głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mikela wiesz jak to jest budzić się każdego ranka z poczuciem tej pierdolonej beznadziejności? Jak to jest gdy nawet kawa nie jest w stanie postawić Cię na nogi? Nie.

mikela

mikela.moblo.pl
wiesz jak to jest budzić się każdego ranka z poczuciem tej pierdolonej beznadziejności? Jak to jest gdy nawet kawa nie jest w stanie postawić Cię na nogi? Nie. Więc ni
wiesz jak to jest budzić się... teksty

mikela dodano: 14 stycznia 2018

wiesz jak to jest budzić się każdego ranka z poczuciem, tej pierdolonej beznadziejności? Jak to jest, gdy nawet kawa nie jest w stanie postawić Cię na nogi? Nie. Więc, nie mów, że wiesz jak się czuję.

Zostaw mnie  nie kuś  nie mów  nie... teksty

mikela dodano: 12 stycznia 2018

Zostaw mnie, nie kuś, nie mów, nie wołaj. Daj skołatanym myślom odpocząć, już pora. Oddaj choć moment, nie widzisz, że tonę. Pozwól mi usnąć, chcę wyrwać się, koniec.

Chciałabym zobaczyć Twoją minę na... teksty

mikela dodano: 10 stycznia 2018

Chciałabym zobaczyć Twoją minę na wiadomość o tym, że nie żyje.

Był taki czas kiedy słysząc... teksty

mikela dodano: 9 stycznia 2018

Był taki czas kiedy słysząc dzwonek do drzwi miałam ogromną nadzieję, że wreszcie przyjechałeś i zdecydowałeś się ze mną spotkać. Jednak później pomyślałam, że w sumie po co miałbyś przyjeżdżać. Przecież nie kochasz mnie, nie chcesz, nie potrzebujesz. Byłam zbędnym dodatkiem do Twojego życia, którego tak szybko się pozbyłeś.

Zabierz mnie stąd  po prostu zabierz... teksty

mikela dodano: 9 stycznia 2018

Zabierz mnie stąd, po prostu zabierz mnie stąd abym nie musiała oglądać jak czas zniszczył wszystkie moje marzenia. Weź mnie za rękę i zaprowadź gdzieś gdzie nie ma żadnych śladów przeszłości. Tutaj nie potrafię normalnie żyć, nie potrafię oddychać nie wracając do tego co zdarzyło się kiedyś. Moje serce nosi w sobie zbyt wiele wspomnień, więc zrób coś proszę, uwolnij mnie, spraw abym nie musiała myśleć, że jestem tak bardzo naiwna czekając aż zjawi się cud. To Ty daj mi ten cud i zmień całe moje życie. Ja nie chcę więcej marnować swoich dni, popatrz jak bardzo zabłądziłam w samotnych poszukiwaniach odpowiedniej ścieżki. I chociaż nie wiem kim jesteś i skąd przyjdziesz to proszę Cię zabierz mnie, zabierz mnie stąd mój przyszły sensie życia.

Ucieczka w afekcie wydaje się być... teksty

mikela dodano: 9 stycznia 2018

Ucieczka w afekcie wydaje się być rozwiązaniem, ale dobiegasz do drzwi i nerwowo szukasz głosu, który mógłby wstrzymać Twój krok.

Zaczniesz żyć  gdy całkowicie... teksty

mikela dodano: 9 stycznia 2018

Zaczniesz żyć, gdy całkowicie odetniesz się od przeszłości. To niezwykła trudność i umiejętność, by ruszyć krok do przodu.

Za jakieś siedemdziesiąt lat wiem... teksty

mikela dodano: 6 stycznia 2018

Za jakieś siedemdziesiąt lat wiem, że wrócisz. Choćby na mój pogrzeb, ale wrócisz.

mało we mnie z ideału  niewiele... teksty

mikela dodano: 6 stycznia 2018

mało we mnie z ideału, niewiele potrafię, słabo gotuję, mam dwie lewe ręce, często tłucze szkło a gdy je nieumiejętnie sprzątne, pozostałe kawałki wbijają się innym w stopy. Ranię. czasem nieświadomie, ale to robię, nie pamiętam imion, w ogóle mam słabą pamięć... udaję, że mam rację, gdy wcale jej nie mam, po to aby postawić na swoim, przecież mówię, mało we mnie z ideału. ale potrafię kochać tak mocno mocno mocno, potrafię się troszczyć tak bardzo bardzo bardzo, potrafię słuchać, chcę podać rękę, przytulić i wesprzeć, więc proszę Cię, gdy się już zezłościsz, niech to nie trwa długo wiesz, bo bardzo się boję zimna i obojętności.

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć.... teksty

mikela dodano: 4 stycznia 2018

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci.

Nie mam pomysłu na życie bez niego. teksty

mikela dodano: 4 stycznia 2018

Nie mam pomysłu na życie bez niego.

nigdy nie dowiesz się  jak bardzo... teksty

mikela dodano: 4 stycznia 2018

nigdy nie dowiesz się, jak bardzo starałam się uśmiechać, kiedy czułam jak w środku rozpadam się na kawałki.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV