głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Słabi zwykle nie wybaczają to przywilej ludzi silnych. Czy zechcesz ze mną przeżyć dni wyśnione? Odpowiesz tak bo ufasz mi szczerze. Lecz kiedy już wszystko będ

memoirs

memoirs.moblo.pl
Słabi zwykle nie wybaczają to przywilej ludzi silnych.
Słabi zwykle nie wybaczają  to... teksty

memoirs dodano: 10 marca 2011

Słabi zwykle nie wybaczają, to przywilej ludzi silnych.

Czy zechcesz ze mną przeżyć dni... teksty

memoirs dodano: 10 marca 2011

Czy zechcesz ze mną przeżyć dni wyśnione? Odpowiesz - tak, bo ufasz mi szczerze. Lecz kiedy już wszystko będzie spełnione, bądź dla mnie takim, w jakiego dziś wierzę. Czy zechcesz los swój złożyć w moich dłoniach? Odpowiesz - tak, bo serce mi dałaś. Lecz kiedy włos zbieleje na skroniach, bądź mi tym wszystkim, czym dzisiaj być chciałaś.

Kochaj tak  jakby Cię nigdy nikt nie... teksty

memoirs dodano: 10 marca 2011

Kochaj tak, jakby Cię nigdy nikt nie zranił. Tańcz tak, jakby nikt nie patrzył. Śmiej się tak, jak tylko dzieci śmieją się. Żyj tak, jakby tu było niebo...

I stojąc wtulona w Twoje ramiona... teksty

memoirs dodano: 10 marca 2011

I stojąc wtulona w Twoje ramiona, byłam z siebie dumna! W końcu wiedziałam, że możesz mieć każdą, ale nie każda może mieć Ciebie.

To  że nauczyłam się z tym żyć... teksty

memoirs dodano: 10 marca 2011

To, że nauczyłam się z tym żyć, nie oznacza, że udało mi się zapomnieć.

Jeszcze będzie normalnie  jeszcze... teksty

memoirs dodano: 10 marca 2011

Jeszcze będzie normalnie, jeszcze będzie przepięknie...

Gdy mój świat się wali. Gdy żadne... teksty

memoirs dodano: 10 marca 2011

Gdy mój świat się wali. Gdy żadne światło nie może złamać ciemności, wtedy ja... ja patrzę na Ciebie. Gdy fale zalewają brzeg i nie mogę znaleźć mojej drogi do domu, wtedy ja... ja patrzę na Ciebie!

Nie łudź się  słuchawki zawsze... teksty

memoirs dodano: 10 marca 2011

Nie łudź się, słuchawki zawsze będą splątane, herbata za gorąca, a Ty nie docenisz tego co masz dopóki tego nie stracisz.

Już nie włączam dźwięku w... teksty

memoirs dodano: 10 marca 2011

Już nie włączam dźwięku w telefonie przed snem by słyszeć czy dzwonisz. Nie pochłaniam tabliczki czekolady i nie snuję marzeń o tym jak przepraszasz mnie na kolanach. Choroba zwana Miłością przechodzi.

Decydując się na znajomość z... teksty

memoirs dodano: 10 marca 2011

Decydując się na znajomość z Tobą nie sądziłam, że zaangażuję się w nią tak absolutnie i bezwarunkowo, że narodzi się we mnie coś znacznie silniejszego niż oczekiwałam po tym związku, że stanie się to czego się bałam. I zapewne boję się nadal. Dałeś mi odczuć tyle ciepła i tyle zrozumienia, ile nie dał mi w życiu nikt, bo nikt, kogo los postawił na mojej drodze, nie umiał mnie pojąc, nie potrafił mnie zrozumieć.

Między mężczyzną a kobietą... teksty

memoirs dodano: 10 marca 2011

Między mężczyzną a kobietą przyjaźń nie jest możliwa. Namiętność, wrogość, uwielbienie, miłość - tak, lecz nie przyjaźń.

Próbowałam żyć jak dawniej.... teksty

memoirs dodano: 10 marca 2011

Próbowałam żyć jak dawniej. Mówili tylko, że stałam się trochę bardziej milcząca. Nie mieli pojęcia, co siedzi we mnie. Czułam nie tylko ból psychiczny, ale i fizyczny. Serce wariowało, gdy tylko słyszałam gdzieś Twoje imię. Chwilami miałam trudności z oddychaniem, podczas wracania do naszych wspólnych wspomnień. Nieprzespane noce, stały się dla mnie codziennością. Myślałam o Tobie, tylko o Tobie. Nie docierało do mnie, że to już koniec. Nie potrafiłam wyobrazić sobie tego, że jutro nie zobaczę Twojej uśmiechniętej twarzy, oczu przepełnionych szczęściem. Nie umiałam pogodzić się z tym, że odszedłeś na dobre.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV