głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Czego ode mnie oczekujesz? Syna. Poranków. Córki. Wspólnych snów. Tych samych marzeń. Słów które tylko do mnie pragnąłby mówić. Chciałam jego miłości. Nie możn

mikela

mikela.moblo.pl
Czego ode mnie oczekujesz? Syna. Poranków. Córki. Wspólnych snów. Tych samych marzeń. Słów które tylko do mnie pragnąłby mówić. Chciałam jego miłości. Nie można dać
  Czego ode mnie oczekujesz?  Syna.... teksty

mikela dodano: 27 kwietnia 2016

- Czego ode mnie oczekujesz? Syna. Poranków. Córki. Wspólnych snów. Tych samych marzeń. Słów, które tylko do mnie pragnąłby mówić. Chciałam jego miłości. Nie można dać komuś niczego więcej, niż go po prostu kochać. Nie można chcieć więcej niż miłości, Chciałam wiec od niego wszystkiego. - Niczego - powiedziałam.

Nasze życie zmienia się często w... teksty

mikela dodano: 27 kwietnia 2016

Nasze życie zmienia się często w ciągu sekundy. Stabilnie będziemy leżeć dopiero w trumnie.

Przez te wszystkie lata związku... teksty

mikela dodano: 27 kwietnia 2016

Przez te wszystkie lata związku nauczyłam się jednej ważnej rzeczy. Mimo upływu czasu, a może nawet właśnie przez to, trzeba codziennie dorzucać do pieca, żeby się żarzyło. Myśleć o tej drugiej osobie, robić drobne niespodzianki, dawać znak, że się kocha. Wszyscy faceci, którzy budzą się rano, powinni pamiętać o tym, że tak jak idzie się do piwnicy sprawdzić, czy w piecu się jeszcze pali, tak samo trzeba podtrzymywać temperaturę między dwiema osobami. Myśleć, kombinować. I nie chodzi o przynoszenie kwiatów, to może być drobiazg, SMS. Ale ognia trzeba pilnować, to jest rzecz najważniejsza.

Za dużo przeklinam. Za mało... teksty

mikela dodano: 27 kwietnia 2016

Za dużo przeklinam. Za mało słucham innych. (...) Sarkazm to moje drugie imię, a ironię mam w małym palcu. Nie jestem zbyt mądra i piękna, ale jakoś sobie z tym radzę. Czasami jestem infantylna i rzadko cokolwiek mi się udaje. Ale chyba znajdziesz we mnie powod aby mnie pokochać.

Zastanawiam się  ilu osobom nie... teksty

mikela dodano: 27 kwietnia 2016

Zastanawiam się, ilu osobom nie udaje się być z tymi, których pragną i kończą z innymi tylko z rozsądku.

Jeśli o tobie zapomnę  stanę się... teksty

mikela dodano: 22 kwietnia 2016

Jeśli o tobie zapomnę, stanę się kimś innym.

Nie wszyscy zasługują na to żeby... teksty

mikela dodano: 22 kwietnia 2016

Nie wszyscy zasługują na to żeby poznać prawdziwą mnie. Dlatego pozwalam im krytykować tę, za którą mnie mają, a tylko nielicznym kochać za to jaką jestem naprawdę.

Są ludzie  przy których wszystkie... teksty

mikela dodano: 22 kwietnia 2016

Są ludzie, przy których wszystkie zegarki chodzą nam zbyt szybko a każda noc jest za krótka na sen.

Było miło. Jak sobie tak pomyślę... teksty

mikela dodano: 22 kwietnia 2016

Było miło. Jak sobie tak pomyślę, to rzeczywiście było miło. Przez kilka głupich przezroczystych, podartych już teraz na kawałeczki jak nieważne dokumenty, momentów. Chwil-paragonów. Przez chwilę rzeczywiście było miło.

Jesteśmy po prostu dobrymi ludźmi z... teksty

mikela dodano: 22 kwietnia 2016

Jesteśmy po prostu dobrymi ludźmi z brzydką przeszłością, szukającymi idealnej przyszłości. Myślę, że znaleźliśmy ją w sobie nawzajem.

Masz wyjątkową tendencje do złego... teksty

mikela dodano: 22 kwietnia 2016

Masz wyjątkową tendencje do złego lokowania uczuć. Tak jakbyś na swoim przykładzie, za wszelką cenę chciała udowodnić całemu światu, że miłość nie istnieje.

Stoisz  jak stałaś. Z... teksty

mikela dodano: 30 marca 2016

Stoisz, jak stałaś. Z rozsznurowanymi butami. Po środku pokoju, nie wiesz czy rzucić się na łóżko, zakopać pod kołdrę czy skurczyć nogi pod siebie. Obiecywałaś sobie jeszcze niedawno, że nikogo tak blisko nie dopuścisz. Że nie dasz się omamić wizją miłości, przyszłości i wspólnoty. Posiadania kogoś i czyichś uczuć na wyłączność. To się nie sprawdza, to nie działa, im wcześniej to zrozumiesz tym lepiej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV