głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela zaszyć się pod ciepłym kocem i przeczekać. Po prostu poczekać trochę dzień dwa miesiąc. rok. Kiedyś przecież musi być dobrze. Będziemy mijać się bez gestu i bez

mikela

mikela.moblo.pl
zaszyć się pod ciepłym kocem i przeczekać. Po prostu poczekać trochę dzień dwa miesiąc. rok. Kiedyś przecież musi być dobrze.
zaszyć się pod ciepłym kocem i... teksty

mikela dodano: 26 grudnia 2015

zaszyć się pod ciepłym kocem i przeczekać. Po prostu poczekać trochę, dzień, dwa, miesiąc. rok. Kiedyś przecież musi być dobrze.

Będziemy mijać się bez gestu i bez... teksty

mikela dodano: 24 grudnia 2015

Będziemy mijać się bez gestu i bez słowa nie pamiętając, że przez krótki czas kochaliśmy się na zawsze.

nie kłóćmy się wreszcie  żyjmy... teksty

mikela dodano: 23 grudnia 2015

nie kłóćmy się wreszcie, żyjmy osobno i cieszmy się szczęściem..

Nie potrafię tego zrozumieć.Tej... teksty

mikela dodano: 20 grudnia 2015

Nie potrafię tego zrozumieć.Tej nieobecności. W jednej minucie jest człowiek, a w drugiej już go nie ma. Najpierw opowiadasz mu wszystko o sobie, o planach jakie masz, zna Cię lepiej niż Ty sam siebie, a potem tak nadzwyczajnej w świecie, nie masz w ogóle do niego dostępu. Stojąc obok Ciebie czujesz, że jest jakiś obcy, a przecież taki nie był, pamiętasz go. Pamiętasz wszystko co z nim związane. Jesteś przesiąknięta wspomnieniami, aż do szpiku kości. Nie możesz pojąć tego dlaczego to wszystko potoczyło się tak, a nie inaczej. Wciąż myślisz, że to jest jakiś głupi żart, że on niebawem wróci, że to wszystko się skończy i okaże jednym wielkim nieporozumieniem..

Co to jest zdrada? To  że idziesz z... teksty

mikela dodano: 18 grudnia 2015

Co to jest zdrada? To, że idziesz z kimś do łóżka na jedną noc? A może to, że gadasz z kimś przez całą noc o rzeczach, o których nigdy byś nie powiedział partnerce?
Autor cytatu: mr.lonely

Miłość zaczyna się wtedy  kiedy... teksty

mikela dodano: 18 grudnia 2015

Miłość zaczyna się wtedy, kiedy oprócz tych wszystkich cudownych, przepięknych rzeczy nagle patrzymy na kogoś i widzimy: tutaj nędza, tam nędza, tam jakaś słabość, tutaj jakiś egoizm, tu coś totalnie nie gra, tam w ogóle jest coś, z czym nie wiem jak żyć. I w momencie kiedy w nas powstaje taka decyzja, że kocham tę osobę z tymi słabościami i będę z tymi jej słabościami szedł przez życie, i będę jej próbował w tych słabościach pomóc, dopiero tutaj zaczyna się miłość.

Nie pożegnałam się  chciałam... teksty

mikela dodano: 16 grudnia 2015

Nie pożegnałam się, chciałam uniknąć łez.

Yeti nie istnieje.    Tyskie i... teksty

mikela dodano: 13 grudnia 2015

Yeti nie istnieje. Tyskie i Żywiec to nie jest piwo. To napój piwopodobny. Długość i grubość zawsze się liczy. Facet nie pyta kobiety czy może. I nie ma niezobowiązującego seksu.

Pociągasz mnie. Powstrzymujesz też. teksty

mikela dodano: 10 grudnia 2015

Pociągasz mnie. Powstrzymujesz też.

Nobody sees   Nobody knows  we are a... teksty

mikela dodano: 30 listopada 2015

Nobody sees - Nobody knows, we are a secret - can't be exposed. That's how it is - That's how it goes, far from the others close to each other.

wolności moja  wróć do mnie. teksty

mikela dodano: 18 listopada 2015

wolności moja, wróć do mnie.

ten jeden sms  zaledwie kilka słów... teksty

mikela dodano: 18 listopada 2015

ten jeden sms, zaledwie kilka słów, uświadomiło mi, że nas już nie ma. Tak naprawdę już od dawna żyjemy osobno jednak w głębi siebie zawsze czułam, że jesteś. To jedno zdanie rozwiało wszelkie moje złudzenia. I dobrze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV