głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela „ A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? spytał Krzyś ściskając Misiową łapkę. Co wtedy? Nic wielkiego. zapewnił go Puchatek. Posiedzę tu sobie i na Ciebie po

mikela

mikela.moblo.pl
„ A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? spytał Krzyś ściskając Misiową łapkę. Co wtedy? Nic wielkiego. zapewnił go Puchatek. Posiedzę tu sobie i na Ciebi
„  A jeśli pewnego dnia będę... teksty

mikela dodano: 13 grudnia 2013

„- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy? - Nic wielkiego. - zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.”

Jedno z gorszych uczuć? Niepewność... teksty

mikela dodano: 13 grudnia 2013

Jedno z gorszych uczuć? Niepewność, co do uczuć drugiej osoby.

każdy chyba w życiu posiadał... teksty

mikela dodano: 13 grudnia 2013

każdy chyba w życiu posiadał człowieka, z którym łączyła go tak cholernie dziwna więź. i nie było to uczucie - absolutnie. było to coś w rodzaju przywiązania, chęci powiedzenia wszystkiego - było to takie dziwne 'coś' czego nie da się zapomnieć nigdy.

i nie zapominaj  że gdzieś tam po... teksty

mikela dodano: 13 grudnia 2013

i nie zapominaj, że gdzieś tam po lewo, za cyckami jest jeszcze serce, które łatwo możesz zranić.

Byłeś kiedyś uzależniony od... teksty

mikela dodano: 13 grudnia 2013

Byłeś kiedyś uzależniony od drugiego człowieka?

Najlepsze definicje miłości można... teksty

mikela dodano: 13 grudnia 2013

Najlepsze definicje miłości można usłyszeć od dziewczyny,która kiedyś kochała, a teraz cierpi. Od porzuconego dziecka. Od osoby,która była molestowana. Starszego człowieka,o którym zapomniała rodzina. Naprawdę nie pierdol mi tutaj o dobru, miłości i współczuciu... Po prostu ich posłuchaj.

I możesz go nie kochać  mieć... teksty

mikela dodano: 13 grudnia 2013

I możesz go nie kochać, mieć kompletnie gdzieś co się z nim dzieje. Z kim się teraz zadaje i czy ma dziewczynę. Możesz mieć wyjebane na całą jego egzystencję, ale mijając go na ulicy i tak odwrócisz głowę. Choćby nie wiem co, nie zdołasz nie spojrzeć w te oczy, bo w końcu kiedyś były dla Ciebie całym światem.

Uwielbiam Cię za to  że jesteś... teksty

mikela dodano: 13 grudnia 2013

Uwielbiam Cię za to, że jesteś, że im dłużej Cię znam, tym bardziej przybywa mi powodów do uwielbiana Cię jeszcze mocniej, za to, że każdy poranek zaczynam myśląc o Tobie. Uwielbiam Cię za to, że nie jesteś typowy, zwyczajny, że jesteś sobą. Jesteś wszystkim czego potrzebuje, że nie zmieniasz się z biegiem czasu, nie ma nikogo takiego jak Ty. Dla mnie, jesteś jedynym w swoim rodzaju, doskonale doskonałym, niesamowitym, jesteś Mój. Uwielbiam Cię za to, że ciągle chcesz mnie poznawać, pomimo moich błędów i wad nie rezygnujesz. Uwielbiam Cię za wszystko i za nic, z każdym dniem będę Cię uwielbiała co raz bardziej. Uwielbiam Cię za to, że nie chce przy Tobie niczego udawać, za to, że myślę o Tobie o wiele więcej, niż powinnam. Za to, że nie da się o Tobie zapomnieć .

Owszem  nie jestem ładna. Nie mam... teksty

mikela dodano: 13 grudnia 2013

Owszem, nie jestem ładna. Nie mam dobrej figury, tu i ówdzie mam za dużo bądź za mało. Nie jestem też oszałamiająco mądra ani zdolna. Jestem też niezgrabna i infantylna. I za bardzo się wszystkim przejmuję i wyolbrzymiam problemy. Jestem też cholerną zazdrośnicą. A no i jeszcze jedno. Kocham Go nad zycie.

Podarowałeś mi coś  co nawet... teksty

mikela dodano: 12 grudnia 2013

Podarowałeś mi coś, co nawet trudno nazwać. Poruszyłeś we mnie coś, o istnieniu czego nawet nie wiedziałam.

kiedy trzymasz mnie za rękę  to... teksty

mikela dodano: 12 grudnia 2013

kiedy trzymasz mnie za rękę, to wiesz co? czuję się bezpiecznie.

tak często mam ochotę leżąc w... teksty

mikela dodano: 12 grudnia 2013

tak często mam ochotę leżąc w łóżku, wystukać na klawiaturze telefonu Twój numer. napisać Ci jak minął mi dzień albo po prostu, że kocham i życzę Ci dobrej nocy. jestem ciekawa czy odbierając go na Twojej twarzy pojawiłby się uśmiech czy znak zapytania od kogo ta wiadomość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV