głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Trzeba mieć wrażliwość księżniczki i wytrzymałość kurwy. Tego się trzymam. nic nie pozostało. Alkohol odpowiedzią na wszystkie Nasze pytania. Jesteś na mnie jes

mikela

mikela.moblo.pl
Trzeba mieć wrażliwość księżniczki i wytrzymałość kurwy. Tego się trzymam.
Trzeba mieć wrażliwość... teksty

mikela dodano: 30 października 2014

Trzeba mieć wrażliwość księżniczki i wytrzymałość kurwy. Tego się trzymam.

nic nie pozostało. Alkohol odpowiedzią na wszystkie Nasze pytania.     teksty mikela dodał komentarz: nic nie pozostało. Alkohol odpowiedzią na wszystkie Nasze pytania. -_- do wpisu 30 października 2014
  Jesteś na mnie jeszcze wściekła?... teksty

mikela dodano: 29 października 2014

- Jesteś na mnie jeszcze wściekła? - Nie. - Na pewno? - Nigdy nie byłam na Ciebie wściekła. - A jaka jesteś? - Zraniona.

A jeśli dziś wyjdę z domu i... teksty

mikela dodano: 28 października 2014

A jeśli dziś wyjdę z domu i pierdolnie mnie coś i będę potrzebować krwi, czy oddasz mi ją?

Tęsknie za Tobą  za twoim... teksty

mikela dodano: 28 października 2014

Tęsknie za Tobą, za twoim uśmiechem za słowami które dawały mi kilogramy radości. Nie potrafię wstawać gdy wiem że dzisiaj znów muszę walczyć o kolejne oddechy, o życie które sypie się niczym piasek. Tęsknie za Tobą - nie potrafię więcej kłamać że tak nie jest, nie potrafię ci tego powiedzieć nie potrafię przyznać się że zniszczyłeś wszystko we mnie. Może kiedyś przyjdę do Ciebie, spróbuję nawiązać kontakt, może zbiorę się na odwagę i wykrzyczę ci ten cały ból który jest w środku mnie, może kiedyś przestanę się obwiniać. Chciałabym się teraz położyć obok Ciebie, móc popatrzyć w gwiazdy i nie obawiać się przyszłości, chciałabym przestać się bać tego co nastanie niegdyś. Chciałabym przestać ronić hektolitry łez, chcę się wreszcie zebrać w jedną całość i przestać tak cholernie tęsknić za kimś, kto nigdy nie będzie dla mnie osiągalny. Za osobą która wyrzekła się mojego serca, pięknego serduszka które chciało pokochać, starało się jak mogło. Dostało kolejne serie ciosów, ale jest ok.
Autor cytatu: wartozycmarzeniami

Cześć mój ukochany pewnie... teksty

mikela dodano: 28 października 2014

Cześć mój ukochany,pewnie zapomniałeś już nawet jak mam na imię,ja Twoje pamiętam wciąż.Dawno nie rozmawialiśmy,więc postanowiłam się do Ciebie odezwać.Wiesz,minęło już tyle czasu,odkąd nasze drogi się rozeszły,lecz ja wciąż w każdym człowieku staram się znaleźć uosobienie Ciebie.Tak,wiem,obiecałam sobie,że zapomnę,że zacznę żyć na nowo i wiesz,na początku było fajnie,imprezy,alkohol,zapomniałam co to ból po stracie kogoś bliskiego,ale teraz..teraz znowu cierpię i zastanawiam się co słychać u Ciebie.Tylko w Tobie potrafiłam znaleźć to czego szukałam całe życie. Byłeś mój,a przecież zawsze na własność miałam tylko kredki./sudey

Nie chcę żyć bez ciebie.  Nie... teksty

mikela dodano: 28 października 2014

Nie chcę żyć bez ciebie. Nie mogę przeżyć bez ciebie połowy dnia. Nie chcę bez ciebie żyć i nie chcę odkładać życia na kolejny dzień.

 Znajdę miejsca  w których się... teksty

mikela dodano: 28 października 2014

"Znajdę miejsca, w których się ukrywasz. Będę świtem podczas twojej najgorszej nocy. Jedyną rzeczą, która pozostała w naszym życiu. Tak, zgadza się - zabiłbym dla ciebie"/ or.

Nie miałam planów na przyszłość.... teksty

mikela dodano: 27 października 2014

Nie miałam planów na przyszłość. To tak, jakbym wierzyła, że moje życie się ułoży. Wydaje mi się, że jeśli człowiek się pakuje i odchodzi – mimo że to jest nierozsądne, bo traci mieszkanie – to zyskuje jednak swobodę, wolność i prawo decydowania o sobie. Jak się wierzy w siebie, to z reguły jakoś się wszystko układa. Wiele razy po to, by być sobie wierną, zaufałam swojej intuicji, choć wydawało się to nierozsądne. Nigdy się niczego nie bałam, szłam va banque. Można mi wszystko zabrać, a ja mogę jutro zacząć życie od nowa.

Wol­ność to tak nap­rawdę... teksty

mikela dodano: 27 października 2014

Wol­ność to tak nap­rawdę za­mas­ko­wana sa­mot­ność, która wie­czo­rami nie ma siły udawać.

Wy dwoje kiedyś się kochaliście i... teksty

mikela dodano: 26 października 2014

Wy dwoje kiedyś się kochaliście i razem byliście nie do pokonania. Ale teraz, kiedy zwróciliście się przeciwko sobie to tylko kwestia czasu aż zniszczycie siebie nawzajem.

A kiedy wyznam Ci co czuję... teksty

mikela dodano: 26 października 2014

A kiedy wyznam Ci co czuję, przytulisz mnie, pocałujesz i poprowadzisz do ołtarza?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV