głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Może ktoś na niego czeka w domu. Może jest z kimś po prostu umówiony. Może pójdzie dziś z kimś do łóżka. Nie wiem. Nie chcę wiedzieć. Skasowałam jego numer ale

mikela

mikela.moblo.pl
Może ktoś na niego czeka w domu. Może jest z kimś po prostu umówiony. Może pójdzie dziś z kimś do łóżka. Nie wiem. Nie chcę wiedzieć. Skasowałam jego numer ale wciąż zna
Może ktoś na niego czeka w domu.... teksty

mikela dodano: 11 grudnia 2014

Może ktoś na niego czeka w domu. Może jest z kimś po prostu umówiony. Może pójdzie dziś z kimś do łóżka. Nie wiem. Nie chcę wiedzieć. Skasowałam jego numer, ale wciąż znam go na pamięć.

 Myślę  że związek tworzy się... teksty

mikela dodano: 11 grudnia 2014

"Myślę, że związek tworzy się wtedy, kiedy dwoje ludzi czuje się ze sobą wspaniale, martwi się, żyje życiem drugiej osoby, z każdym dniem angażując swoje uczucia coraz mocniej. Nikt nie jest w stanie przewidzieć co wydarzy się jutro! " / M.Sz.

Nie bój się miłości  nigdy! teksty

mikela dodano: 11 grudnia 2014

Nie bój się miłości, nigdy!

Przestałam myśleć o nim jako o... teksty

mikela dodano: 8 grudnia 2014

Przestałam myśleć o nim jako o moim chłopaku. Jako o nastoletniej miłości, licealnym związku. Stał się moim szczęściem, najbezpieczniejszym miejscem na ziemi, stacją gdzie wracam niezależnie od nastroju. Stał się osobą najważniejszą w moim życiu. Osobą, której każdy pocałunek, słowo, uścisk daje nadzieje na więcej i na coś lepszego. Nie wyobrażam sobie życia bez niego, ba nawet nie chce sobie wyobrażać. Jesteśmy tu i teraz, zakochani i nikt, ani nic tego nie zmieni. Nigdy.

idealnie. teksty

mikela dodano: 27 listopada 2014

idealnie.

Jesteś piękna  ale nie chciałbym... teksty

mikela dodano: 26 listopada 2014

Jesteś piękna, ale nie chciałbym Cię przerżnąć, bo kiedy byłoby po wszystkim, nie chciałbym, żebyś czuła się zerżnięta. Chciałbym się z Tobą kochać i byłbym pewnie niezdarny i niezręczny, ale kiedy byłoby po wszystkim, chciałbym, żebyś czuła się kochana. — James Frey

Nigdy nie uznawaj za błąd kogoś  z... teksty

mikela dodano: 26 listopada 2014

Nigdy nie uznawaj za błąd kogoś, z kim chociaż przez chwile poczułaś/eś się szczęśliwa/y.
Autor cytatu: bezznakumiloscii

Może kiedyś opowiem Ci to wszystko.... teksty

mikela dodano: 26 listopada 2014

Może kiedyś opowiem Ci to wszystko. Usiądziemy w przytulnej kawiarni, przy kawie, a ja już bez żadnych emocji, ale z sentymentem powiem, jak było naprawdę. Opowiem Ci, jak radziłam sobie z każdym dniem i każdym wieczorem. Jak przetrwałam każdą noc i jakim sposobem nie zrobiłam sobie żadnej krzywdy. Opowiem Ci, jak tamowałam łzy płynące z moich oczu i jak rozładowywałam emocje, których było mnóstwo. Zdradzę Ci, jakim sposobem przetrwałam ból odejścia i jak dokonałam tego, że normalnie funkcjonuję. Tak... Kiedyś postaram się streścić Ci te kilka lat tęsknoty, które tak mocno mnie wyniszczyły.

Mam co wspominać te przepiękne... teksty

mikela dodano: 25 listopada 2014

Mam co wspominać te przepiękne momenty i proszę nie mów mi już że droga nie idzie tędy.

Serce  a teraz zrozum  że On będzie... teksty

mikela dodano: 25 listopada 2014

Serce, a teraz zrozum, że On będzie tylko twoim kolegą.

Co byś zrobił  gdybym o 5 nad ranem... teksty

mikela dodano: 25 listopada 2014

Co byś zrobił, gdybym o 5 nad ranem stała przed Twoimi drzwiami, cała zmarznięta, z drżącymi rękoma i zapłakanymi oczami?

Kocham Cię  czy tego chcesz czy nie... teksty

mikela dodano: 25 listopada 2014

Kocham Cię, czy tego chcesz czy nie, czy ja tego chcę, czy nie. To jest jak choroba, jak niemoc, która odbiera mi możność wolnego wyboru, która topi mnie w otchłani. Zbłądziłam w Tobie, już nigdy się nie odnajdę. Nie odnajdę siebie takiej, jaką byłam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV