głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Sam nie wiesz gdzie dokładnie jest prawda. Pewien siebie jak ćma lecisz do światła. Obraz w głowie budujesz na domysłach i się nie domyślasz że prawda jest przy

memoirs

memoirs.moblo.pl
Sam nie wiesz gdzie dokładnie jest prawda. Pewien siebie jak ćma lecisz do światła. Obraz w głowie budujesz na domysłach i się nie domyślasz że prawda jest przykra.
Sam nie wiesz gdzie dokładnie jest... teksty

memoirs dodano: 10 marca 2011

Sam nie wiesz gdzie dokładnie jest prawda. Pewien siebie jak ćma lecisz do światła. Obraz w głowie budujesz na domysłach i się nie domyślasz, że prawda jest przykra.

To się wypala w tobie wiecznie i nie... teksty

memoirs dodano: 9 marca 2011

To się wypala w tobie wiecznie i nie może spłonąć, znam to z doświadczeń, wiem, że w nieskończoność można tonąć. Warto pomyśleć, zanim prawdę sam ułożysz w głowie, prawda wisi w powietrzu, sama się puszcza w obieg. Być może ktoś teraz myśli o tobie, Ty o tym nie wiesz, przed osądem na sto procent się dowiesz.

' Gdy jestem pod drzwiami  Ty dopiero... teksty

memoirs dodano: 9 marca 2011

' Gdy jestem pod drzwiami, Ty dopiero się malujesz, weź się pośpiesz, bo z dnia na dzień coraz mniej czuję. '

Jak wszystkie listy na całym... teksty

memoirs dodano: 8 marca 2011

Jak wszystkie listy na całym świecie tak i ja swój zaczynam od słów płynących z głębi serca. Pisze dziś do Ciebie krótki list, bo na nic więcej nie stać mnie już i często nie jest tak jak tego chcesz. Wiem, że to nie wiele, masz na więcej chęć, możesz mieć wszystko czego tylko chcesz, więc proszę dobrze zastanów się...

Zabrali mu słońce  pierdolone... teksty

memoirs dodano: 8 marca 2011

Zabrali mu słońce, pierdolone słońce. Tak radosne i tak gorące, zabrali mu słońce i poznali z nocą. No odpowiedz, kurwa, powiedz mi po co. Zabrali mu wolność i zaufanie, podłączyli do czegoś i zrobili w mózgu pranie.

Najpierw poznaj mnie od najgorszej... teksty

memoirs dodano: 7 marca 2011

Najpierw poznaj mnie od najgorszej strony, dowiedź się o każdym z moich grzechów, popatrz ilu ludzi skrzywdziłam, a dopiero potem jeśli nadal będziesz miał odwagę, powiedz że i tak mnie kochasz...

Kochamy  tracimy pragniemy... teksty

memoirs dodano: 7 marca 2011

Kochamy, tracimy,pragniemy, żałujemy, tęsknimy, zakochujemy, nienawidzimy, myślimy, umieramy, nadużywamy, palimy, pijemy, uzależniamy, radujemy, smucimy , przytulamy, całujemy, krzywdzimy, naprawiamy, śnimy, znikamy...

Dorastając uczymy się  że nawet ta... teksty

memoirs dodano: 7 marca 2011

Dorastając uczymy się, że nawet ta jedyna osoba, po której byś się nie spodziewał nigdy, że Cię zdołuje, prawdopodobnie zrobi to. Będziesz miał złamane serce prawdopodobnie więcej niż jeden raz i silniej za każdym razem. Będziesz także łamał serca więc pamiętaj jak się czułeś, gdy Twoje było złamane. Będziesz walczył z najlepszym przyjacielem. Będziesz oskarżał nową miłość o rzeczy, które zrobiła poprzednia. Będziesz płakał, bo czas ucieka za szybko i być może stracisz kogoś, kogo kochasz.

Gdybym znał przeznaczenie nie... teksty

memoirs dodano: 7 marca 2011

Gdybym znał przeznaczenie nie pozwolił bym Ci odejść.

Być może nie zasługuję na to  by... teksty

memoirs dodano: 7 marca 2011

Być może nie zasługuję na to, by mnie kochać, bo cały czas widzisz skurwysyństwo w moich oczach...

Jeśli on leci za suką to ściągnij... teksty

memoirs dodano: 7 marca 2011

Jeśli on leci za suką to ściągnij mu kaganiec, odepnij smycz i puść wolno.. niech ucieka. Tylko później niech nie skowycze pod drzwiami!

Nie należy zanadto się zbliżać.... teksty

memoirs dodano: 4 marca 2011

Nie należy zanadto się zbliżać. Zawierać przyjaźni. Trzeba wytyczyć granice, oddzielające Cię od reszty świata. Ludzie potrafią paskudnie nabałaganić. Granice są najważniejsze. Rysujemy linie na piasku i modlimy się żeby nikt ich nie przekroczył.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV