głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Wiele spotkań tysiące pocałunków miliony słów spojrzeń uścisków. Kilka kłótni które nie potrafiły ich rozdzielić które ich tylko wzmocniły. Mnóstwo wspólnych sp

mikela

mikela.moblo.pl
Wiele spotkań tysiące pocałunków miliony słów spojrzeń uścisków. Kilka kłótni które nie potrafiły ich rozdzielić które ich tylko wzmocniły. Mnóstwo wspólnych spacer
Wiele spotkań  tysiące pocałunków... teksty

mikela dodano: 22 sierpnia 2014

Wiele spotkań, tysiące pocałunków, miliony słów, spojrzeń, uścisków. Kilka kłótni, które nie potrafiły ich rozdzielić, które ich tylko wzmocniły. Mnóstwo wspólnych spacerów za rękę, wspólnie imprezowanie, wspólne oglądanie filmów, słuchanie muzyki, szukanie wspólnej piosenki, ich wspólna ulubiona data. Ich jedna, niezniszczalna, idealna całość.

 Pamiętasz ten czas  kiedy byliśmy... teksty

mikela dodano: 21 sierpnia 2014

"Pamiętasz ten czas, kiedy byliśmy dzieci i bawiliśmy się w chowanego? Raz Ty się chowałeś, raz ja. Liczyliśmy do dziesięciu a potem się szukaliśmy. Raz szybciej, raz wolniej znajdowaliśmy się za drzewami, murkami, ławkami. Wtedy z uśmiechem na ustach i z radosnymi oczami dotykaliśmy swojego ramienia mówiąc "mam cię" i zaczynaliśmy bawić się od nowa. Kiedy nie mogliśmy znaleźć się przez dłuższy czas, sami wychodziliśmy z ukrycia. Dziś też się bawimy, tyle, że Ty schowałeś się dalej niż drzewo, murek czy ławka i wyjść nie chcesz. A ja już przeszukałam chyba wszystkie możliwe miejsca na ziemi i stoję na środku podwórka. Sama. I już nie chce się bawić, więc proszę wyjdź."

Wiem jak trudno ze mną wytrzymać i... teksty

mikela dodano: 20 sierpnia 2014

Wiem jak trudno ze mną wytrzymać i właśnie to sprawia, że dwa razy bardziej doceniam tych, którzy zawsze są przy mnie.

poranki są najtrudniejsze. zaraz jak... teksty

mikela dodano: 20 sierpnia 2014

poranki są najtrudniejsze. zaraz jak tylko otwierasz oczy, i otacza Cię szara rzeczywistość. zaczynasz rozumieć że problem tkwi w Tobie, bo za bardzo przywiązujesz się do ludzi.

Najtrudniejsza dieta  nie jest ta od... teksty

mikela dodano: 20 sierpnia 2014

Najtrudniejsza dieta, nie jest ta od czekolady, ale od drugiego człowieka..

Przede wszystkim częściej się... teksty

mikela dodano: 20 sierpnia 2014

Przede wszystkim częściej się uśmiechać, nawet bez powodu. Mniej narzekania, więcej optymizmu. Po prostu więcej radości z tego cholernie marnego, przygnębiającego, szarego do szpiku kości i ciężkiego jak milion ton kamieni- życia.

i dopiero teraz rozumiem dosadnie... teksty

mikela dodano: 20 sierpnia 2014

i dopiero teraz rozumiem dosadnie zdanie " tylko morzu mogłam zwierzyć się".

Zjebało się? No popatrz. teksty

mikela dodano: 20 sierpnia 2014

Zjebało się? No popatrz.

Ile to już razy o Nim zapominałam? teksty

mikela dodano: 20 sierpnia 2014

Ile to już razy o Nim zapominałam?

Dziś nie chcę nikogo  bo... teksty

mikela dodano: 20 sierpnia 2014

Dziś nie chcę nikogo, bo właściwie teraz mam wszystko, czego naprawdę potrzebuję. Przyjaciół i rodzinę, a żeby sprowadzać sobie do życia kolejnego debila to nie sztuka. Mogę poczekać, nie śpieszy mi się już./ allfalldown :3

Więc  co ty do niego teraz czujesz... teksty

mikela dodano: 19 sierpnia 2014

Więc, co ty do niego teraz czujesz - Nie wiem. Wydawało mi się, że zapomniałam.. Ale tak nie jest... - Myślisz, że nadal go kochasz? - Tak. Ale z dnia na dzień zamienia się to w...Swego rodzaju sentyment..

Pamiętasz o co zawsze się... teksty

mikela dodano: 19 sierpnia 2014

Pamiętasz o co zawsze się kłóciliśmy ? Ty nie potrafiłeś zaakceptować tego, że miałam dużo kolegów, że nieważne gdzie poszłam- rozmawiałam z chłopakami, wszędzie wokół mnie była płeć męska. Ja natomiast miałam pretensje o alkohol spożywany w dużych ilościach przez Ciebie. Teraz, gdy nie jesteśmy już razem wszystko się zmieniło. Ja pije w samotności, ewentualnie z koleżankami kilka dni pod rząd a Ty ? zabawiasz się z dziewczynami na imprezach, nawet na trzeźwo. Cóż za paradoks życiowy..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV