pod siebie. Obiecywałaś sobie jeszcze niedawno, że nikogo tak blisko nie dopuścisz. Że nie dasz się omamić wizją miłości, przyszłości i wspólnoty. Posiadania kogoś i czyichś uczuć na wyłączność. To się nie sprawdza, to nie działa, im wcześniej to zrozumiesz tym lepiej.

Bardzo cię kocham  ale nigdy nie... teksty

mikela dodano: 23 marca 2016

Bardzo cię kocham, ale nigdy nie będę jedną z tych kobiet, które tylko ładnie wyglądają, uwieszone na ramieniu męża. Albo stoją w kuchni przy zlewie. Życie człowieka musi coś znaczyć. Więcej niż gotowanie, sprzątanie i dzieci. W życiu musi być coś więcej. Nie umrę zmywając filiżanki. Mówię serio. Potwierdź, że to rozumiesz.

Kiedyś wchodziłem do pokoju... teksty

mikela dodano: 23 marca 2016

Kiedyś wchodziłem do pokoju pełnego ludzi i zastanawiałem się, czy mnie lubią. Dziś, gdy wchodzę do takiego pokoju, zastanawiam się, czy to ja lubię ich.

JA  KOBIETA:  Nie czytam żadnych... teksty

mikela dodano: 8 marca 2016

JA, KOBIETA:- Nie czytam żadnych instrukcji, wciskam guziki, aż zadziała.- Nie potrzebuje alkoholu, żeby narobić sobie obciachu, i bez alkoholu daje rade. Nie jestem rozkapryszona, tylko "emocjonalnie elastyczna"!- Nie mam żadnych dziwactw, to są "special effects"!- Przebaczyć i zapomnieć? Ani nie jestem Jezusem, ani nie mam Alzheimera!My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła... lecimy dalej - na miotle! Gdy Bóg stworzył mężczyznę , obiecał, ze idealnego faceta będzie można spotkać na każdym rogu... a potem uczynił ziemie okrągłą! Na moim nagrobku niech znajdzie się napis: "Co się głupio gapisz? Tez bym wolała leżeć teraz na plaży!"My kobiety jesteśmy bowiem jedyne w swoim rodzaju!

Tylko miłość może mnie uratować... teksty

mikela dodano: 1 marca 2016

Tylko miłość może mnie uratować, a miłość mnie zniszczyła.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV