głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Samotność nie jest naturalnym stanem wszystko wokół występuje w parach – poduszki w sypialni palniki w kuchence a nawet baterie w latarce. Samemu może i dobrze

mikela

mikela.moblo.pl
Samotność nie jest naturalnym stanem wszystko wokół występuje w parach – poduszki w sypialni palniki w kuchence a nawet baterie w latarce. Samemu może i dobrze się mie
Samotność nie jest naturalnym... teksty

mikela dodano: 19 luty 2014

Samotność nie jest naturalnym stanem; wszystko wokół występuje w parach – poduszki w sypialni, palniki w kuchence, a nawet baterie w latarce. Samemu może i dobrze się mieszka, ale zasypia fatalnie.

Mówisz  że kochasz deszcz  a... teksty

mikela dodano: 18 luty 2014

Mówisz, że kochasz deszcz, a rozkładasz parasolkę, gdy zaczyna padać. Mówisz, że kochasz słońce, a chowasz się w cieniu, gdy zaczyna świecić. Mówisz, że kochasz wiatr, a zamykasz okno, gdy zaczyna wiać. Właśnie dlatego boję się, kiedy mówisz, że mnie kochasz.

Marzę o tym  by stał się cud  by... teksty

mikela dodano: 16 luty 2014

Marzę o tym, by stał się cud, by dzwonek u drzwi zadźwięczał i by on w nich stanął. Wiem, że to niemożliwe, ale siła marzeń polega na pragnieniu cudów, które się zdarzają, choć nie wiadomo czy na pewno. Czekam.

I choć minal rok  ja do dzisiaj w... teksty

mikela dodano: 14 luty 2014

I choć minal rok, ja do dzisiaj w piórniku mam lizaka, którego dostalam od Ciebie na walentynki.

WALENTYNKI. Mało kto wie skąd się... teksty

mikela dodano: 14 luty 2014

WALENTYNKI. Mało kto wie skąd się wzięło to święto! Jest to dzień podczas którego ludzie wyznają sobie różne śmieszne rzeczy np. miłość. Patrząc na nasz KRAJ to CAŁY NARÓD jest zakochany. (niekoniecznie w płci przeciwnej) Będąc teraz całkiem poważną osobą ja się pytam co jest w tym święcie? Tak bardzo trzeba się pochwalić tym, że się kogoś ma? Święty WALENTY to patron ludzi chorych umysłowo. Więc jeśli obchodzicie to ŚWIĘTO ma on was pod swoją opieką tym również nieświadomie przyznajecie się, że macie coś z mózgiem A teraz mała rozkminka czy kwiatek dany tego dnia dziewczynie ma jaką większą wartość ? Dzień jak każdy inny. To ŚWIĘTO jest już tak komercyjne, że aż mdli. Bo 14 luty to wszyscy dla swoich "drugich" połówek muszą być życzliwi? ŚMIESZNE -.- Macie na to cały rok więc po co robić aferę w ten jeden dzień.

 Rozmawiasz z nią. Mówisz... teksty

mikela dodano: 13 luty 2014

"Rozmawiasz z nią. Mówisz godzinami. Ona patrzy na ciebie, jakbyś na tym świecie istniał tylko ty. Idziecie w jakieś spokojniejsze miejsce. Całujesz ją, odpowiada pocałunkiem. Obejmujecie się. Pieścicie się całą noc i nie macie ochoty posunąć się dalej. Trzymasz ją w ramionach. Znów mówisz. Kochasz jej śmiech. Kochasz jej twarz. Kochasz w niej wszystko. Zasypiacie, trzymając się w ramionach, całkiem ubrani, i zadajesz sobie pytanie czy jeszcze kiedyś będziesz tak szczęśliwy."

Chcialabym na jakiś czas odpocząć... teksty

mikela dodano: 11 luty 2014

Chcialabym na jakiś czas odpocząć od życia.

Nie jestem juz małą dziewczynka... teksty

mikela dodano: 10 luty 2014

Nie jestem juz małą dziewczynka, ale zdarza mi się jeszcze płakać w poduszkę.

Nawet kwas siarkowy  VI    wlany do... teksty

mikela dodano: 10 luty 2014

Nawet kwas siarkowy (VI) , wlany do mojego organizmu nie był w stanie doszczętnie zniszczyć śladów po Tobie.

Przypominam sobie gwiazdy co... teksty

mikela dodano: 10 luty 2014

Przypominam sobie gwiazdy co spadają. One chyba jednak życzeń nie spełniają.

 kochasz mnie?    Słyszę jego... teksty

mikela dodano: 10 luty 2014

"kochasz mnie?" Słyszę jego głos. Czasem jeszcze go słyszę. We śnie. Kochasz? Tak, odpowiadam. Tak. A prawdziwa miłość nie umiera nigdy. Potem budzę się z krzykiem.

Jedną z najprostszych ludzkich... teksty

mikela dodano: 8 luty 2014

Jedną z najprostszych ludzkich potrzeb jest mieć kogoś, kto zastanawia się, gdzie jesteśmy kiedy nie wracamy wieczorem do domu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV