głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Spotykacie się. gadacie o wszystkim. Stawia Ci piwo. Lubi bawić się Twoimi włosami. Coraz częściej przyłapujesz się na patrzeniu w Jego nieskazitelnie zielone t

memoirs

memoirs.moblo.pl
Spotykacie się. gadacie o wszystkim. Stawia Ci piwo. Lubi bawić się Twoimi włosami. Coraz częściej przyłapujesz się na patrzeniu w Jego nieskazitelnie zielone tęczówki.
Spotykacie się. gadacie o wszystkim.... teksty

memoirs dodano: 25 listopada 2010

Spotykacie się. gadacie o wszystkim. Stawia Ci piwo. Lubi bawić się Twoimi włosami. Coraz częściej przyłapujesz się na patrzeniu w Jego nieskazitelnie zielone tęczówki. Kiedy ktoś pyta co Was łączy, zarówno Ty, jak i On, odpowiadacie, że jesteście kumplami. Może nawet przyjaciółmi. Jest miło, dopóki nie uświadomisz sobie jednego. Wpadłaś. Pokochałaś go.

I nigdy nie mów  że kochasz tylko... teksty

memoirs dodano: 25 listopada 2010

I nigdy nie mów, że kochasz tylko po to, żeby kogoś pocieszyć! Nigdy nie zostawiaj pijanego, skoro wiesz, że sam pijesz! Nigdy nie całuj, jeśli wiesz, że to dla Ciebie nic nie znaczy, bo dla kogoś może to oznaczać bardzo dużo!

Znowu tonę w pretensjach jak gdyby... teksty

memoirs dodano: 25 listopada 2010

Znowu tonę w pretensjach jak gdyby mi zależało.

Chodzimy na film  bo chcemy zobaczyć... teksty

memoirs dodano: 25 listopada 2010

Chodzimy na film, bo chcemy zobaczyć bajkę. Śpiąca królewna obudzona pocałunkiem prawdziwej miłości... księżniczka, która odkłada swoje klejnoty, żeby wyznaczyć własną ścieżkę.. Rozdzieleni kochankowie wracają do siebie. Ale życie to nie bajka, a szczęśliwe zakończenia zdarzają się bardzo rzadko. W prawdziwym życiu młoda królowa staje się tyranem i zabiera swoich podwładnych na wojnę. Właśnie dlatego potrzebujemy filmów, żeby przypominały nam, że mimo wszystko miłość może zakwitać w najbardziej nieprawdopodobnym miejscu i że czasem nawet bajka może się spełnić.

A gdy nasze wargi się zetknęły... teksty

memoirs dodano: 25 listopada 2010

A gdy nasze wargi się zetknęły, wiedziałam, że gdybym nawet dożyła setki i zwiedziła wszystkie kraje świata, nic nie da się porównać z tą jedną chwilą, gdy po raz pierwszy pocałowałam chłopaka moich marzeń, i byłam pewna, że moja miłość będzie trwała wiecznie.

Nie patrz na mnie tak  i nie pytaj... teksty

memoirs dodano: 25 listopada 2010

Nie patrz na mnie tak, i nie pytaj gdzie jest miłość, nie wiem sama, przez to parę osób mnie skreśliło.

Chcę Cię na śniadanie. Obiad i... teksty

memoirs dodano: 25 listopada 2010

Chcę Cię na śniadanie. Obiad i kolację. Chcę tu i teraz. Chcę zawsze.

Chcesz więcej niż dziś mogę Tobie... teksty

memoirs dodano: 25 listopada 2010

Chcesz więcej niż dziś mogę Tobie dać, pieprzone więcej, powiem więcej: więcej nie mam!

W głowie mam ciągle jej słowa  ale... teksty

memoirs dodano: 25 listopada 2010

W głowie mam ciągle jej słowa, ale czy aby na pewno ma rację. Mijają dni, tygodnie, miesiące i nic się nie zmiena. Ból jak był tak jest i żadne słowa tego nie zmienią. Czasami mam wrażenie, że żyjesz i czujesz za mnie, więc może niedługo zaczniesz oddychać, bo ja się duszę. Chciałabym podzielić ten żal na dwoje, mnie i Ciebie, tak jak tego chcesz, wybacz, już nie umiem mówić o uczuciach. To takie zmienne wszystko, jeszcze dzisiaj w busie ludzie się do mnie uśmiechali, a teraz mam tylko ochotę iść tam gdzie mi nie wolno, bo to w niczym nie pomoże. Rozumiesz? Nie rozumiesz. Jak zwykle. // memoirs

Nie boję się umierać. Umieram... teksty

memoirs dodano: 25 listopada 2010

Nie boję się umierać. Umieram codziennie.

A najbardziej przykro mi z własnego... teksty

memoirs dodano: 25 listopada 2010

A najbardziej przykro mi z własnego powodu... z własnej bezsilności, że mogę się jedynie domyślać. I ufam Ci, ale nie potrafię tego okazać abyś potem tego nie wykorzystał, by nikt tego nie wykorzystał. // memoirs

Obudź we mnie swoją wenus  zobacz... teksty

memoirs dodano: 25 listopada 2010

Obudź we mnie swoją wenus, zobacz serce, które drży. Kiedy źle Ci jest beze mnie, głośno powiesz mi!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV