głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
melaa XXl w w wieku 14 lat zostajesz nałogową palaczką zbyt częste melanże i odloty psują ci psychikę na imprezach kiedy przez twoją krew przepływają promile zdradzas

melaa

melaa.moblo.pl
XXl w w wieku 14 lat zostajesz nałogową palaczką zbyt częste melanże i odloty psują ci psychikę na imprezach kiedy przez twoją krew przepływają promile zdradzasz
XXl w  w wieku 14 lat zostajesz... teksty

melaa dodano: 30 października 2010

XXl w - w wieku 14 lat zostajesz nałogową palaczką , zbyt częste melanże i odloty psują ci psychikę , na imprezach kiedy przez twoją krew przepływają promile zdradzasz swojego chłopaka na prawo i lewo , po czym jedynym twoim wytłumaczeniem jest 'kochanie ale byłam pijana' . Kiedy po kilku takich razach chłopak już Ci nie wybacza , jesteś tak wkurzona , iż robisz wszystko by zniszczyć mu życie . Temat miłości zakończyliśmy, albowiem są też uczciwe przypadki związków . Przyjaźń - XXl wiem i to słowo traci na swojej wartości . Dziś , w przyjaźni chodzi jedynie o to by mieć z kim obgadać ludzi , kogo opalić i może kiedy już chłopak nas zostawi -wypłakać się . Nie ma zaufania i szczerości . Rodzina - większość nastolatków widuje ją rano kiedy wstaje i późnym wieczorem gdy wraca do domu . W sumie to widzi ją na oczy może jedyne 5h . - XXI - hojność , egoizm i zero szacunku .

Na pytanie: Co się dzieje z twoim... teksty

melaa dodano: 29 października 2010

Na pytanie: "Co się dzieje z twoim życiem?" chciałoby się odpowiedzieć:"Nie wiem, ja tu tylko sprzątam". Z akcentem na 'tylko', w domyśle 'ciągle'.

co u mnie ? jak zwykle. coś sie... teksty

melaa dodano: 25 października 2010

co u mnie ? jak zwykle. coś sie sypie. ktoś sie kłóci, ktoś sie czepia. ktoś przychodzi. ktoś odchodzi. ja zostaje.

 nie będe wyjściem awaryjnym  gdy... teksty

melaa dodano: 23 października 2010

` nie będe wyjściem awaryjnym , gdy z inną Ci nie wyjdzie .

 potrzebna czekolada  herbata i... teksty

melaa dodano: 23 października 2010

` potrzebna czekolada , herbata i dobry towarzysz do rozmów .

 nie jesteś przecież powietrzem... teksty

melaa dodano: 23 października 2010

` nie jesteś przecież powietrzem , bez którego nie da się oddychać .

Ludzie uczą się w 25 procentach od... teksty

melaa dodano: 22 października 2010

Ludzie uczą się w 25 procentach od mistrza, w 25 procentach słuchając samych siebie, w 25 procentach od przyjaciół, a w 25 procentach uczy ich czas.

 miałaś kiedyś tak że specjalnie... teksty

melaa dodano: 10 października 2010

`miałaś kiedyś tak, że specjalnie wracałaś w miejsca które Ci się z nim kojarzą? Że czytałaś smsy zachowane z sierpnia, że wszędzie szukałaś jego zapachu, jego spojrzenia i jego głosu ? miałaś tak, że za każdym razem, gdy wracały wspomnienia zwijałaś się z bólu...`

kochamy  tracimy  pragniemy... teksty

melaa dodano: 9 października 2010

kochamy , tracimy , pragniemy , żałujemy , wracamy, tęsknimy , zakochujemy , nienawidzimy , lubimy , przyzwyczajamy , myślimy , umieramy , nadużywamy , palimy , pijemy , uzależniamy , upajamy , radujemy , smucimy , dotykamy , przytulamy , całujemy , krzywdzimy , naprawiamy , niszczymy , śpimy , śnimy , znikamy...

Bo prawdziwy przyjaciel nie... teksty

melaa dodano: 3 października 2010

Bo prawdziwy przyjaciel nie potrzebuje publikacji, nie oczekuje, że napiszesz jego imię na ścianie dopisując "forever" Nie będzie Ci robił kazań, nie boi się powiedzieć prawdy. Nie da na Ciebie gadać, nie odwróci się od Ciebie gdy odejdą wszyscy inni. Gdy będziesz upadać - upadnie razem z tobą. Nie powie Ci "będzie dobrze" tylko "przejdziemy przez to razem".

 I co teraz ?  Wstanę rano pójdę... teksty

melaa dodano: 1 października 2010

-I co teraz ? - Wstanę rano, pójdę do szkoły...Będzie normalnie. - A potem? - A potem wrócę do domu i zacznę płakać... Wtedy będzie tak inaczej.

Ile dałbym by zapomnieć Cię.... teksty

melaa dodano: 27 września 2010

Ile dałbym, by zapomnieć Cię. Wszystkie chwile te, które są na nie, bo chcę. Nie myśleć o tym już, zdmuchnąć wszystkie wspomnienia. Niczym zaległy kurz, Tak już, po prostu nie pamiętać, sytuacji, w której serce klęka. Wiem, nie wyrwę się, chociaż bardzo chcę, mam nadzieję, że to wiesz i Ty.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV