głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Po prostu przestań już płakać niech to będzie Twój najlepszy czas. Just be careful love ain't simple promise me no promises. Angażowanie się? Owszem zdarza mi s

mikela

mikela.moblo.pl
Po prostu przestań już płakać niech to będzie Twój najlepszy czas.
Po prostu przestań już płakać... teksty

mikela dodano: 7 lipca 2017

Po prostu przestań już płakać, niech to będzie Twój najlepszy czas.

Just be careful  love ain't simple... teksty

mikela dodano: 7 lipca 2017

Just be careful, love ain't simple, promise me no promises.

Angażowanie się? Owszem zdarza mi... teksty

mikela dodano: 5 lipca 2017

Angażowanie się? Owszem zdarza mi się, ale bardzo rzadko. Mało komu poświęcam swój czas i uwagę. Ale jeśli już trafisz do grona tych ludzi uwierz, że zawsze będę przy Tobie. Każdy Twój problem będzie moim problemem, a opcja 'pomoc' dostępna będzie u mnie całodobowo. Każdy Twój uśmiech będzie dla mnie szczęściem, bo tak naprawdę w życiu nie ma nic cenniejszego niż radość w oczach osoby, na której Ci zależy.

Ludzie zawodzą mała. Nie pierwszy i... teksty

mikela dodano: 4 lipca 2017

Ludzie zawodzą mała. Nie pierwszy i nie ostatni raz. Jeszcze wiele razy będziesz przez nich płakać, ale to pomaga Ci być silniejszą i bardziej ostrożniejszą. Pamiętaj obdarzaj zaufaniem tych, co na to zasłużyli.

Pamiętam wszystkie swoje błędy... teksty

mikela dodano: 4 lipca 2017

Pamiętam wszystkie swoje błędy poprzez pryzmat blizn.

Ciężko jest trwać w czymś  w czym... teksty

mikela dodano: 3 lipca 2017

Ciężko jest trwać w czymś, w czym się nie ma wsparcia.

  Wiesz po czym go poznasz? Będziesz... teksty

mikela dodano: 3 lipca 2017

- Wiesz po czym go poznasz? Będziesz przy Nim najlepszą wersją siebie. Nie dlatego, że będziesz chciała pokazać się od najlepszej strony. Nie dlatego, że będziesz udawać kogoś lepszego niż jesteś. Nie, nie dlatego. Będziesz tylko sobą. A ON w Ciebie uwierzy, będzie Cię wspierał i Ci kibicował, i zobaczy w Tobie te wszystkie małe, piękne rzeczy o których istnieniu nawet nie masz pojęcia. I polubi w Tobie nawet te rzeczy, których sama w sobie nie lubisz. To jest miłość, na jaką zasługujesz. Bądź z kimś, kto Cię uskrzydla, a nie wdeptuje w ziemię.

Oczy są zadziwiające. Po nich... teksty

mikela dodano: 3 lipca 2017

Oczy są zadziwiające. Po nich poznasz ile człowiek spał, czy płakał, jaki ma nastrój, jak bardzo jest niekochany, poznasz po nich charakter. Oczy są zwierciadłem tego co mamy w środku.

 Dom to miejsce  gdzie dusza rozbiera... teksty

mikela dodano: 2 lipca 2017

"Dom to miejsce, gdzie dusza rozbiera się do naga. Dom to miejsce, gdzie można zdjąć maskę i dać się domowi pogłaskać po policzku. Dom kołysze do snu. Dom nie ocenia, nie rozlicza, dom kocha bezwarunkowo i bezinteresownie. Tylko dom tak kocha. Jeśli jest prawdziwym domem."

Ty się bólu nie boisz. Ty się... teksty

mikela dodano: 28 czerwca 2017

Ty się bólu nie boisz. Ty się boisz pieszczot, boisz się, bo ich nie znasz, przyjemność osłabia czujność, odwraca uwagę, ktoś mógłby się do ciebie włamać, okraść z ciebie samego, to niebezpieczne.

Dzisiaj jestem już starsza  o te... teksty

mikela dodano: 28 czerwca 2017

Dzisiaj jestem już starsza, o te kilka przygód, kiedy krew buzowała w żyłach w napięciu i strachu, że może się nie udać. O kilka niezałatwionych spraw, które pokazały, że mogą wrócić za jakiś czas ze zdwojoną siłą. O tych ludzi, którzy zarzekając się, że będą zawsze, nie przewidzieli, że ich 'zawsze' będzie miało swój koniec w dniu, kiedy okaże się, że nie jestem taka prosta, jak myśleli. Jestem starsza o te zawiedzione zaufanie i wystawianą na próby wiarą nie tylko w siebie, ale też innych ludzi. O wszystkie błędy, które popełniłam i mówiłam, że już nigdy więcej, a potem i tak robiłam to samo. O tych kilka zauroczeń, które mogę określić szczeniackimi miłościami i o wszystkie litry łez z ich powodu wylane.

 Milczeniem zablokowaliśmy drogi do... teksty

mikela dodano: 28 czerwca 2017

"Milczeniem zablokowaliśmy drogi do siebie. Nikt nie pomyślał o objeździe, więc każde z nas wyruszyło w innym kierunku. Do innych dłoni, ramion, ust. Może kiedyś spotkamy się w uczuciowym korku, ale nigdy nie dotrzemy do siebie."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV