głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela wyobraź sobie taką scenę : siedzisz w bujanym fotelu na białym ganku małego domku na wsi. Mija 50.rocznica ślubu z siedzącym po Twojej lewej stronie mężczyzną.

mikela

mikela.moblo.pl
wyobraź sobie taką scenę : siedzisz w bujanym fotelu na białym ganku małego domku na wsi. Mija 50.rocznica ślubu z siedzącym po Twojej lewej stronie mężczyzną. Dookoła W
wyobraź sobie taką scenę :... teksty

mikela dodano: 27 sierpnia 2014

wyobraź sobie taką scenę : siedzisz w bujanym fotelu na białym ganku małego domku na wsi. Mija 50.rocznica ślubu z siedzącym po Twojej lewej stronie mężczyzną. Dookoła Was biegają wnuki, dzieci przygotowują obiad a Wy po prostu siedzicie z herbatą w dłoni trzymając się za ręce. A teraz zdaj sobie sprawę że przy fragmencie o mężu Ty pomyślałaś o Nim. Teraz się uśmiechasz i rozumiesz, że nie jest Ci obojętny.

wchodzisz tu codziennie a nawet kilka... teksty

mikela dodano: 27 sierpnia 2014

wchodzisz tu codziennie a nawet kilka razy dziennie. Widzisz napis "Moblo.pl- dziel się chwilą" a Ty i tak piszesz o przeszłości.. Zakończ przeszłość, zwróć uwagę na teraźniejszość bo możesz stracić najwspanialsze chwile życia.

Lubię niedziele. Lubię gdy cały... teksty

mikela dodano: 27 sierpnia 2014

Lubię niedziele. Lubię gdy cały dom pachnie świeżo zrobioną surówką i pieczoną karkówką na grillu. Lubię kiedy siedzimy wszyscy - całą rodziną - na balkonie i gadamy o nawet największych pierdołach, ale gadamy. Lubię to uczucie radości, szczęścia i rodzinnego ciepła. Lubię, gdy choć raz w tygodniu jesteśmy normalną, zwykłą rodziną; bez pracy, bez szkoły, bez kłótni, bez problemów..

Chcę drinka. Chcę pięćdziesiąt... teksty

mikela dodano: 26 sierpnia 2014

Chcę drinka. Chcę pięćdziesiąt drinków. Chcę butelkę najczystszego, najmocniejszego, najbardziej niszczycielskiego najbardziej trującego alkoholu na Ziemi. Chcę pięćdziesiąt butelek. Chcę cracku, brudnego i żółtego i wypełnionego formaldehydem. Chcę kopę metamfy w proszku, pięćset kwasów, worek grzybków, tubę kleju większą od ciężarówki, basen benzyn tak duży, żeby się w nim utopić. Chcę czegoś wszystkiego czegokolwiek jakkolwiek ile tylko się da by zapomnieć.

Jeśli naprawdę coś kochasz  nie... teksty

mikela dodano: 25 sierpnia 2014

Jeśli naprawdę coś kochasz, nie starasz się zatrzymać tego na zawsze. Musisz temu czemuś pozwolić się zmienić.

to jak poczuć ulubiony smak z... teksty

mikela dodano: 24 sierpnia 2014

to jak poczuć ulubiony smak z dzieciństwa, usłyszeć dawno nie słyszaną piosenkę, być w miejscu pełnym wspomnień, to po prostu zobaczyć Jego.

serce  już cichutko. teksty

mikela dodano: 24 sierpnia 2014

serce, już cichutko.

I pomyśleć  ze kiedys bylam w nim... teksty

mikela dodano: 23 sierpnia 2014

I pomyśleć, ze kiedys bylam w nim zakochana na zabój.

Wiele spotkań  tysiące pocałunków... teksty

mikela dodano: 22 sierpnia 2014

Wiele spotkań, tysiące pocałunków, miliony słów, spojrzeń, uścisków. Kilka kłótni, które nie potrafiły ich rozdzielić, które ich tylko wzmocniły. Mnóstwo wspólnych spacerów za rękę, wspólnie imprezowanie, wspólne oglądanie filmów, słuchanie muzyki, szukanie wspólnej piosenki, ich wspólna ulubiona data. Ich jedna, niezniszczalna, idealna całość.

 Pamiętasz ten czas  kiedy byliśmy... teksty

mikela dodano: 21 sierpnia 2014

"Pamiętasz ten czas, kiedy byliśmy dzieci i bawiliśmy się w chowanego? Raz Ty się chowałeś, raz ja. Liczyliśmy do dziesięciu a potem się szukaliśmy. Raz szybciej, raz wolniej znajdowaliśmy się za drzewami, murkami, ławkami. Wtedy z uśmiechem na ustach i z radosnymi oczami dotykaliśmy swojego ramienia mówiąc "mam cię" i zaczynaliśmy bawić się od nowa. Kiedy nie mogliśmy znaleźć się przez dłuższy czas, sami wychodziliśmy z ukrycia. Dziś też się bawimy, tyle, że Ty schowałeś się dalej niż drzewo, murek czy ławka i wyjść nie chcesz. A ja już przeszukałam chyba wszystkie możliwe miejsca na ziemi i stoję na środku podwórka. Sama. I już nie chce się bawić, więc proszę wyjdź."

Wiem jak trudno ze mną wytrzymać i... teksty

mikela dodano: 20 sierpnia 2014

Wiem jak trudno ze mną wytrzymać i właśnie to sprawia, że dwa razy bardziej doceniam tych, którzy zawsze są przy mnie.

poranki są najtrudniejsze. zaraz jak... teksty

mikela dodano: 20 sierpnia 2014

poranki są najtrudniejsze. zaraz jak tylko otwierasz oczy, i otacza Cię szara rzeczywistość. zaczynasz rozumieć że problem tkwi w Tobie, bo za bardzo przywiązujesz się do ludzi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV