głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Wiesz dlaczego życie nie jest idealne? Bo ktoś kiedyś wymyślił że trzeba się na czymś przejechać żeby nie popełnić błędu. Że tylko problemy pomagają stawać się

mikela

mikela.moblo.pl
Wiesz dlaczego życie nie jest idealne? Bo ktoś kiedyś wymyślił że trzeba się na czymś przejechać żeby nie popełnić błędu. Że tylko problemy pomagają stawać się silnie
Wiesz dlaczego życie nie jest... teksty

mikela dodano: 8 września 2014

Wiesz dlaczego życie nie jest idealne? Bo ktoś kiedyś wymyślił, że trzeba się na czymś przejechać żeby nie popełnić błędu. Że tylko problemy pomagają stawać się silniejszym. A ból? Ma Cię przyzwyczaić, że w życiu nigdy nie będzie pięknie.

Nigdy nie stawiaj sobie mnie za... teksty

mikela dodano: 1 września 2014

Nigdy nie stawiaj sobie mnie za autorytet, bo szybko zginiesz. Nie przeprowadzę Cię po prostych drogach ani nie pokażę skrótów, bo sama błąkam się najdłuższymi i najgorszymi z nich. Nigdy nie naśladuj mojego zachownia, bo jest koszmarne. Nieświadomie ranię ludzi, na których najbardziej mi zależy i mimo że wiem, że postępuję zlę nie potrafię już tego zmienić. Nie chcesz próbować żyć jak ja że wzglęgu na to, że w moim życiu nie spotka Cię nic ciekawego prócz cierpienia przez własny upór w dążeniu do celu, który jest bez znaczenia. Daj sobie spokój z naśladowaniem kogokolwiek. Po prostu idź swoją drogą i popełniaj błędy, bo na większości z nich wiele się nauczysz./Lizzie
Autor cytatu: lizzie

gazety donoszą  że coraz więcej... teksty

mikela dodano: 1 września 2014

gazety donoszą, że coraz więcej młodych dziewczyn pije alkohol. - Trzeba to opić!

wiesz  wróciły do mnie sny... teksty

mikela dodano: 27 sierpnia 2014

wiesz, wróciły do mnie sny - nauczyłam się zasypiać, i powoli oduczam się co to bezsenne noce. Dziś priorytetem w moim życiu jest szczęście i bezpieczeństwo - a odnajduję je w Jego ramionach. Jestem spokojniejsza, nauczyłam się panować nad emocjami, chociaż kiedyś miałam z tym tak ogromny problem. zmieniłam się troszeczkę - chyba wydoroślałam, a może po prostu zrozumiałam na czym tak na prawdę polega życie.

Życie to nie simsy  tutaj jednym... teksty

mikela dodano: 27 sierpnia 2014

Życie to nie simsy, tutaj jednym kliknięciem myszki nie sprawisz aby człowiek był zadowolony .

wyobraź sobie taką scenę :... teksty

mikela dodano: 27 sierpnia 2014

wyobraź sobie taką scenę : siedzisz w bujanym fotelu na białym ganku małego domku na wsi. Mija 50.rocznica ślubu z siedzącym po Twojej lewej stronie mężczyzną. Dookoła Was biegają wnuki, dzieci przygotowują obiad a Wy po prostu siedzicie z herbatą w dłoni trzymając się za ręce. A teraz zdaj sobie sprawę że przy fragmencie o mężu Ty pomyślałaś o Nim. Teraz się uśmiechasz i rozumiesz, że nie jest Ci obojętny.

wchodzisz tu codziennie a nawet kilka... teksty

mikela dodano: 27 sierpnia 2014

wchodzisz tu codziennie a nawet kilka razy dziennie. Widzisz napis "Moblo.pl- dziel się chwilą" a Ty i tak piszesz o przeszłości.. Zakończ przeszłość, zwróć uwagę na teraźniejszość bo możesz stracić najwspanialsze chwile życia.

Lubię niedziele. Lubię gdy cały... teksty

mikela dodano: 27 sierpnia 2014

Lubię niedziele. Lubię gdy cały dom pachnie świeżo zrobioną surówką i pieczoną karkówką na grillu. Lubię kiedy siedzimy wszyscy - całą rodziną - na balkonie i gadamy o nawet największych pierdołach, ale gadamy. Lubię to uczucie radości, szczęścia i rodzinnego ciepła. Lubię, gdy choć raz w tygodniu jesteśmy normalną, zwykłą rodziną; bez pracy, bez szkoły, bez kłótni, bez problemów..

Chcę drinka. Chcę pięćdziesiąt... teksty

mikela dodano: 26 sierpnia 2014

Chcę drinka. Chcę pięćdziesiąt drinków. Chcę butelkę najczystszego, najmocniejszego, najbardziej niszczycielskiego najbardziej trującego alkoholu na Ziemi. Chcę pięćdziesiąt butelek. Chcę cracku, brudnego i żółtego i wypełnionego formaldehydem. Chcę kopę metamfy w proszku, pięćset kwasów, worek grzybków, tubę kleju większą od ciężarówki, basen benzyn tak duży, żeby się w nim utopić. Chcę czegoś wszystkiego czegokolwiek jakkolwiek ile tylko się da by zapomnieć.

Jeśli naprawdę coś kochasz  nie... teksty

mikela dodano: 25 sierpnia 2014

Jeśli naprawdę coś kochasz, nie starasz się zatrzymać tego na zawsze. Musisz temu czemuś pozwolić się zmienić.

to jak poczuć ulubiony smak z... teksty

mikela dodano: 24 sierpnia 2014

to jak poczuć ulubiony smak z dzieciństwa, usłyszeć dawno nie słyszaną piosenkę, być w miejscu pełnym wspomnień, to po prostu zobaczyć Jego.

serce  już cichutko. teksty

mikela dodano: 24 sierpnia 2014

serce, już cichutko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV