głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Bywają rozstania niezależne od dwojga. Bolesne bo żadne go nie chce. Nie oszukujmy samych siebie. Nie chodźmy tygodniami z podpuchniętymi od płaczu oczami w zło

memoirs

memoirs.moblo.pl
Bywają rozstania niezależne od dwojga. Bolesne bo żadne go nie chce.
Bywają rozstania niezależne od... teksty

memoirs dodano: 12 listopada 2010

Bywają rozstania niezależne od dwojga. Bolesne, bo żadne go nie chce.

Nie oszukujmy samych siebie. Nie... teksty

memoirs dodano: 12 listopada 2010

Nie oszukujmy samych siebie. Nie chodźmy tygodniami z podpuchniętymi od płaczu oczami w złości na wszystkich, nie popadajmy w bagno, nie spalajmy papierosa za papierosem w nadziei że umrzemy i że nam to pomoże, bo wydaje nam się że jedyna osoba w naszym życiu, którą naprawdę kochaliśmy tak po prostu nas zostawiła. Zabawiła się. Nie okłamujmy życia. Nie okłamujmy siebie. Na tej ziemi każdy ma swój klucz do szczęścia, w każdym zakamarku naszego życia mieści się podpowiedź kim jest osoba warta naszej uwagi, warta nas... kto Cię zostawia ten traci. Stać Cię na lepszego, na innego, nie bądź głupia - słyszę to na co dzień i wiem że też nie jedna z was. A największym naszym błędem jest nadzieja... a może się zmieni, a może zrozumie, może przeprosi... - nie oszukujmy się kurwa, oni na nas nie zasługują... Tylko, że żadna z nas nie zrozumie tego i dalej będzie tęsknić, płakać, nie spać, myśleć, kochać... Widocznie taka jest kolej losów... Chyba czas mi się z tym pogodzić.

Szła ze słuchawkami w uszach przez... teksty

memoirs dodano: 12 listopada 2010

Szła ze słuchawkami w uszach przez miasto, krople deszczu wystukiwały jej ulubiony bit o blachę na daszku nad tym 'cudownym osiedlem'. Wiadomo, było cudowne bo tylko tam mogła go spotkać siedzącego z kumplami na murku, palącego fajki i nucącego jakiś ulubiony kawałek z rapu. Tego dnia było jednak inaczej, wychyliła się zza ściany obdartej kamienicy i nie widziała go. Bez chwili zastanowienia ruszyła po skrzypiących schodach na górę, stanęła przed drzwiami jego mieszkania jak wryta. Wsłuchiwała się w odgłosy. Jego ojciec znów robił mu awanturę o to że pije, że pali, że nie wraca na noc. Stała i nasłuchiwała. Wtedy drzwi tak nagle się otworzyły. Wyszedł. Wyszedł nieźle wkurwiony. Nic nie powiedział, popatrzył i zbiegł szybko na dół, usiadł na klatce schodowej wyciągnął jakieś 'trawsko' i zaczął się jarać. Podeszłam i usiadłam na najniższym schodzie patrząc mu głęboko w oczy. Co się dzieje? - zapytałam - Dlaczego to robisz?. - Codzienność malutka (odparł) codzienność...

  Boje się ze przestaniesz mnie... teksty

memoirs dodano: 12 listopada 2010

- Boje się ze przestaniesz mnie kochać. - Nie bój się nigdy nie zacznę...

Dla niektórych Twój upadek jest... teksty

memoirs dodano: 12 listopada 2010

Dla niektórych Twój upadek jest jebaną satysfakcją.

Ty mówisz: Życie to wredna dziwka.... teksty

memoirs dodano: 12 listopada 2010

Ty mówisz: Życie to wredna dziwka. Ja na to: Płacisz, więc wymagaj.

Nie widzę już sensu w tym wszystkim... teksty

memoirs dodano: 12 listopada 2010

Nie widzę już sensu w tym wszystkim, ale brnę dalej, jak głupia. Nawet nie wiem, czy na pewno mnie kochasz, czy jesteś ze mną z nudów. Nie jestem pewna, czy nie całujesz mnie tylko po to, żeby pokazać kumplom, że masz kogo całować. Czy nie przytulasz mnie tylko po to, żeby stwarzać pozory. Nie obchodzi mnie to. Dalej będę pozwalać się całować, przytulać i pozwalać mówić puste 'kocham Cię'.

Ja nie chce drogich prezentów  mi... teksty

memoirs dodano: 12 listopada 2010

Ja nie chce drogich prezentów, mi wystarczy czerwona różyczka. Nie chce kolacji w restauracji, wolę spacer po parku. Nie chcę być z Tobą dla pieniędzy, dla prestiżu. Chcę być z Tobą bo, Cię kocham. Bo uwielbiam patrzeć w twoje oczy, słuchać Twojego głosu, dotykać Twoich dłoni. Chcę po prostu być blisko Ciebie bez zbędnych elementów.

Możesz go ignorować  możesz się... teksty

memoirs dodano: 12 listopada 2010

Możesz go ignorować, możesz się wściekać, może wydawać się nieludzki, może zadawać ból, ale jeśli go kochasz, nie pozwól mu odejść.

Za każdym razem  gdy widzę ten... teksty

memoirs dodano: 12 listopada 2010

Za każdym razem, gdy widzę ten przystanek, gdzie pierwszy raz złapałeś mnie za rękę mam ochotę zadzwonić do Ciebie i powiedzieć jak bardzo Cię kocham.

Cały dzień  całą noc bywa  że... teksty

memoirs dodano: 12 listopada 2010

Cały dzień, całą noc bywa, że myślę o Tobie może zwariowałam albo złapałam fobię. x3

Szukanie idealnego faceta jest jak... teksty

memoirs dodano: 12 listopada 2010

Szukanie idealnego faceta jest jak szukanie dziewicy w burdelu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV