głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela i chciałabym mu napisać jak dawniej wpadnij na tosty i dobrą komedie ale szybko przypominam sobie że od moich tostów woli głośną muzykę w klubie i przelotne pan

mikela

mikela.moblo.pl
i chciałabym mu napisać jak dawniej wpadnij na tosty i dobrą komedie ale szybko przypominam sobie że od moich tostów woli głośną muzykę w klubie i przelotne panienki..
i chciałabym mu napisać jak dawniej... teksty

mikela dodano: 2 stycznia 2016

i chciałabym mu napisać jak dawniej "wpadnij na tosty i dobrą komedie" ale szybko przypominam sobie, że od moich tostów woli głośną muzykę w klubie i przelotne panienki..

  Czy myślisz  że zaszły w Tobie... teksty

mikela dodano: 31 grudnia 2015

- Czy myślisz, że zaszły w Tobie jakieś zmiany w ciągu ostatniego roku? Jakie? - Zrodziło się we mnie więcej obojętności. Odwróciło się kilku ludzi. Kilka razy upadłam i nie potrafiłam się podnieść. Więcej niż kilka razy płakałam i nie umiałam przestać. Kogoś znienawidziłam, a kogoś chyba pokochałam. Ktoś dał mi lekcję życia. Uświadomiłam sobie, że nic nie jest na zawsze i że ludzie już do końca świata pozostaną egoistami. Przez cały rok trzymałam za rękę nadzieję, wierząc, że to pomoże. Zwątpiłam bardziej w międzyludzkie zaufanie. Postawiłam na swoim i dużo przez to w ciągu ostatniego roku wygrałam. Stałam się silniejsza na pokaz i słabsza, gdy zostaję sama. Polubiłam samotność, noc i ciszę. I wydaję mi się, że coś straciłam. Tylko jeszcze nie wiem co.

Najlepsze chwile podczas czytania to... teksty

mikela dodano: 28 grudnia 2015

Najlepsze chwile podczas czytania to te, gdy trafiasz na coś - myśl, uczucie, punkt widzenia - o czym myślałeś, że jest wyjątkowe, szczególne tobie i tylko tobie znane. I oto jest, opisane przez kogoś innego, osobę, której nigdy nie poznałeś, być może kogoś, kto od dawna nie żyje. To jest tak, jakby nagle wyłoniła się czyjaś dłoń i pochwyciła twoją.

Może dla ciebie to dziwne  ale w... teksty

mikela dodano: 26 grudnia 2015

Może dla ciebie to dziwne, ale w trudnych chwilach lubię być sama. Lubię założyć słuchawki na uszy i puścić piosenki dające mi dużo do myślenia. Możesz twierdzić, że pogłębiam się w to wszystko jeszcze bardziej, ale mi to pomaga. W myślach tylko ten syf, który co chwilę zagłusza muzyka. Lubię to. Cholernie mocno to lubię. Odpocząć od świata i zostać sama ze swoimi problemami.

wszystko będzie trwało  dopóki sam... teksty

mikela dodano: 26 grudnia 2015

wszystko będzie trwało, dopóki sam tego nie zakończysz.

Mówisz że twoje życie nie ma... teksty

mikela dodano: 26 grudnia 2015

Mówisz że twoje życie nie ma sensu? To spójrz na tych alkoholików pod sklepami, którzy nie widzą nic innego po za wódką. Popatrz na te dzieci z domu dziecka które nigdy nie doznały miłości rodzicielskiej. Popatrz na tych bezdomnych którzy nie mają się gdzie podziać tylko krążą po mieście bez celu. Popatrz na tych bezrobotnych, którzy nie mają czym wykarmić swoich dzieci. To oni mogą powiedzieć że życie nie ma sensu, że jest beznajdziejne. A ty przez jedno głupie zranione zauroczenie, które przejdziesz jeszcze nie raz mówisz że życie jest złe. Nie - to ty źle z niego korzystasz.

  nie rozumiem tylko jednego... teksty

mikela dodano: 26 grudnia 2015

- nie rozumiem tylko jednego; płaczesz przez niego, a wciąż go pragniesz - szepnęła, patrząc w lustro.

fajnie by było jakby zamiast... teksty

mikela dodano: 26 grudnia 2015

fajnie by było jakby zamiast "będzie dobrze" usłyszeć czasem "jest dobrze".

Chodź przez wielu jest kochana  to... teksty

mikela dodano: 26 grudnia 2015

Chodź przez wielu jest kochana, to przez życie idzie sama. / mesajah

Idiotka  sama doradza innym  a sobie... teksty

mikela dodano: 26 grudnia 2015

Idiotka, sama doradza innym, a sobie pomóc nie może.

To nic  że boli. Wytrzymam. Ja... teksty

mikela dodano: 26 grudnia 2015

To nic, że boli. Wytrzymam. Ja zawsze wytrzymuję.

Nienawidzę uczucia samotności... teksty

mikela dodano: 26 grudnia 2015

Nienawidzę uczucia samotności, nienawidzę, kiedy w tym czasie moja klatka piersiowa nieludzko unosi się ku górze i szybko opada, nienawidzę, kiedy w ustach czuję słony smak łez. Nienawidzę Ciebie, że do tego doprowadziłeś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV