głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela Bardzo cię kocham ale nigdy nie będę jedną z tych kobiet które tylko ładnie wyglądają uwieszone na ramieniu męża. Albo stoją w kuchni przy zlewie. Życie człowie

mikela

mikela.moblo.pl
Bardzo cię kocham ale nigdy nie będę jedną z tych kobiet które tylko ładnie wyglądają uwieszone na ramieniu męża. Albo stoją w kuchni przy zlewie. Życie człowieka musi
Bardzo cię kocham  ale nigdy nie... teksty

mikela dodano: 23 marca 2016

Bardzo cię kocham, ale nigdy nie będę jedną z tych kobiet, które tylko ładnie wyglądają, uwieszone na ramieniu męża. Albo stoją w kuchni przy zlewie. Życie człowieka musi coś znaczyć. Więcej niż gotowanie, sprzątanie i dzieci. W życiu musi być coś więcej. Nie umrę zmywając filiżanki. Mówię serio. Potwierdź, że to rozumiesz.

Kiedyś wchodziłem do pokoju... teksty

mikela dodano: 23 marca 2016

Kiedyś wchodziłem do pokoju pełnego ludzi i zastanawiałem się, czy mnie lubią. Dziś, gdy wchodzę do takiego pokoju, zastanawiam się, czy to ja lubię ich.

JA  KOBIETA:  Nie czytam żadnych... teksty

mikela dodano: 8 marca 2016

JA, KOBIETA:- Nie czytam żadnych instrukcji, wciskam guziki, aż zadziała.- Nie potrzebuje alkoholu, żeby narobić sobie obciachu, i bez alkoholu daje rade. Nie jestem rozkapryszona, tylko "emocjonalnie elastyczna"!- Nie mam żadnych dziwactw, to są "special effects"!- Przebaczyć i zapomnieć? Ani nie jestem Jezusem, ani nie mam Alzheimera!My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła... lecimy dalej - na miotle! Gdy Bóg stworzył mężczyznę , obiecał, ze idealnego faceta będzie można spotkać na każdym rogu... a potem uczynił ziemie okrągłą! Na moim nagrobku niech znajdzie się napis: "Co się głupio gapisz? Tez bym wolała leżeć teraz na plaży!"My kobiety jesteśmy bowiem jedyne w swoim rodzaju!

Tylko miłość może mnie uratować... teksty

mikela dodano: 1 marca 2016

Tylko miłość może mnie uratować, a miłość mnie zniszczyła.

Nie pozostawało mi nic innego  jak... teksty

mikela dodano: 1 marca 2016

Nie pozostawało mi nic innego, jak wziąć się znów do pracy, i to żywiej niż zwykle, żeby powoli wypłoszyć tego małego trupka, który błąkał się po zakamarkach mojego mózgu i męczył mnie swoimi wielkimi, uważnymi oczyma.

Głupotą jest znikać z życia... teksty

mikela dodano: 29 luty 2016

Głupotą jest znikać z życia kogoś, kto ustawił nas na pierwszym miejscu. Kto oddał nam swoje serce, duszę i emocje. Uciec bez słów okrywając dnie i noce tej osoby ciszą, pustką i zastanowieniem. Nie róbcie tego. Nie odchodźcie od dobrych ludzi, myśląc, że na nich nie zasługujemy. Możecie im zniszczyć życie.

Nie zestarzejemy się razem. Pewnego... teksty

mikela dodano: 18 luty 2016

Nie zestarzejemy się razem. Pewnego razu pokłócimy się, powiemy za dużo przykrych słów i nie przeprosimy, jesteśmy zbyt dumni, zbyt zranieni. Potrzeba stabilności zacznie narastać, przestanie nas bawić nasza niepewność i gwałtowność. Spojrzymy wtedy na siebie i będziemy musieli przyznać, że byliśmy błędem.

Życie jest po to  by je przeżywać... teksty

mikela dodano: 17 luty 2016

Życie jest po to, by je przeżywać i kiedy dostajesz szansę, aby doświadczać niesamowitych rzeczy z niezwykłą osobą, nie istnieje ani jeden powód na tym świecie, by powiedzieć nie.

W pewnym sensie zawsze masz 17 lat i... teksty

mikela dodano: 15 luty 2016

W pewnym sensie zawsze masz 17 lat i czekasz aż zacznie się prawdziwe życie.

Zawsze wstydziłam się odbierać... teksty

mikela dodano: 15 luty 2016

Zawsze wstydziłam się odbierać telefon stacjonarny. Rozmowy z kimś obcym. Nie cierpiałam wizyt w banku. Na poczcie. Pani z okienka. Spojrzenia prosto w oczy. Bałam się pierwszej wizyty w bibliotece. I pierwszej w dziekanacie. Wstydziłam się pani z warzywniaka. I ładnych chłopców o wrednych oczach. I ładnych dziewczyn o wrednych oczach. Wszystkich o wrednych oczach. Telefonów czasami nadal nie odbieram…

Już mi nie znikaj. Wiesz przecież... teksty

mikela dodano: 15 luty 2016

Już mi nie znikaj. Wiesz przecież, jak boli samotny spacer. Tak w środku miasta łatwo się zgubić bez Twojej ręki. Niebo tnie jak brzytwa. Krzyczy przeciąg. Bez oddechu jak smutny obłok. Bądź. Na każde słowo. Na jutro i na zawsze. Na najpiękniejsze listy. Na wszystko i na cokolwiek.

A ona? Jej defekt polega właśnie na... teksty

mikela dodano: 15 luty 2016

A ona? Jej defekt polega właśnie na tym, że ni stąd, ni zowąd zdarza jej się osunąć w inny czas, jakby podłoga się pod nią zapadła, jakby zleciała o kilka pięter niżej. Ona wierzy, że nie boi się niczego. A przecież zawsze się czegoś boi. Zawsze tego samego i niczego więcej. Ale ten strach tak wrósł w jej serce, że na co dzień wcale go nie czuje, tylko czasem coś ją zaczyna dławić, jakby w gardle utkwiło obce ciało, które wzięło się tam nie wiadomo skąd.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV