głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Chciałabym za kilkanaście lat usiąść z tobą przy dobrej kawie i powspominać te chwile szczęścia jakie przeżyliśmy. Bez jakichkolwiek pretensji bez smutku żalu..

mikela

mikela.moblo.pl
Chciałabym za kilkanaście lat usiąść z tobą przy dobrej kawie i powspominać te chwile szczęścia jakie przeżyliśmy. Bez jakichkolwiek pretensji bez smutku żalu.. Po pr
Chciałabym za kilkanaście lat... teksty

mikela dodano: 23 kwietnia 2018

Chciałabym za kilkanaście lat usiąść z tobą przy dobrej kawie i powspominać te chwile szczęścia jakie przeżyliśmy. Bez jakichkolwiek pretensji, bez smutku, żalu.. Po prostu cieszyć się, że mogliśmy to przeżyć, od tak.

Nigdy nie powiedział  że będzie... teksty

mikela dodano: 19 kwietnia 2018

Nigdy nie powiedział, że będzie dobrze, lecz był przy mnie, czuwał. Każdego dnia mogłam otrzeć łzy o jego rękawie, trzymał moją dłoń na tyle mocno, że wiedziałam. Wiedziałam, że ze wszystkim dam radę, bo mam jego.

Przysięgam. Zatęsknisz  zapłaczesz... teksty

mikela dodano: 19 kwietnia 2018

Przysięgam. Zatęsknisz, zapłaczesz, zapragniesz mnie spowrotem.. i do końca swoich marnie sztucznych dni będziesz żałował, nie spojrzysz w lustro, nie będziesz na tyle silny by zobaczyć twarz człowieka który zniszczył prawdziwe szczęście... miłość

Za późno na łzy mój drogi.... teksty

mikela dodano: 19 kwietnia 2018

Za późno na łzy mój drogi. Czekałam całe dnie, noce, miesiące na jakikolwiek krok z twej strony w moim kierunku. Nie, nie będę marnować kolejnej jesieni na rozpamiętywanie, kolejnego lata na czekanie. Życie jest za krótkie by patrzeć tylko wstecz.

Powiedz tylko czy są jeszcze momenty... teksty

mikela dodano: 19 kwietnia 2018

Powiedz tylko czy są jeszcze momenty w twoim życiu, gdy pragniesz powrócić do tamtych chwil by było jak dawniej. Czy są chwilę gdy w myśli masz mnie i z żalem szepczesz do siebie ` brakuje mi jej, cholernie`

Życie jest zabawne  prawda? Kiedy... teksty

mikela dodano: 17 kwietnia 2018

Życie jest zabawne, prawda? Kiedy już myślisz, że wszystko sobie poukładałeś, kiedy zaczynasz snuć plany i cieszyć się tym, że nareszcie wiesz, w którym kierunku zmierzasz, ścieżki stają się kręte, drogowskazy znikają, wiatr zaczyna wiać we wszystkie strony świata, północ staje się południem, wschód zachodem i kompletnie się gubisz. Tak łatwo jest się zgubić...

Wiem  że zrobisz to z litości ale... teksty

mikela dodano: 16 kwietnia 2018

Wiem, że zrobisz to z litości ale proszę, przytul mnie.

 Nie wiem dlaczego wszystko się tak... teksty

mikela dodano: 16 kwietnia 2018

"Nie wiem dlaczego wszystko się tak dziwnie układa. Powiedziała mi dzisiaj kilka rzeczy które bardzo mi się nie spodobały. Ale co miała powiedzieć? Wydaje mi się że jej jest równie cieżko jak mi. A w zasadzie wydaje mi się że jest jej ciężej. Podziwiam ją. Radzi sobie sama ze wszystkim. Radzi sobie mimo że uważa inaczej. Jest świetna. Zachowała normalność i radość pomimo że życie jej nie ułatwia niczego. Radość. Czasami mam wrażenie że nie jest jej do śmiechu. A w sumie jestem tego pewien. I doprowadza mnie do szału że nie chcę pomocy. Jest nieufna. To zrozumiałe. Ja nie mogę jej wiele zaoferować chociaż stanąłbym na głowie ze wszystkim. Może jeszcze się do mnie przekona? Może zaufa? Bardzo bym tego chciał. Bardzo bym chciał mieć więcej odwagi aby powiedzieć jej wszystko. Chciałbym oddać jej siebie. Kurwa...wiele bym chciał a nie mam nic. A może mam wszystko a chciałbym mieć nic? Wiem jedno. Wiem że kocham."

Wiecie co jest gorsze od płakania w... teksty

mikela dodano: 15 kwietnia 2018

Wiecie co jest gorsze od płakania w samotności? Pusta przestrzeń po rozstaniu z ukochaną osobą. Taka chwila, kiedy po prostu siedzisz i wpatrujesz się w gwiazdy, wiesz, że nie jesteś w stanie nic zrobić i ogarnia Cię to straszne poczucie bezsilności, które niszczy Cię od środka. A Ty nie robisz nic, tylko siedzisz i wpatrujesz się w pusta przestrzeń. Po prostu się przyglądasz. Jak Twoje własne życie umyka Ci między palcami. A szczęście, które miałeś na wyciągnięcie ręki oddala się od Ciebie.

Wierzę w to  że kiedyś się... teksty

mikela dodano: 15 kwietnia 2018

Wierzę w to, że kiedyś się spotkamy. Usiądziemy nad brzegiem morza i nadrobimy stracony czas. Spojrzymy w swoje oczy i odnajdziemy zaginione szczęście, a nasze serca znów zaczną bić w tym samym rytmie.

Chciałabym wrócić do tamtych chwil... teksty

mikela dodano: 15 kwietnia 2018

Chciałabym wrócić do tamtych chwil, nacieszyć się tobą na zapas, nagrać dźwięk twoich słów gdy mówisz że kochasz. Poczuć ten smak szczęścia i złapać oddech na zapas.

Znikniesz z mojego życia wraz z... teksty

mikela dodano: 15 kwietnia 2018

Znikniesz z mojego życia wraz z ostatnią świeczka na moim grobie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV