głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Uświadomiłam sobie że bez względu na to gdzie jesteś i z kim jesteś zawsze będę naprawdę całkowicie Cię kochać. Trudno zapomnieć o kimś kto dał nam tak wiele do

mikela

mikela.moblo.pl
Uświadomiłam sobie że bez względu na to gdzie jesteś i z kim jesteś zawsze będę naprawdę całkowicie Cię kochać.
Uświadomiłam sobie  że bez... teksty

mikela dodano: 19 sierpnia 2018

Uświadomiłam sobie, że bez względu na to, gdzie jesteś, i z kim jesteś, zawsze będę naprawdę, całkowicie Cię kochać.

Trudno zapomnieć o kimś  kto dał... teksty

mikela dodano: 13 sierpnia 2018

Trudno zapomnieć o kimś, kto dał nam tak wiele do zapamiętania. Tacy ludzie są częścią nas. Żebyśmy mogli zapomnieć o nich, musielibyśmy zapomnieć o nas samych.

Najpiękniejsze chwile w naszym... teksty

mikela dodano: 13 sierpnia 2018

Najpiękniejsze chwile w naszym życiu to te, których nikt się nie wyczekiwał a przyszły do nas same. Te, które pobudzają nas do działania i motywują na przyszłość. Gdzieś głęboko w sercu, każdy z nas zdaję sobie sprawę, że musimy te chwile jak najlepiej wykorzystać. By później na stare lata móc powiedzieć sam do siebie. "Cholera dobrze, że miałem wtedy tak dużo odwagi".

Osoba  która odrzuca od siebie... teksty

mikela dodano: 13 sierpnia 2018

Osoba, która odrzuca od siebie uczucia innych dla niektórych może wydawać się głupcem i egoistą. Ale nikt nie zdaje sobie sprawy ile bólu i poświecenia kosztuje go podjęcie decyzji o samotnym życiu bez wsparcia swoich bliskich. Czasami miłujemy kogoś tak wielkim uczuciem, że jesteśmy w stanie odejść od tej osoby, nie dlatego, że się boimy zaangażowania i i miłości. Odchodzimy, by chronić taką osobę od nas samych, tego drugiego naszego oblicza, które ukrywa się za nami i czasami wychodzi na światło dzienne.

Kochać drugiego człowieka to także... teksty

mikela dodano: 13 sierpnia 2018

Kochać drugiego człowieka to także, a przede wszystkim umieć się rozstać z klasą i honorem. Umieć pozwolić komuś odejść w swoją stronę i pozwolić takiej osobie na samodzielne pisanie scenariusza do swojego życia, nawet jeśli obdarzamy go nieprzeniknionym i czystym uczuciem miłości. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, egoizm niszczy uczucia. Zaborczość sprawia, że niegdyś najbliższe sobie osoby, oddalają się od siebie z dnia na dzień. Miłość jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu i własnej logice, która powinna kierować się naszym własnym dobrem. Jednak czasami warto jest wybrać dobro drugiego człowieka i w spokoju patrzyć jak rodzi się coś pięknego i trwałego.

To niespotykane  każdy chciałby... teksty

mikela dodano: 6 sierpnia 2018

To niespotykane, każdy chciałby mnie dla siebie,a ja wolę poligamię.

Nigdy nie będzie odpowiedni moment... teksty

mikela dodano: 6 sierpnia 2018

Nigdy nie będzie odpowiedni moment na szaleństwo. Jeśli masz ochotę jechać najebana rowerem w środku nocy to wsiadaj i jedź. Pij do wschodu słońca drogi alkohol prosto z butelki i napawaj się zapachem zioła. Śmiej się z własnej głupoty wśród osób, które są równie popieprzone jak Ty. Idz brzegiem morza nawet wtedy, gdy pizga złem. Wejdź do wody, w której widać blask księżyca: przy Tobie to i tak chuj. Nie przejmuj się tym co mówią inni, najważniejszy jest uśmiech na Twojej twarzy, a jeśli Twoje pomysly go wywołują to rób to.

Są ludzie  którym pozwolimy wracać... teksty

mikela dodano: 25 lipca 2018

Są ludzie, którym pozwolimy wracać zawsze. Choćby nie wiadomo jak nas zawiedli, i jak bardzo pozwolili nam cierpieć. I mimo, że wywoływali najokropniejszy ból, gdy odchodzili - to wywołują najcudowniejszy uśmiech, gdy wracają.

Jeśli nie ma  po co  to może warto... teksty

mikela dodano: 25 lipca 2018

Jeśli nie ma `po co` to może warto `mimo wszystko`?

Nie ma się co okłamywać. Wielu... teksty

mikela dodano: 25 lipca 2018

Nie ma się co okłamywać. Wielu odeszło, wielu jeszcze odejdzie.

czas zmienia punkt widzenia. teksty

mikela dodano: 25 lipca 2018

czas zmienia punkt widzenia.

Wspomnienia wracają czy tego chcesz... teksty

mikela dodano: 25 lipca 2018

Wspomnienia wracają czy tego chcesz, czy nie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV