głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
meryx3 wiem że tak nie można to okrucieństwo pojawiać się w czyimś życiu i za moment znikać. wiem że to chamskie gdy drugi człowiek staje się dla Ciebie kimś w rodzaju

meryx3

meryx3.moblo.pl
wiem że tak nie można to okrucieństwo pojawiać się w czyimś życiu i za moment znikać. wiem że to chamskie gdy drugi człowiek staje się dla Ciebie kimś w rodzaju p
wiem że tak nie można  to... teksty

meryx3 dodano: 28 kwietnia 2016

wiem, że tak nie można - to okrucieństwo, pojawiać się w czyimś życiu i za moment znikać. wiem, że to chamskie - gdy drugi człowiek staje się dla Ciebie kimś, w rodzaju plasterka na ogromną ranę, której nawet najgrubsze nici nie byłby w stanie zszyć. wiem, że nie powinno się rozpalać czegoś, co nie ma prawa płonąć...ale takie coś pomaga. leczy ból, pozwala na moment zapomnieć. człowiek robi krzywdę drugiemu, by pozbyć się bólu, który ktoś zadał jemu. tacy już jesteśmy - samolubni, idący do przodu po trupach, pragnący się wyleczyć, wzmocnić, odkochać...

Spierdoliłem tyle akcji że już mi... teksty

meryx3 dodano: 21 kwietnia 2016

Spierdoliłem tyle akcji, że już mi wszystko jedno, ale nie wypada zwalać na testosteron, gorsze czasy, widzę siebie, jestem chujem coraz częściej - serio, znów mi lotto, niszczę coś kosztem chęci, boję się kumulacji, żyję bez konsekwencji.

Nie raz lecą z oczu łzy a potem... teksty

meryx3 dodano: 21 kwietnia 2016

Nie raz lecą z oczu łzy, a potem wiem, że zaliczam progres, bywa, że czuję mocno wstyd, jestem zła i okropna i kurwa źle mi z tym, to krok w tył i mam z tym problem, znowu tracę w oku błysk i gubię gdzieś swą pewność, te jebane powroty po to, by poskładać to w jedno, znów serwuje sobie piekło, a nie chce przecież dna dotknąć, przeżywam jazdę ciężką, tylko po to by potem się ocknąć.

Kiedyś miałem wyjebane na pannę... teksty

meryx3 dodano: 21 kwietnia 2016

Kiedyś miałem wyjebane na pannę, teraz mam wyjebane na panny, Tobie tylko wyjebała panna, że się wyjebałeś z inna, wyjebujesz znowu karty, Twoje ziomy - wyjebany lata każdy, Ciebie znowu wyjebują na hajsy, popatrz ile dałem tutaj wyjebanej prawdy.

Ciężko jest żyć lekko wiem to... teksty

meryx3 dodano: 21 kwietnia 2016

Ciężko jest żyć lekko, wiem to, lecz macham ręką na to co za mną.

Polegać na opiniach innych to jak... teksty

meryx3 dodano: 21 kwietnia 2016

Polegać na opiniach innych to jak brak weny.

Nie mogę przeginać podobno... teksty

meryx3 dodano: 21 kwietnia 2016

Nie mogę przeginać, podobno mówiłem już dawno to, teraz jak zawsze nie mogę wytrzymać.

Wybacz mi nienawiść nerwy i że... teksty

meryx3 dodano: 19 luty 2016

Wybacz mi nienawiść, nerwy i że myślę sercem.

Co drugi to ślepy nie widzi... teksty

meryx3 dodano: 19 luty 2016

Co drugi to ślepy, nie widzi własnej głupoty i to niby ja mam loty?

pamiętaj że bez walki bólu i... teksty

meryx3 dodano: 1 luty 2016

pamiętaj, że bez walki, bólu i cierpienia, poświęcenia, zaciśnięcia zębów, potu i łez nie da się wiele osiągnąć... Więc nigdy się nie poddawaj, wstawaj z popiołów i walcz o spełnienie marzeń i siebie! A niebawem zrozumiesz, że to, co dziś wygląda, jak poświęcenie się, okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz.

Moim zdaniem mówienie źle o innych... teksty

meryx3 dodano: 1 luty 2016

Moim zdaniem mówienie źle o innych jest tylko i wyłącznie próbą zamaskowania własnych kompleksów, niepewności. Chęcią dodania sobie atrakcyjności, kosztem innych ludzi. Ale takie podwyższanie poczucia własnej wartości po prostu nie może być skuteczne. Swoją wartość możemy budować tylko poprzez pracę nad sobą, rozwój, osiąganie swoich celów, przekraczanie własnych barier. Nigdy umniejszanie innych. Druga sprawa - staram się unikać towarzystwa osób, które w rozmowie obrażają połowę świata. Dlaczego? Mam świadomość, że po zakończeniu spotkania ze mną, to ja stanę się tematem kolejnej takiej pogawędki tej osoby z innym człowiekiem. To prostu musi tak działać. Niemożliwe, że tylko ja jedna nie jestem krytycznie oceniana przez taką osobę"

Czujesz że ktoś gówno Ci kładzie... teksty

meryx3 dodano: 1 luty 2016

Czujesz, że ktoś gówno Ci kładzie do głowy i zamiast pokazać mu palec środkowy to kciuk w górę dajesz, widocznie już nawet Twoja mowa ciała ma wadę wymowy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV