głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
melaa czasami jest tak że nawet wódka i papierosy nie pomagają . wtedy puszczam głośno muzykę . najlepiej hip hop . nalewam gorącej wody do wanny i leżę tam z otwart

melaa

melaa.moblo.pl
czasami jest tak że nawet wódka i papierosy nie pomagają . wtedy puszczam głośno muzykę . najlepiej hip hop . nalewam gorącej wody do wanny i leżę tam z otwartym
 czasami jest tak   że nawet wódka... teksty

melaa dodano: 5 grudnia 2010

`czasami jest tak , że nawet wódka i papierosy nie pomagają . wtedy puszczam głośno muzykę . najlepiej hip - hop . nalewam gorącej wody do wanny i leżę tam z otwartymi drzwiami łazienki . z pokoju słychać głośną muzykę , a sąsiedzi z góry uderzają szczotką w rury . wtedy czuję , że ja też mogę robić co chcę i mieć wszystkich w dupie .

 Nawet nie napiszesz  nie spytasz '... teksty

melaa dodano: 5 grudnia 2010

`Nawet nie napiszesz, nie spytasz ' co tam? ' ... myślałeś, że co, że Cię kurwa kocham?

 co tam?    Kocham Cie bardziej niz... teksty

melaa dodano: 5 grudnia 2010

-co tam? - Kocham Cie bardziej niz wczoraj i mniej niz jutro - przestan - ale ja nic nie robie - skoncz ta gre - zycie to nie gra! to wzloty i upadki. to miłość i nienawiść . to szczescie i smutek. tesknota i czułosc . łzy i śmiech. o grze nic nie slyszalam..

bo marzenia się nie spełniają  sny... teksty

melaa dodano: 5 grudnia 2010

bo marzenia się nie spełniają, sny zawsze kończą, wspomnienia wracają, kawa uzależnia, papierosy zabijają, czekolada tuczy, a naiwność bierze górę nad podświadomością

Zróbmy kawałek dobra tylko o czym?... teksty

melaa dodano: 4 grudnia 2010

Zróbmy kawałek,dobra tylko o czym? Zróbmy o życiu które się toczy Prosto z mostu,po prostu w oczy Pokaz przeźroczy Cię zauroczy

Mówia walcz o to co kochasz   a... teksty

melaa dodano: 30 listopada 2010

Mówia walcz o to co kochasz , a pozniej , daj spokoj to nie ma sensu.

kochany brzuszku  przepraszam za te... teksty

melaa dodano: 25 listopada 2010

kochany brzuszku, przepraszam za te wszystkie motyle. kochana poduszko, przepraszam ze te wszystkie łzy. kochane serce, przepraszam za cały ten bałagan. kochany mózgu, miałeś rację.

usunęłam Twój numer  nic nie... teksty

melaa dodano: 25 listopada 2010

usunęłam Twój numer, nic nie dało. znam go na pamięć.

otwórz  mój pamiętnik. na... teksty

melaa dodano: 24 listopada 2010

otwórz, mój pamiętnik. na pierwszych stronach, zobaczysz, swoje imię, pisane miliony razy oraz, tysiące, serduszek. na kolejnych stronach, nie zobaczysz, nic. są mokre, od łez. nie byłam, w stanie nic, napisać, płakałam, rzewnymi łzami, nad tymi stronami. na kolejnych stronach, zobaczysz, krew. samookaleczenie, było, dla mnie ukojeniem, w trudnych chwilach, gdy mnie zostawiłeś. na kolejnych kartkach, znów, jest twoje imię, w milionach, linijkach, ale nie ma już przy nich, serduszek, są tylko wyzwiska. kolejne, strony, są trochę upalone. raz, spadł, mi papieros, podczas, rozmyślania, jakim, jestes sukinsynem. i ostatnia strona. zobaczysz, na niej, mój list pożegnalny, i słowo 'wspomnienia', pisane, drukowanymi literami. na końcu, napisałam, jak bardzo Cię kocham. wręczyłam, Ci ten pamiętnik, z nadzieją, że sumienie, nie da Ci żyć. że nie będziesz, się dławić, wyrzutami, aż do końca. że docenisz, to jak wiele znaczyłam, zanim nacisnęłam, spust, pistoletu.

Pewnie w tej chwili 857346 ludzi na... teksty

melaa dodano: 24 listopada 2010

Pewnie w tej chwili 857346 ludzi na świecie ucieka przed czymś, panicznie się tego bojąc. 747356 ludzi płacze przez wspomnienia. 388941 jest chora na miłość, a ja wykładam nogi na biurko, palę papierosa i na wszystko mam wyjebane.

Jeżeli w ciągu 15 sekund  z... teksty

melaa dodano: 22 listopada 2010

Jeżeli w ciągu 15 sekund, z których zostało Ci już 10, a teraz już tylko 5, nie napiszesz mi czegoś słodkiego - wisisz mi 1000 całusów.

by Żelka teksty melaa dodał komentarz: by Żelka do wpisu 22 listopada 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV