głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Super zabawa auta gruby szmal to Twoje motto klimat Twego życia czar. Masz zawsze racje wszyscy wokół głupi są dla Ciebie tylko Ty się liczysz. Uczę się niechce

memoirs

memoirs.moblo.pl
Super zabawa auta gruby szmal to Twoje motto klimat Twego życia czar. Masz zawsze racje wszyscy wokół głupi są dla Ciebie tylko Ty się liczysz.
Super zabawa auta gruby szmal to... teksty

memoirs dodano: 9 listopada 2010

Super zabawa, auta, gruby szmal, to Twoje motto, klimat, Twego życia czar. Masz zawsze racje, wszyscy wokół głupi są, dla Ciebie tylko Ty się liczysz.

Uczę się niechcenia. Nieczekania.... teksty

memoirs dodano: 9 listopada 2010

Uczę się niechcenia. Nieczekania. Nieoczekiwania. Codziennie.

I ten klub który niegdyś był moim... teksty

memoirs dodano: 9 listopada 2010

I ten klub który niegdyś był moim ulubionym, stał się jeszcze bardziej ulubiony, bo poznałam tam Ciebie. Oboje pijani, zachwiani... Spotykam Cię co tydzień, oboje zawsze w tym samym stanie.

Problem w tym że ja nie mam o czym... teksty

memoirs dodano: 9 listopada 2010

Problem w tym, że ja nie mam o czym zapomnieć. Nie łączyło nas nic oprócz paru przypadkowych rozmów, uśmiechów i dróg. Po prostu każde jego spojrzenie było wyjątkowe. Byle korektor i ruch zegarka w przód tego nie zmyje.

Dziś wiem że nieważne co by się... teksty

memoirs dodano: 9 listopada 2010

Dziś wiem, że nieważne co by się stało. Po tym wszystkim zawsze mi będzie czegoś mało.

Nauczyła uśmiechać się w każdej... teksty

memoirs dodano: 9 listopada 2010

Nauczyła uśmiechać się w każdej sytuacji. Nauczyła się siedzieć cicho i tłumić wszystko w sobie. Mimo że czasami nie wytrzymywała i wyrzucała z siebie niektóre rzeczy, jednak nigdy tych, które krzywdziły najbardziej. (ale co ona ma do powiedzenia, jej zdanie się nie liczy.) Nauczyła się również udawać, że rozmazany tusz to 'coś w oku'. Kolejną rzeczą jakiej się nauczyła, to przyjmować, że zawsze będzie dobrze. Wmawiając sobie wiele rzeczy tak długo, że aż wierzy, że tak jest. Taki wymarzony, wręcz idealny świat odbity w uśmiechniętych oczach, które nie przewidywały żadnych burz i które były przerażone, gdy coś było nie tak. Które spoglądały z nadzieją, że w końcu wszystko się ułoży. Jest za bardzo wrażliwa i przejmuje się tak bardzo wszystkim i wszystkimi. Ale najważniejszą rzeczą jest to, że nie popełnia już błędów i głupstw, szkoda, że tak się wszystkiego boi.

Pamiętasz? od zawsze powtarzałam Ci... teksty

memoirs dodano: 9 listopada 2010

Pamiętasz? od zawsze powtarzałam Ci, że jestem zwykła. taka sobie ja, nic mniej, nic więcej. Nic ponad, nic poza. Po prostu ja. Nie oczekuje od Ciebie siedmiomilowych butów, ani lampy Aladyna. Nie chcę złotych gór, ani BMW w garażu. Nie potrzebuje spędzać weekendów w Paryżu, a wakacji w Chorwacji...

Nie wiem ile razy człowiek może... teksty

memoirs dodano: 9 listopada 2010

Nie wiem, ile razy człowiek, może zaczynać życie od nowa. Jeśli o mnie chodzi, robię to teraz poniekąd nałogowo. Bez przerwy. Nie wiem, dlaczego akurat na mnie padło. I nigdy się nie dowiem. Widać coś robię źle, bo normalni ludzie żyją normalnie.

Do zobaczenia w dorosłym życiu na... teksty

memoirs dodano: 9 listopada 2010

Do zobaczenia w dorosłym życiu, na innej drodze, na innym szlaku... Nie zapomnij mnie.

Tutaj codziennie uczę się że nie... teksty

memoirs dodano: 9 listopada 2010

Tutaj codziennie uczę się, że nie ma uczuć.

 Bo są dwa rodzaje bólu Oskarku.... teksty

memoirs dodano: 9 listopada 2010

- Bo są dwa rodzaje bólu, Oskarku. Cierpienie fizyczne i cierpienie duchowe. Cierpienie fizyczne się znosi. Cierpienie duchowe się wybiera.

Pamiętasz kochanie? ułoży się co... teksty

memoirs dodano: 9 listopada 2010

Pamiętasz kochanie? ułoży się co by się nie działo. Tego nie da się posklejać, to już popękało.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV