głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Jest na świecie taki rodzaj smutku którego nie da się w żaden sposób opisać słowami czy łzami. Po prostu osiada na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej noc

memoirs

memoirs.moblo.pl
Jest na świecie taki rodzaj smutku którego nie da się w żaden sposób opisać słowami czy łzami. Po prostu osiada na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
Jest na świecie taki rodzaj smutku... teksty

memoirs dodano: 14 października 2010

Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie da się w żaden sposób opisać słowami czy łzami. Po prostu osiada na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.

Musi boleć gdy się spada z tak... teksty

memoirs dodano: 14 października 2010

Musi boleć gdy się spada z tak wysoka. Musi boleć.

Zrozumcie  że język może ukryć... teksty

memoirs dodano: 14 października 2010

Zrozumcie, że język może ukryć prawdę, ale oczy - nigdy! Ktoś wam zadaje niespodziewane pytanie, nie zdradzacie się nawet drgnieniem, błyskawicznie bierzecie się w garść i wiecie, co należy powiedzieć, żeby ukryć prawdę, i wygłaszacie to niezmiernie przekonywająco, i nie drgnie na waszej twarzy żaden muskuł, ale - niestety - spłoszona pytaniem prawda na okamgnienie skacze z dna duszy w oczy i już wszystko stracone.

Wołam  choć wiem  że może nawet... teksty

memoirs dodano: 14 października 2010

Wołam, choć wiem, że może nawet mnie nie słyszysz. Piszę, choć wiem, że może nawet nie przeczytasz. Czekałam, choć wiem, że może nawet nie pamiętasz. Płaczę, choć wiem, że może nawet jednej łzy nie zobaczysz. Śpiewałam, choć wiem, że może nie zrozumiesz. Lecz będę przy Tobie, choć wiem, że może nie zauważysz, że to ja.

Nie wiem co Ty myślisz  ale lepiej... teksty

memoirs dodano: 14 października 2010

Nie wiem co Ty myślisz, ale lepiej tylko myśl, bo podejdziesz za blisko to zarobisz u mnie w pysk, i zrób mi coś, no zrób mi coś, no zrób mi coś, no zrób mi coś, no. Nie słyszę co mówisz, ale tylko jeden raz, bo dobrze wiesz, za drugim możesz dostać u mnie w twarz.

Prawdziwa miłość jest wtedy  gdy... teksty

memoirs dodano: 14 października 2010

Prawdziwa miłość jest wtedy, gdy druga osoba daje Ci wolność w związku, a Ty i tak nie chcesz z niej skorzystać.

Gdybym miała wrócić w... teksty

memoirs dodano: 14 października 2010

Gdybym miała wrócić w przeszłość to sorry ale odpadam, bo nie chce o tym myśleć, a tym bardziej o tym gadać. Nie chcę rozmawiać na ten temat, bo to przykre, może się spełni to, że w końcu zniknę. Jeny ja chcę odejść naprawdę, oni jak hieny ranią to co jest już zdarte. Zabieram prawdę, odchodzę gdzieś, ale znów jesteś w tym pieprzonym śnie...

Ja siedzę tu  Ty siedzisz tam. Ja... teksty

memoirs dodano: 14 października 2010

Ja siedzę tu, Ty siedzisz tam. Ja wiem, że grasz więc ja też gram.

Ej bez tlenu oddycham  patrz teraz... teksty

memoirs dodano: 6 października 2010

Ej bez tlenu oddycham, patrz teraz bije mi serce. Sszczęście - pojęcie względne, nie szukam go już wszędzie. Obudzę się znów popatrzę na Twoje zdjęcie i stwierdzę, że mam wszystko czego można chcieć i nie chcę nic więcej! // Kocham Cię ;**********

Wiesz jak to jest nie spać po nocach... teksty

memoirs dodano: 14 września 2010

Wiesz jak to jest nie spać po nocach dławiąc się wspomnieniami? Jak to jest, gdy możesz liczyć jedynie na pudełko lodów i durną komedię romantyczną? Gdy nie nadążasz za otwieraniem paczek chusteczek? Gdy przez łzy niemal ślepniesz? Kiedy palisz tyle papierosów, że częstszym gościem w Twoich płucach jest dym nikotynowy niż tlen? Nie wiesz! Więc przestań mi wmawiać że życie jest piękne.

Jak wszystkie listy na całym... teksty

memoirs dodano: 14 września 2010

Jak wszystkie listy na całym świecie tak i ja swój zaczynam od słów płynących z głębi serca. Pisze dziś do Ciebie krótki list, bo na nic więcej nie stać mnie już i często nie jest tak jak tego chcesz. Wiem, że to nie wiele, masz na więcej chęć możesz mieć wszystko czego tylko chcesz więc proszę dobrze zastanów się...

Obyś sobie poradził z tym  że... teksty

memoirs dodano: 14 września 2010

Obyś sobie poradził z tym, że nigdy nie dowiesz się wszystkiego.. O mnie, o tym co widzę, w co wierzę. Jak oddycham, kiedy płaczę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV