głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Niewielu jest ludzi z którymi chcemy przebywać i z którymi jest nam dobrze przez większość czasu. Jeśli uda Ci się kogoś takiego znaleźć pamiętaj: walcz o niego

mikela

mikela.moblo.pl
Niewielu jest ludzi z którymi chcemy przebywać i z którymi jest nam dobrze przez większość czasu. Jeśli uda Ci się kogoś takiego znaleźć pamiętaj: walcz o niego.
Niewielu jest ludzi  z którymi... teksty

mikela dodano: 23 marca 2015

Niewielu jest ludzi, z którymi chcemy przebywać i z którymi jest nam dobrze przez większość czasu. Jeśli uda Ci się kogoś takiego znaleźć, pamiętaj: walcz o niego.

Może ważne rzeczy zdarzają się na... teksty

mikela dodano: 23 marca 2015

Może ważne rzeczy zdarzają się na wiosnę.

 Co to jest zdrada? To  że idziesz z... teksty

mikela dodano: 23 marca 2015

"Co to jest zdrada? To, że idziesz z kimś do łóżka na jedną noc? A może to, że gadasz z kimś przez całą noc o rzeczach, o których nigdy byś nie powiedział partnerce?"

Musisz do mnie nabrać zaufania.... teksty

mikela dodano: 23 marca 2015

Musisz do mnie nabrać zaufania. Nieważne, jak długo to potrwa. Nawet jeżeli to będzie minuta jednego dnia, dwie minuty drugiego dnia i trzy minuty trzeciego dnia i będzie to trwało latami, nieważne. Bo ważne jest zaufanie. Najważniejsze ze wszystkiego.

Ja nie wiem jak się wymyśla coś... teksty

mikela dodano: 23 marca 2015

Ja nie wiem jak się wymyśla coś wielkiego, ja właściwie nic nie wiem, ja chcę poleżeć trochę pod kołdrą.

Trzeba natychmiast żyć. Jest... teksty

mikela dodano: 23 marca 2015

Trzeba natychmiast żyć. Jest później, niż się wydaje.

Żyj spokojnie  niech Ci się wiedzie... teksty

mikela dodano: 23 marca 2015

Żyj spokojnie, niech Ci się wiedzie i nie rozmawiajmy dzisiaj bo nie wiem co mam powiedzieć. Zadzwoń do mnie za kilka lat, ja na pewno nie zapomnę jak pozmieniałeś mój świat.

Tak wiele mam Ci dziś do... teksty

mikela dodano: 23 marca 2015

Tak wiele mam Ci dziś do powiedzenia. Wiem, tamten czas minął bezpowrotnie. Tak być musiało, Ty najlepiej sam wiesz, tamte dni to przeszłość lecz dziś to wszystko wraca.

Jeżeli miałabym zostawić wszystko... teksty

mikela dodano: 23 marca 2015

Jeżeli miałabym zostawić wszystko i za horyzont prysnąć, wzięłabym cię za rękę i uścisnęła ją szybko.

nie przestaje się kochać człowieka... teksty

mikela dodano: 11 marca 2015

nie przestaje się kochać człowieka tylko dlatego, że coś w życiu spieprzył./ heeeeeeeeej

Szukam mężczyzny o szerokich... teksty

mikela dodano: 9 marca 2015

Szukam mężczyzny o szerokich horyzontach i niepospolitym wnętrzu, który nie przesypia życia ani nie topi go w nałogach, który chce to dzielić i mnożyć z niebanalną kobietą, dojrzałą jak wrześniowe jabłko. Chcę spotkać tego, który wypatruje za mną oczy i nasłuchuje, czy nie zabrzmią moje kroki w ciemności. Będącego w drodze, afirmującego życie, przy którym nie trzeba udawać mniejszej i głupszej, żeby go nie urazić.

A poza tym  powiedzmy to sobie... teksty

mikela dodano: 3 marca 2015

A poza tym, powiedzmy to sobie uczciwie: w internecie każdy trochę kłamie. Piszemy na przykład, ze lubimy czytać, a od miesięcy nie czytaliśmy nic oprócz kolorowych tygodników. Piszemy, że uprawiamy sport, a w rzeczywistości dostajemy zadyszki, kiedy musimy podbiec do autobusu. Podajemy się za fanów jakiegoś zespołu, chociaż słyszeliśmy tylko jeden jego kawałek wpuszczony do internetu dla reklamy. Gdybyśmy wszyscy byli uczciwi, to nasze profile wyglądały by mało ciekawie: chodzę do szkoły, oglądam telewizję, piszę esemesy do znajomych, objadam się czekoladą, wsadzam nos w cudze sprawy, a kiedy akurat nie robię żadnej z tych rzeczy, to śpię. Ale nikt tak o sobie nie napisze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV