głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Wciąż szukam w swym zyciu przyjaciela ale żaden nie pasuje mi tak jak On. Leżeć w hamaku pić kawę albo wino i czytać książki od rana do nocy… Niech świat pędzi

mikela

mikela.moblo.pl
Wciąż szukam w swym zyciu przyjaciela ale żaden nie pasuje mi tak jak On.
Wciąż szukam w swym zyciu... teksty

mikela dodano: 23 września 2015

Wciąż szukam w swym zyciu przyjaciela ale żaden nie pasuje mi tak jak On.

Leżeć w hamaku  pić kawę albo... teksty

mikela dodano: 17 września 2015

Leżeć w hamaku, pić kawę albo wino i czytać książki od rana do nocy… Niech świat pędzi ku samozagładzie beze mnie.

Boję się  mamo  że upadnę i nie... teksty

mikela dodano: 16 września 2015

Boję się, mamo, że upadnę i nie będzie nikogo, kto by mnie złapał; że będę lecieć przeraźliwie długo, niżej niż na dół. Boję się, mamo, że zabłądzę na prostej drodze, że się pomylę, zresztą nie pierwszy raz. Boję się, mamo, że On zniknie, wiesz, ten ktoś, kogo pokocham całym sercem..

Być może pewnego dnia doznam nagle... teksty

mikela dodano: 16 września 2015

Być może pewnego dnia doznam nagle objawienia. I zobaczę drugą stronę tego monumentalnego, groteskowego żartu. I zaśmieję się wtedy. I zrozumiem, czym jest życie.

Myślałam  że zawsze będziemy... teksty

mikela dodano: 16 września 2015

Myślałam, że zawsze będziemy młodzi, że świat poczeka. Nic nie poczekało. Nie odkładajcie na później piosenek, egzaminów, dentysty, a przede wszystkim nie odkładajcie na później miłości.

Nie przepraszaj za to  że go... teksty

mikela dodano: 16 września 2015

Nie przepraszaj za to, że go kochałaś. To część ciebie, część, której musisz pozwolić odejść, ale dzięki niej jesteś dziś tym, kim jesteś.

Jeśli chcesz być szczęśliwy  nie... teksty

mikela dodano: 16 września 2015

Jeśli chcesz być szczęśliwy, nie przyzwyczajaj się do rzeczy, miejsc i ludzi. Jeśli czegoś pragniesz, nie zastanawiaj się nigdy czy powinieneś. Zrób wszystko, co da Ci tę możliwość i po prostu wyciągnij po to rękę. Staraj się czerpać radość z każdej chwili i nigdy nie żałuj niczego, co choć przez chwilę tę radość Ci dało. Nie trwoń czasu, życie jest na to zbyt krótkie. Jeśli kogoś kochasz - powiedź mu o tym. Lepiej przez 5 minut poczuć się jak głupek, niż całe życie żałować, że się nie spróbowało. Czujesz, że nie pasujesz do towarzystwa, w którym przebywasz? Zmień je. Uwierz, nie zatęsknisz za nim. Jeśli masz jakieś marzenie - rusz tyłek, bo marzenia same się nie spełnią. Je się spełnia. I nigdy, przenigdy, nie przepraszaj za to, co szczerze powiedziałeś, co czujesz i co myślisz, bo to tak, jakbyś przepraszał za to kim jesteś, a to kim jesteś, to jedyne co tak naprawdę masz.

Ilu ludzi troszczy się o was tak... teksty

mikela dodano: 16 września 2015

Ilu ludzi troszczy się o was tak naprawdę? I nie chodzi mi o tych, z którymi miło jest przebywać, a także nie o tych, których kochacie i którym wierzycie. Ale ludzi, którzy dobrze się czują, kiedy jesteście szczęśliwi i odnosicie sukcesy, a źle, kiedy wam się nie układa, albo przechodzicie trudny okres, ludzi, którzy na chwilę zboczą ze swojego szlaku życiowego, żeby wam pomóc. Niewielu jest takich.

Wie już coś o niej. Gdy jest... teksty

mikela dodano: 16 września 2015

Wie już coś o niej. Gdy jest radosna ma rozpuszczone włosy, gdy jest jej smutno wiąże je w kucyk, a gdy o czymś myśli, obgryza paznokcie. To wystarczyło, by mógł ją pokochać.

Lubimy wspominać  rozpamiętywać... teksty

mikela dodano: 8 września 2015

Lubimy wspominać, rozpamiętywać, dzielić włos na czworo. „Dlaczego mi się to przytrafiło?” Po prostu przytrafiło, chuj wie dlaczego, tego nie zmienisz. „Co pomyślą o mnie inni?” Inni o tobie nie myślą. „A co by było, gdyby? Jakby to było, gdybym wybrał inaczej? Być teraz w innym mieszkaniu, w innym domu, z inną kobietą albo innym mężczyzną. Mieć inną pościel, inne kieliszki, inną pracę. Wystarczyło przecież tylko … .” I tutaj pojawia się długa historia, co wystarczyło zrobić. „Trzeba było bardziej to, bardziej tamto, nie odpuszczać, naciskać, iść do przodu.” Ale tego nie wybrałaś/ nie wybrałeś. Wyciągnij wnioski, żyj dalej, nie ma sensu się katować.

   Masz jakieś plany na jesień?... teksty

mikela dodano: 8 września 2015

"- Masz jakieś plany na jesień? - Pić będę. - Przecież takie sam miałeś plan na lato! - O czym ja mam rozmawiać z człowiekiem, który nie rozróżnia wesołego letniego picia od jesiennego depresyjnego pijaństwa?"

Ciebie nie ma  został żal. teksty

mikela dodano: 8 września 2015

Ciebie nie ma, został żal.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV