głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Oni się Ciebie boją. Nie za bardzo wiedzą co mają z tobą robić. Jesteś trochę za obrotna i trochę za pewna siebie. Ci chłopcy bo przecież nie mężczyźni dobrze s

mikela

mikela.moblo.pl
Oni się Ciebie boją. Nie za bardzo wiedzą co mają z tobą robić. Jesteś trochę za obrotna i trochę za pewna siebie. Ci chłopcy bo przecież nie mężczyźni dobrze sobie
Oni się Ciebie boją. Nie za bardzo... teksty

mikela dodano: 24 marca 2018

Oni się Ciebie boją. Nie za bardzo wiedzą co mają z tobą robić. Jesteś trochę za obrotna i trochę za pewna siebie. Ci chłopcy, bo przecież nie mężczyźni, dobrze sobie zdają sprawę, że bez nich u boku ty dalej dasz sobie świetnie radę. W ich oczach nie jesteś ani trochę słodka ani trochę niezdarna ani nieporadna. Po prostu Ciebie się nie da uratować z żadnej opresji i nie bardzo jak się da być księciem na białym koniu, superbohaterem. Nie chcesz udawać damy w opałach, nie chcesz być też dla kogoś matką w związku. Chcesz śmiałych decyzji, ogarniętego życia i pewności. Chcesz,żeby ktoś w końcu przejął choć na chwilę kontrolę.

Nigdy nie zapomnę  przecież wiesz. teksty

mikela dodano: 23 marca 2018

Nigdy nie zapomnę, przecież wiesz.

I ponownie oboje patrzeli na siebie... teksty

mikela dodano: 18 marca 2018

I ponownie oboje patrzeli na siebie ale nie zauważali się. Stali się głupcami, którzy potrzebują siebie nawzajem ale nie potrafią tego okazać. Lgnęli do siebie lecz odpychali te uczucia twierdząc, że druga strona tego nie chce. A pragnęli siebie nawzajem. Potrzebowali swojej obecności.

Są takie wieczory  że czujesz jak... teksty

mikela dodano: 14 marca 2018

Są takie wieczory, że czujesz jak gdyby słuchawki były przyklejone do Twoich uszu a na playliście znajdowały się tylko piosenki, które niosą ze sobą miliony wspomnień i morze łez. Wtedy przed oczami widzisz obrazy z przeszłości, osoby za którymi w pewnym stopniu tęsknisz, sytuacje i uczucia, których teraz Ci brakuje.

Bycie singlem teoretycznie jest... teksty

mikela dodano: 14 marca 2018

Bycie singlem teoretycznie jest fajniejsze, ale z czasem zaczyna Ci brakować bliskości, czułości, miłych rozmów, spacerów i przede wszystkim tej pieprzonej świadomości, że jesteś dla kogoś cholernie ważna osobą.

To takie chujowe  gdy stoisz i... teksty

mikela dodano: 14 marca 2018

To takie chujowe, gdy stoisz i patrzysz jak odchodzi ktoś, kto był dla ciebie całym światem, ktoś bez kogo nie wyobrażałaś sobie ani jednego dnia, a teraz każdy kolejny dzień będzie musiał ci pomóc zapomnieć o tym wszystkim co was łączyło.

Nie  nie jestem silna. Ja po prostu... teksty

mikela dodano: 14 marca 2018

Nie, nie jestem silna. Ja po prostu nie mam czasu, by się poddać.

I już nigdy żadne   kocham Cię... teksty

mikela dodano: 14 marca 2018

I już nigdy żadne " kocham Cię " wypowiedziane z moich ust do drugiej osoby nie będzie tak szczere jak do Ciebie.

Mam wrażenie  że marnuje swoje... teksty

mikela dodano: 14 marca 2018

Mam wrażenie, że marnuje swoje życie na myśli o Tobie. Łudzę się, że wrócisz a Ty nawet o tym nie myślisz. Kiedyś myślałam,że Cię znam, teraz myślę, że stajesz się obcą mi osobą.

Nie mam już siły walczyć o coś... teksty

mikela dodano: 14 marca 2018

Nie mam już siły walczyć o coś, co skresliles już dawno.

Tęsknię. Mocno  niewyobrażalnie... teksty

mikela dodano: 13 marca 2018

Tęsknię. Mocno, niewyobrażalnie, cierpliwie, pięknie, smutno, tragicznie, ciągle, trwale, niewypowiedzianie, strasznie, prawdziwie, cicho, bezszelestnie, poetycko, w cierpieniu, milcząc, kochając Cię. Strasznie za Tobą tęsknię.

chętnie zapukałabym do Twoich drzwi... teksty

mikela dodano: 13 marca 2018

chętnie zapukałabym do Twoich drzwi z prośbą, byś nie stracił mnie do końca.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV