głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
melaa Nasze zdjęcie na pulpicie moja cała ściana podpisana twoim imieniem twoje zdjęcia na biurku. Duże serce na szafce a na nim napis kocham Cię na zawsze twoja kosz

melaa

melaa.moblo.pl
Nasze zdjęcie na pulpicie moja cała ściana podpisana twoim imieniem twoje zdjęcia na biurku. Duże serce na szafce a na nim napis kocham Cię na zawsze twoja koszu
Nasze zdjęcie na pulpicie moja... teksty

melaa dodano: 9 listopada 2010

Nasze zdjęcie na pulpicie, moja cała ściana podpisana twoim imieniem, twoje zdjęcia na biurku. Duże serce na szafce a na nim napis " kocham Cię na zawsze " twoja koszula w mojej szafie i co ? ty to tak wszystko pozostawiasz? nawet nie wrócisz po tą głupią co noc mokrą od moich łez koszulę?

6 tygodni teksty melaa dodał komentarz: 6 tygodni* do wpisu 8 listopada 2010
Cały nas świat... Cały system...... teksty

melaa dodano: 8 listopada 2010

Cały nas świat... Cały system... Nasze życie... JEST BUDOWANE NA KŁAMSTWIE!!! Codziennie kłamiemy, Codziennie mówimy pół prawdę, Codziennie mówimy coś tka żeby nie krzywdzić innych, żeby ich nie zawieść i nie nie zniszczyć więzi, Mówimy "nie mogę" A MYŚLIMY " NIE CHCE MI SIĘ" Mówisz "Kocham" A MYŚLISZ " NIE MOGĘ GO/JEJ SKRZYWDZIĆ" Mówisz, że wszystko będzie dobrze, A NA PRAWDĘ WIESZ, ŻE WSZYSTKO NA MARNE. WIESZ ILE RAZY DZIŚ SKŁAMAŁEŚ? WIESZ ILE RAZY KTOŚ CIĘ OKŁAMAŁ? JA PRZESTAŁAM LICZYĆ KŁAMSTWA... BO JEST ICH ZBYT WIELE... SĄ WSZĘDZIE I NIGDZIE... SĄ SZLACHETNE I SAMOLUBNE... SĄ MOJE I TWOJE!

7tygodni do świąt ahh kocham to.... teksty

melaa dodano: 7 listopada 2010

7tygodni do świąt,ahh kocham to. ta sztuczna życzliwość,miliony pierdół na wystawach, bezsensowne życzenia,bieganie za prezentami, lampki,świeczki,choinki,bombki,dekoracje WSZĘDZIE, bieganie gdzie się da z jemiołą, "all i want for christmas" i "last christmas" w każdym sklepie, i ciągłe "POSPRZĄTAJ TEN POKÓJ!" + ciastka i KEVIN

 Nie ma mnie dla nikogo.  Nawet... teksty

melaa dodano: 5 listopada 2010

- Nie ma mnie dla nikogo. - Nawet dla mnie? - A jesteś nikim?

 za kim najbardziej tęsknisz ..?... teksty

melaa dodano: 5 listopada 2010

-za kim najbardziej tęsknisz ..? -... hmm Tęsknie za ludźmi którzy nauczyli mnie żyć . -jak to nauczyli Żyć ..? przecież każdy to potrafi. .. - ja nie potrafiłam . Na szczęście spotkałam na drodze wspaniałych ludzi, którzy pokazali mi jak się śmiać,kochać, jak czuć się szczęśliwą .. -..to pewnie nauczyli Cię też i płakać.. - nie płakać nauczyłam się sama ... wtedy gdy odeszli bez słowa pożegnania ..

 Rano patrze w lustro i zastanawiam... teksty

melaa dodano: 5 listopada 2010

`Rano patrze w lustro i zastanawiam sie, co ten geniusz dzisiaj wymysli.

Bo duma bo bla bla... strach... teksty

melaa dodano: 31 października 2010

Bo duma, bo bla bla... strach - myśli klatka, Miłość jest bezcenna, eskapizm to pułapka

Największym błędem jest udawanie... teksty

melaa dodano: 30 października 2010

Największym błędem jest udawanie,że to co nas boli, jest nam obojętne..

XXl w  w wieku 14 lat zostajesz... teksty

melaa dodano: 30 października 2010

XXl w - w wieku 14 lat zostajesz nałogową palaczką , zbyt częste melanże i odloty psują ci psychikę , na imprezach kiedy przez twoją krew przepływają promile zdradzasz swojego chłopaka na prawo i lewo , po czym jedynym twoim wytłumaczeniem jest 'kochanie ale byłam pijana' . Kiedy po kilku takich razach chłopak już Ci nie wybacza , jesteś tak wkurzona , iż robisz wszystko by zniszczyć mu życie . Temat miłości zakończyliśmy, albowiem są też uczciwe przypadki związków . Przyjaźń - XXl wiem i to słowo traci na swojej wartości . Dziś , w przyjaźni chodzi jedynie o to by mieć z kim obgadać ludzi , kogo opalić i może kiedy już chłopak nas zostawi -wypłakać się . Nie ma zaufania i szczerości . Rodzina - większość nastolatków widuje ją rano kiedy wstaje i późnym wieczorem gdy wraca do domu . W sumie to widzi ją na oczy może jedyne 5h . - XXI - hojność , egoizm i zero szacunku .

Na pytanie: Co się dzieje z twoim... teksty

melaa dodano: 29 października 2010

Na pytanie: "Co się dzieje z twoim życiem?" chciałoby się odpowiedzieć:"Nie wiem, ja tu tylko sprzątam". Z akcentem na 'tylko', w domyśle 'ciągle'.

co u mnie ? jak zwykle. coś sie... teksty

melaa dodano: 25 października 2010

co u mnie ? jak zwykle. coś sie sypie. ktoś sie kłóci, ktoś sie czepia. ktoś przychodzi. ktoś odchodzi. ja zostaje.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV