głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs NIGDY nie każ mi wybierać bo jeszcze wybiorę źle. Tu tracisz wiarę nie chcesz głową w mur bić wiem że ją odzyskasz też nie chciałam żyć. I ten klub który niegdy

memoirs

memoirs.moblo.pl
NIGDY nie każ mi wybierać bo jeszcze wybiorę źle.
NIGDY nie każ mi wybierać  bo... teksty

memoirs dodano: 12 listopada 2010

NIGDY nie każ mi wybierać, bo jeszcze wybiorę źle.

Tu tracisz wiarę  nie chcesz głową... teksty

memoirs dodano: 12 listopada 2010

Tu tracisz wiarę, nie chcesz głową w mur bić, wiem że ją odzyskasz, też nie chciałam żyć.

I ten klub który niegdyś był moim... teksty

memoirs dodano: 11 listopada 2010

I ten klub który niegdyś był moim ulubionym, stał się jeszcze bardziej ulubiony, bo poznałam tam Ciebie. Oboje pijani, zachwiani... Spotykam Cię co tydzień, oboje zawsze w tym samym stanie.

Wtedy kiedy najgłośniej krzyczałam... teksty

memoirs dodano: 10 listopada 2010

Wtedy kiedy najgłośniej krzyczałam 'pierdolić miłość' pojawiłeś się właśnie Ty. ;****

Wpadłam wprost w jego ramiona  a on... teksty

memoirs dodano: 10 listopada 2010

Wpadłam wprost w jego ramiona, a on tak po prostu je zamknął, ze mną w środku.

Musiał odejść  choć nie... teksty

memoirs dodano: 10 listopada 2010

Musiał odejść, choć nie wyobrażał sobie życia bez niej. Wiedział, że odchodząc dzisiaj może już nigdy więcej nie znaleźć klucza do jej serca. Cierpiał, bo po raz kolejny los udowodnił mu, jak kruche bywa szczęście. Pocałował ją w policzek, wdychając może już po raz ostatni zapach jej ciała.

Jesteś zerem   choć dla mnie zawsze... teksty

memoirs dodano: 10 listopada 2010

Jesteś zerem - choć dla mnie zawsze będziesz wart milion dolarów. Jesteś chamem - choć ja kocham w Tobie tą nutkę ironii i arogancji. Jesteś szczeniakiem - choć tak wspaniale potrafisz mówić o wielu sprawach. Jesteś przekonany o swojej wyższości - choć tak często byłeś poniżej jakiegokolwiek poziomu. Jesteś nikim - choć dla mnie jesteś wszystkim.

Wolny czy zajęty dziś mi obojętny... teksty

memoirs dodano: 10 listopada 2010

Wolny czy zajęty dziś mi obojętny, chcę dalej iść i nie pamiętać o sentymentach. Temperament masz, wiesz czego chcesz i chyba nie potrafię powiedzieć, że nie chciałabym ciebie mieć, tylko gapie się w fotografie, już tam nie będę, bo życie nie jest filmem z happy endem.

Nigdy nie ustawiła w opisie... teksty

memoirs dodano: 10 listopada 2010

Nigdy nie ustawiła w opisie tandetnego 'kocham Cię skarbie' bo zawsze wiedziała, że to słowo jest zbyt intymne. Tylko dla ich dwojga.

Pokłóciliśmy się. Krzyczałam... teksty

memoirs dodano: 10 listopada 2010

Pokłóciliśmy się. Krzyczałam, że to wszystko nie ma sensu, ta cała zabawa w bycie razem. Mówiłeś, że damy radę, że przetrwamy wszystko. Wtedy powiedziałam szeptem, cała zapłakana, że to tak, jakbym Cię poprosiła o gadającego słonia - nierealne i wybiegłam. Wieczorem, leżałam na kanapie, skacząc po kanałach. Usłyszałam dzwonek do drzwi - pizza - pomyślała. - Wreszcie. Podeszłam do drzwi i Cię zobaczyłam. Trzymałeś w ręku pluszowego słonia. Nacisnąłeś na guzik i słoń zaczął nawijać. - Objeździłem każdy sklep w mieście, więc jak teraz sobie zażyczysz gadającego lemura to się zabije - powiedziałeś, a ja uśmiechnęłam się, wciągając Cię do środka. ;****

Jestem księżniczką tak... teksty

memoirs dodano: 10 listopada 2010

Jestem księżniczką tak popierdoloną, ale i tak słodką, że w sukience z różowego tiulu skopie Ci dupę czarnym glanem i powiem: 'tu będzie stał mój jebany zamek!'

niezdarnie siadła na parapecie... teksty

memoirs dodano: 10 listopada 2010

niezdarnie siadła na parapecie, wystawiając nogi za okno. machała nimi beztrosko, nie zważając na fakt, że znajduje się na dwudziestym piętrze. Przecież kazał jej być dzielną.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV