głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Jeszcze będzie normalnie jeszcze będzie przepięknie... Gdy mój świat się wali. Gdy żadne światło nie może złamać ciemności wtedy ja... ja patrzę na Ciebie. Gdy

memoirs

memoirs.moblo.pl
Jeszcze będzie normalnie jeszcze będzie przepięknie...
Jeszcze będzie normalnie  jeszcze... teksty

memoirs dodano: 10 marca 2011

Jeszcze będzie normalnie, jeszcze będzie przepięknie...

Gdy mój świat się wali. Gdy żadne... teksty

memoirs dodano: 10 marca 2011

Gdy mój świat się wali. Gdy żadne światło nie może złamać ciemności, wtedy ja... ja patrzę na Ciebie. Gdy fale zalewają brzeg i nie mogę znaleźć mojej drogi do domu, wtedy ja... ja patrzę na Ciebie!

Nie łudź się  słuchawki zawsze... teksty

memoirs dodano: 10 marca 2011

Nie łudź się, słuchawki zawsze będą splątane, herbata za gorąca, a Ty nie docenisz tego co masz dopóki tego nie stracisz.

Już nie włączam dźwięku w... teksty

memoirs dodano: 10 marca 2011

Już nie włączam dźwięku w telefonie przed snem by słyszeć czy dzwonisz. Nie pochłaniam tabliczki czekolady i nie snuję marzeń o tym jak przepraszasz mnie na kolanach. Choroba zwana Miłością przechodzi.

Decydując się na znajomość z... teksty

memoirs dodano: 10 marca 2011

Decydując się na znajomość z Tobą nie sądziłam, że zaangażuję się w nią tak absolutnie i bezwarunkowo, że narodzi się we mnie coś znacznie silniejszego niż oczekiwałam po tym związku, że stanie się to czego się bałam. I zapewne boję się nadal. Dałeś mi odczuć tyle ciepła i tyle zrozumienia, ile nie dał mi w życiu nikt, bo nikt, kogo los postawił na mojej drodze, nie umiał mnie pojąc, nie potrafił mnie zrozumieć.

Między mężczyzną a kobietą... teksty

memoirs dodano: 10 marca 2011

Między mężczyzną a kobietą przyjaźń nie jest możliwa. Namiętność, wrogość, uwielbienie, miłość - tak, lecz nie przyjaźń.

Próbowałam żyć jak dawniej.... teksty

memoirs dodano: 10 marca 2011

Próbowałam żyć jak dawniej. Mówili tylko, że stałam się trochę bardziej milcząca. Nie mieli pojęcia, co siedzi we mnie. Czułam nie tylko ból psychiczny, ale i fizyczny. Serce wariowało, gdy tylko słyszałam gdzieś Twoje imię. Chwilami miałam trudności z oddychaniem, podczas wracania do naszych wspólnych wspomnień. Nieprzespane noce, stały się dla mnie codziennością. Myślałam o Tobie, tylko o Tobie. Nie docierało do mnie, że to już koniec. Nie potrafiłam wyobrazić sobie tego, że jutro nie zobaczę Twojej uśmiechniętej twarzy, oczu przepełnionych szczęściem. Nie umiałam pogodzić się z tym, że odszedłeś na dobre.

Sam nie wiesz gdzie dokładnie jest... teksty

memoirs dodano: 10 marca 2011

Sam nie wiesz gdzie dokładnie jest prawda. Pewien siebie jak ćma lecisz do światła. Obraz w głowie budujesz na domysłach i się nie domyślasz, że prawda jest przykra.

To się wypala w tobie wiecznie i nie... teksty

memoirs dodano: 9 marca 2011

To się wypala w tobie wiecznie i nie może spłonąć, znam to z doświadczeń, wiem, że w nieskończoność można tonąć. Warto pomyśleć, zanim prawdę sam ułożysz w głowie, prawda wisi w powietrzu, sama się puszcza w obieg. Być może ktoś teraz myśli o tobie, Ty o tym nie wiesz, przed osądem na sto procent się dowiesz.

' Gdy jestem pod drzwiami  Ty dopiero... teksty

memoirs dodano: 9 marca 2011

' Gdy jestem pod drzwiami, Ty dopiero się malujesz, weź się pośpiesz, bo z dnia na dzień coraz mniej czuję. '

Jak wszystkie listy na całym... teksty

memoirs dodano: 8 marca 2011

Jak wszystkie listy na całym świecie tak i ja swój zaczynam od słów płynących z głębi serca. Pisze dziś do Ciebie krótki list, bo na nic więcej nie stać mnie już i często nie jest tak jak tego chcesz. Wiem, że to nie wiele, masz na więcej chęć, możesz mieć wszystko czego tylko chcesz, więc proszę dobrze zastanów się...

Zabrali mu słońce  pierdolone... teksty

memoirs dodano: 8 marca 2011

Zabrali mu słońce, pierdolone słońce. Tak radosne i tak gorące, zabrali mu słońce i poznali z nocą. No odpowiedz, kurwa, powiedz mi po co. Zabrali mu wolność i zaufanie, podłączyli do czegoś i zrobili w mózgu pranie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV