głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela A na urodziny poproszę bejsbola ale nie takiego zwykłego.. chcę takiego którym jak go pierdolę to padnie i na zawsze odechce się mu zabawy moimi uczuciami. Jest

mikela

mikela.moblo.pl
A na urodziny poproszę bejsbola ale nie takiego zwykłego.. chcę takiego którym jak go pierdolę to padnie i na zawsze odechce się mu zabawy moimi uczuciami.
A na urodziny poproszę bejsbola... teksty

mikela dodano: 4 czerwca 2011

A na urodziny poproszę bejsbola - ale nie takiego zwykłego.. chcę takiego, którym jak go pierdolę to padnie i na zawsze odechce się mu zabawy moimi uczuciami.

Jestem zazdrosna o każdą... teksty

mikela dodano: 4 czerwca 2011

Jestem zazdrosna o każdą dziewczynę, którą kiedykolwiek przytuliłeś, bo przez jeden moment miała w ramionach cały mój świat.

Kiedy mój telefon leży koło myszki... teksty

mikela dodano: 4 czerwca 2011

Kiedy mój telefon leży koło myszki chwytam go i szuram po biurku, dziwiąc się dlaczego kursor się nie rusza :D ! Po chwili zastanowienia śmieję się z własnej głupoty :D ! / tysiacmyslinaminute69 + haha głupek rzeczywiście :D:D

Niby do zakochania jeden krok  a jak... teksty

mikela dodano: 4 czerwca 2011

Niby do zakochania jeden krok, a jak przyjdzie co do czego to musimy zapierdalać kilometry.

Gdybym miała 3 życzenia nie... teksty

mikela dodano: 4 czerwca 2011

Gdybym miała 3 życzenia,nie prosiłabym o gwiazdy,księżyc czy bogactwo.Poprosiłabym o 25 godzin na dzień,8 dni w tygodniu i 13 miesięcy w roku,żebym mogła spędzić z Tobą więcej czasu.!

Nie pozwól mi zakochać się w... teksty

mikela dodano: 4 czerwca 2011

Nie pozwól mi zakochać się w twoich oczach, jeśli masz zamiar odejść .

a kiedy głęboko spojrzę Ci w oczy... teksty

mikela dodano: 4 czerwca 2011

a kiedy głęboko spojrzę Ci w oczy- nie pytaj czy kocham,bo właśnie podałam Ci serce na dłoni.

 Kocham Cię. Nie wiem co... teksty

mikela dodano: 4 czerwca 2011

-Kocham Cię.-Nie wiem co powiedzieć..-Jeśli nie przychodzi Ci na myśl najprostsza odpowiedź to po prostu o tym zapomnij.

będąc dzieckiem kupiła sobie... teksty

mikela dodano: 4 czerwca 2011

będąc dzieckiem kupiła sobie plastikową mała kartę z narysowanym aniołkiem i napisem : Kieszonkowy Anioł Stróż. Trzymała ją w portfelu przez całe dotychczasowe życie. Wierzyła, że jest w niej moc, dzięki której przykrości omijają jej osobę. Pewnego dnia jej chłopak powiedział :. Jesteś moim aniołkiem stróżem. szkoda, że nie możesz być przy mnie zawsze. ' bez wahania wyjęła z portfela kartę i włożyła w jego ręce. Musiał być dla niej kimś wyjątkowym bo nigdy nie kazała nawet dotknąć tej karty, bojąc się, że moc zniknie.Ale wiedziała, że karta bardziej się przyda jemu niż jej.

Na wszelki wypadek nie będę już z... teksty

mikela dodano: 4 czerwca 2011

Na wszelki wypadek nie będę już z Tobą pić. Zawsze gdy jestem pijana włącza mi się funkcja "miłość" i boję się, że przypadkiem znowu to się powtórzy .

leżeli blisko siebie na trawie... teksty

mikela dodano: 4 czerwca 2011

leżeli blisko siebie na trawie mokrej od deszczu. Patrzyli w ciemne niebo pełne gwiazd. Nagle ona ujrzała spadająca gwiazdkę "Pomyśl życzenie" powiedziała. Przytulił ją i odrzekł " wszystko czego pragnę jest przy mnie"/

cholernie dziękuję Ci za każdą... teksty

mikela dodano: 4 czerwca 2011

cholernie dziękuję Ci za każdą wiadomość, za każdego sms, za dostrzeganie we mnie tego czego nie potrafią inni.. za to, że jesteś! nie ważne, że daleko, że kilkadziesiąt kilometrów ode mnie. czuję Twoją bliskość, Twoje oparcie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV