głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
meryx3 Witam kolejny dzień pozbawiony wszelkich bodźców wyłączyłem się na świat i na wrogów i na ziomków z Tobą było mi jak w snach. Mam pamięć do twarzy i do wypowiad

meryx3

meryx3.moblo.pl
Witam kolejny dzień pozbawiony wszelkich bodźców wyłączyłem się na świat i na wrogów i na ziomków z Tobą było mi jak w snach.
Witam kolejny dzień  pozbawiony... teksty

meryx3 dodano: 6 lipca 2016

Witam kolejny dzień, pozbawiony wszelkich bodźców wyłączyłem się na świat i na wrogów i na ziomków, z Tobą było mi jak w snach.

Mam pamięć do twarzy i do... teksty

meryx3 dodano: 6 lipca 2016

Mam pamięć do twarzy i do wypowiadanych myśli.

Czy Ty jeszcze mnie pamiętasz? co... teksty

meryx3 dodano: 6 lipca 2016

Czy Ty jeszcze mnie pamiętasz? co dzisiaj o mnie myślisz, co byś mi dziś powiedział? i co według Ciebie robię źle, i co mam zmienić? co Cię kręci, co? w czym jesteś dzisiaj mistrz? i komu mam ufać, kto jest przy Tobie teraz? jakie imie nosi psina, czy masz innego zwierza? kot? co lubisz jeść, dalej pizze i krewetki? wiesz, mam jeszcze jedno, dla mnie ważne pytanie: czy jesteś dumny z tego kim się dziś po latach stałeś?

Zrobiłem to wszystko w co wierzyłem... teksty

meryx3 dodano: 4 czerwca 2016

Zrobiłem to wszystko w co wierzyłem, choć mówili, że nie uda się, jestem coraz wyżej, a bez nich jest mile

u parę osób lubisz  resztę... teksty

meryx3 dodano: 4 czerwca 2016

u parę osób lubisz, resztę tolerujesz, nie wiedzą nic o Tobie, ale nazywają chujem.

Zaczynasz widzieć zazdrość w... teksty

meryx3 dodano: 4 czerwca 2016

Zaczynasz widzieć zazdrość w typach, kiedy wczuwasz się za bardzo masz przypał.

Wrogom dam się wyszczekać i luz  z... teksty

meryx3 dodano: 4 czerwca 2016

Wrogom dam się wyszczekać i luz, z bliskimi się dogadam bez słów.

Skąd to przeklęte przekonanie  że... teksty

meryx3 dodano: 17 maja 2016

Skąd to przeklęte przekonanie, że nie ma drugiego takiego, jak on? Skąd ta pewność? To się po prostu zdarza - poznajesz kogoś i już, czasami znacie się od dawna i dopiero po jakimś czasie coś zaiskrzy, ale zdarza się. To bzdura, że istnieje jedna prawdziwa miłość, że tylko jeden człowiek jest przeznaczony na wieki, a jego utrata łączy się z poszukiwaniem substytutów. Bullshit. Otwórz serce, bo jak na razie przepełniłaś je goryczą, żalem i smutkiem. Niepotrzebnie. Miłość jest tuż tuż, może nawet czai się za rogiem. Miej oczy szeroko otwarte, bo zdarza się, że nie dostrzegamy tego, co bliskie i mierzymy do tego, co odległe i niemożliwe.

nocne rozmowy są specyficzne. nocą... teksty

meryx3 dodano: 28 kwietnia 2016

nocne rozmowy są specyficzne. nocą jest ciszej, bardziej słychać myśli. nocą jest ciemniej, mniej się boimy wypowiadać różne słowa. nocą, zupełnie zaspani, ledwie przytomni, nie potrafimy kłamać. nocą ludzie mówią co czują. nocą zaczynają się najpiękniejsze znajomości.

wiem  że tak nie można   to... teksty

meryx3 dodano: 28 kwietnia 2016

wiem, że tak nie można - to okrucieństwo, pojawiać się w czyimś życiu i za moment znikać. wiem, że to chamskie - gdy drugi człowiek staje się dla Ciebie kimś, w rodzaju plasterka na ogromną ranę, której nawet najgrubsze nici nie byłby w stanie zszyć. wiem, że nie powinno się rozpalać czegoś, co nie ma prawa płonąć...ale takie coś pomaga. leczy ból, pozwala na moment zapomnieć. człowiek robi krzywdę drugiemu, by pozbyć się bólu, który ktoś zadał jemu. tacy już jesteśmy - samolubni, idący do przodu po trupach, pragnący się wyleczyć, wzmocnić, odkochać...

Spierdoliłem tyle akcji  że już mi... teksty

meryx3 dodano: 21 kwietnia 2016

Spierdoliłem tyle akcji, że już mi wszystko jedno, ale nie wypada zwalać na testosteron, gorsze czasy, widzę siebie, jestem chujem coraz częściej - serio, znów mi lotto, niszczę coś kosztem chęci, boję się kumulacji, żyję bez konsekwencji.

Nie raz lecą z oczu łzy  a potem... teksty

meryx3 dodano: 21 kwietnia 2016

Nie raz lecą z oczu łzy, a potem wiem, że zaliczam progres, bywa, że czuję mocno wstyd, jestem zła i okropna i kurwa źle mi z tym, to krok w tył i mam z tym problem, znowu tracę w oku błysk i gubię gdzieś swą pewność, te jebane powroty po to, by poskładać to w jedno, znów serwuje sobie piekło, a nie chce przecież dna dotknąć, przeżywam jazdę ciężką, tylko po to by potem się ocknąć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV