głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs część 1. Nie można uciec od własnego przeznaczenia. Ty jesteś moim przeznaczeniem. Nigdy nie będziemy należeć do siebie fizycznie ale należymy do siebie duchow

memoirs

memoirs.moblo.pl
część 1. Nie można uciec od własnego przeznaczenia. Ty jesteś moim przeznaczeniem. Nigdy nie będziemy należeć do siebie fizycznie ale należymy do siebie duchowo. Za
 część 1.  Nie można uciec od... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

(część 1.) Nie można uciec od własnego przeznaczenia. Ty jesteś moim przeznaczeniem. Nigdy nie będziemy należeć do siebie fizycznie, ale należymy do siebie duchowo. Zapadłeś we mnie duchowo. Zapadłeś we mnie głęboko, ja zapadłam w ciebie, jesteśmy uwięzieni. Nawet kiedy cieleśnie nie jesteś moim mężczyzną, jesteś nim w moich wspomnieniach, moich marzeniach. W ten sposób trzymasz mnie w szachu. Możemy się rozłączyć, lecz nie możemy się już rozstać. Co to znaczy kochać mężczyznę? To znaczy kochać go na przekór sobie, na przekór niemu, na przekór całemu światu.

Nigdy nie życzę źle  wiesz  bo to... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Nigdy nie życzę źle, wiesz, bo to nie ładnie, chciałabym tylko byś nie dostał tego, czego najbardziej pragniesz!

I teraz możesz przejrzeć się w... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

I teraz możesz przejrzeć się w moich oczach! ;*

Zastrzel mnie dziś. Na co nam jutro?... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Zastrzel mnie dziś. Na co nam jutro? W serce wbij nóż. Zwariuję więc mnie zarżnij! Zastrzel mnie dziś. Na co nam jutro? Chcesz spłacę swój dług. Do skroni broń gotów pal! Zastrzel teraz... Chciałabym dla Ciebie zginąć, zastrzel teraz... chciałabym dla Ciebie zginąć dziś!

Co czułeś wiedząc  że upadam... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Co czułeś wiedząc, że upadam powoli? Co czułeś wiedząc, że pogrążam się w melancholii? Czy smutek w oczach Cię nie przerażał? Na to pytanie już nie odpowiadaj.

Ale chyba łatwo zobaczyć miłość... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach, mam ją tylko dla Ciebie, całe serce dla Ciebie mam... Wszystko dla Ciebie, jak wiele, może nawet nie wiesz..

Pokonujesz góry  a potykasz się o... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Pokonujesz góry, a potykasz się o kamień.

Lubię czasem udawać  że jeszcze... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Lubię czasem udawać, że jeszcze śpię i słuchać, jak oddychasz. Wiem, że patrzysz na mnie i uśmiechasz się lekko. Robisz to nieświadomie. Nie widzę tego uśmiechu, ale on mnie rozgrzewa, czuję go tuż pod skórą, w każdym miejscu mojego ciała, jak ciepły dotyk letniego słońca, gorący kubek herbaty w środku zimy. Nie wytrzymujesz, całujesz mnie w nos i zarażasz uśmiechem. Nie mogę dłużej udawać, otwieram oczy, dotykam Twoich dłoni, Twoich ciepłych, szerokich dłoni, które znają mnie bardziej, nawet niż sam Ty - co rano muszę sobie przypominać, że to nie sen, że cały jesteś prawdziwy, mój, na wyciągnięcie ręki, na zawsze; że pościel pachnie zaledwie nami, nie niebem.

Dziękuję Ci  że znosisz moje... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Dziękuję Ci, że znosisz moje humory, prowokacje, złość, wredność, głupotkę (tą mniejszą i większą też), ironie, zazdrość, złośliwość, nie odpisywanie na sms-y, nie przytulanie od razu, smutne momenty, narzekanie, za przeklinanie, wymyślanie czegoś co jest głupie, odchodzenie, zmuszanie do biegania po schodkach, robienie czegoś bez przemyślenia... Dziękuję, że znosisz to, czego nie sposób czasem znieść... czasem tego tak dużo, a Ty jednak nie przestajesz mnie kochać. Teraz kiedy nie widujemy się w ogóle, gdy masz coraz mniej czasu coraz bardziej doceniam to co zrobiłeś dla mnie, przepraszam za moją niesprawiedliwość. Lubię obrażać się nawet za to, że spojrzysz na inną abyś mnie tylko przepraszał i powtarzał, że liczę się tylko ja. Lubię Cię gryźć, chociaż Ciebie to bardzo denerwuje ;)) I jestem jakąś chorą kleptomanką, uwielbiam zabierać Ci Twoje bluzy, a potem się do nich przytulać. Uwielbiam. A najbardziej kocham Ciebie. ;****** // memoirs

Chciałabym być Twoją ulubioną... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

Chciałabym być Twoją ulubioną dziewczyną. Chciałabym byś myślał, że jestem powodem, dla którego żyjesz tutaj, na tym świecie. Chciałabym, aby mój uśmiech był Twoim ulubionym rodzajem uśmiechu. Chciałabym, abyś mnie nie pojmował, a jednak wiedział doskonale, jaka jestem. Chciałabym, byś trzymał mnie za rękę, kiedy jestem zdenerwowana i zła. Chciałabym, abyś zawsze pamiętał jak wyglądałam, kiedy pierwszy raz Cię ujrzałam, ale przede wszystkim chciałabym, abyś mnie kochał, abyś mnie potrzebował, abyś beze mnie czuł się niekompletny i żeby beze mnie Twoje serce było złamane i abyś beze mnie spędził wszystkie noce bezsennie, abyś beze mnie nie mógł jeść i żeby myśl o mnie była ostatnią myślą przed Twoim snem.

 część 6.  Nie zważając na swoje... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

(część 6.) Nie zważając na swoje wewnętrzne protesty, po prostu spalę za sobą wszystkie mosty i zbuduję na nowo wszystkie tamy, które, jak mi się wydawało, wspólnie obaliliśmy. Spróbuję zapomnieć i nie próbować niczego wyjaśniać, jeśli nie chcesz, bym się dowiedziała. Pomyślisz pewnie "Jak mógłbym jej zaufać? Dlaczego właśnie jej? Dlaczego czuje się godna uzyskania odpowiedzi na takie pytania?" I będziesz miał słuszność. Dlaczego czuję się tego godna? Dlaczego myślę, że jestem Ciebie warta? Kogoś takiego jak Ty...

 część 5.  Ty wcale mi nie... teksty

memoirs dodano: 3 listopada 2010

(część 5.) Ty wcale mi nie pomagałeś, a ja uważałam się za taką odważną - kiedy stawałam ze wzrokiem wbitym w swoje śmiertelne zagrożenie - Ciebie. Był nawet taki dzień, kiedy byłam na Ciebie po prostu wściekła, grałeś mi na nerwach tak jak chciałeś, wiedząc, co dokładnie zrobić. Pragnęłam sprawić, abyś poczuł się podobnie, chciałam być wredna. Chcę być wredna, ale nawet nie wiem, czy uda mi się omijać Cię największym łukiem, jakim się da. A gdy już przestanę Cię spotykać, czy będę miała tyle odwagi, by znów wpasować się w swoją rzeczywistość bez Twojej osoby? W rzeczywistość, w której będziesz, taki jaki być powinieneś - niedostępny, zimny, obojętny i nie dla mnie.Jeśli właśnie tego sobie życzysz - zniknę z Twojego życia, dokładnie tak gwałtownie, jak się w nim pojawiłam. Zwrócę Ci Twoje miejsce - bo ono jest Twoje, byłeś w nim pierwszy już wtedy, kiedy nie sądziłam, że istniejesz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV