głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Są dwa rodzaje ludzi: 1. Ci z którymi chcesz się napić 2. Ci z powodu których musisz się napić. Co chcesz mieć? Ciuchy? Prada czy Chanel? Chcesz maserati? Ja ch

mikela

mikela.moblo.pl
Są dwa rodzaje ludzi: 1. Ci z którymi chcesz się napić 2. Ci z powodu których musisz się napić.
Są dwa rodzaje ludzi:   1. Ci  z... teksty

mikela dodano: 1 października 2015

Są dwa rodzaje ludzi: 1. Ci, z którymi chcesz się napić 2. Ci, z powodu których musisz się napić.

Co chcesz mieć? Ciuchy? Prada czy... teksty

mikela dodano: 23 września 2015

Co chcesz mieć? Ciuchy? Prada czy Chanel? Chcesz maserati? Ja chcę. Przyznaję. A może porsche? Dom z basenem w Hiszpanii? Chcesz spakować wszystkich przyjaciół i zabrać na dwa tygodnie na plażę w Zanzibarze? Leżeć na Malediwach na białej pościeli, na drewnianym pomoście, na łóżku krytym również białym baldachimem, patrząc w lazurowe wody oceanu indyjskiego, kiedy jakiś umięśniony troglodyta o kwadratowej szczęce będzie cię masować? Gdybyś była mężczyzną, pewnie chciałabyś więcej seksu. Wielu pań o ustach glonojada, perfekcyjnych figurach i silikonowych cyckach, które w Dubai style troszczyłyby się o twoje klejnoty koronne. Ale jesteś kobietą, więc to pewnie odpada. Widzisz, choć wiele osób mówi, że pieniądze szczęścia nie dają, to ponoć o wiele lepiej płacze się w tym maserati niż na ławce pod blokiem. Bo szczęście zaczyna się od 75 tys. dolarów rocznie i mam na to naukowy dowód.

Czasami za Nim tęsknię.czasami... teksty

mikela dodano: 23 września 2015

Czasami za Nim tęsknię.czasami polecą mi łzy jak pomysle, ze go przy m ie nie ma. Wyobraża sobie co by odpowiedział na moje pytania, jak zareagował słysząc moje problemy. Czasami tak po prostu go jeszcze kocham..

Wciąż szukam w swym zyciu... teksty

mikela dodano: 23 września 2015

Wciąż szukam w swym zyciu przyjaciela ale żaden nie pasuje mi tak jak On.

Leżeć w hamaku  pić kawę albo... teksty

mikela dodano: 17 września 2015

Leżeć w hamaku, pić kawę albo wino i czytać książki od rana do nocy… Niech świat pędzi ku samozagładzie beze mnie.

Boję się  mamo  że upadnę i nie... teksty

mikela dodano: 16 września 2015

Boję się, mamo, że upadnę i nie będzie nikogo, kto by mnie złapał; że będę lecieć przeraźliwie długo, niżej niż na dół. Boję się, mamo, że zabłądzę na prostej drodze, że się pomylę, zresztą nie pierwszy raz. Boję się, mamo, że On zniknie, wiesz, ten ktoś, kogo pokocham całym sercem..

Być może pewnego dnia doznam nagle... teksty

mikela dodano: 16 września 2015

Być może pewnego dnia doznam nagle objawienia. I zobaczę drugą stronę tego monumentalnego, groteskowego żartu. I zaśmieję się wtedy. I zrozumiem, czym jest życie.

Myślałam  że zawsze będziemy... teksty

mikela dodano: 16 września 2015

Myślałam, że zawsze będziemy młodzi, że świat poczeka. Nic nie poczekało. Nie odkładajcie na później piosenek, egzaminów, dentysty, a przede wszystkim nie odkładajcie na później miłości.

Nie przepraszaj za to  że go... teksty

mikela dodano: 16 września 2015

Nie przepraszaj za to, że go kochałaś. To część ciebie, część, której musisz pozwolić odejść, ale dzięki niej jesteś dziś tym, kim jesteś.

Jeśli chcesz być szczęśliwy  nie... teksty

mikela dodano: 16 września 2015

Jeśli chcesz być szczęśliwy, nie przyzwyczajaj się do rzeczy, miejsc i ludzi. Jeśli czegoś pragniesz, nie zastanawiaj się nigdy czy powinieneś. Zrób wszystko, co da Ci tę możliwość i po prostu wyciągnij po to rękę. Staraj się czerpać radość z każdej chwili i nigdy nie żałuj niczego, co choć przez chwilę tę radość Ci dało. Nie trwoń czasu, życie jest na to zbyt krótkie. Jeśli kogoś kochasz - powiedź mu o tym. Lepiej przez 5 minut poczuć się jak głupek, niż całe życie żałować, że się nie spróbowało. Czujesz, że nie pasujesz do towarzystwa, w którym przebywasz? Zmień je. Uwierz, nie zatęsknisz za nim. Jeśli masz jakieś marzenie - rusz tyłek, bo marzenia same się nie spełnią. Je się spełnia. I nigdy, przenigdy, nie przepraszaj za to, co szczerze powiedziałeś, co czujesz i co myślisz, bo to tak, jakbyś przepraszał za to kim jesteś, a to kim jesteś, to jedyne co tak naprawdę masz.

Ilu ludzi troszczy się o was tak... teksty

mikela dodano: 16 września 2015

Ilu ludzi troszczy się o was tak naprawdę? I nie chodzi mi o tych, z którymi miło jest przebywać, a także nie o tych, których kochacie i którym wierzycie. Ale ludzi, którzy dobrze się czują, kiedy jesteście szczęśliwi i odnosicie sukcesy, a źle, kiedy wam się nie układa, albo przechodzicie trudny okres, ludzi, którzy na chwilę zboczą ze swojego szlaku życiowego, żeby wam pomóc. Niewielu jest takich.

Wie już coś o niej. Gdy jest... teksty

mikela dodano: 16 września 2015

Wie już coś o niej. Gdy jest radosna ma rozpuszczone włosy, gdy jest jej smutno wiąże je w kucyk, a gdy o czymś myśli, obgryza paznokcie. To wystarczyło, by mógł ją pokochać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV