głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
melaa Bo ja lubię do Ciebie pisać. Z różnych powodów. Między innymi dlatego że chcę żebyś wiedział że myślę o Tobie. To dość egoistyczna pobudka ale nie mam zamiaru s

melaa

melaa.moblo.pl
Bo ja lubię do Ciebie pisać. Z różnych powodów. Między innymi dlatego że chcę żebyś wiedział że myślę o Tobie. To dość egoistyczna pobudka ale nie mam zamiaru się jej
Bo ja lubię do Ciebie pisać. Z... teksty

melaa dodano: 2 stycznia 2011

Bo ja lubię do Ciebie pisać. Z różnych powodów. Między innymi dlatego, że chcę, żebyś wiedział, że myślę o Tobie. To dość egoistyczna pobudka, ale nie mam zamiaru się jej wypierać. A myślę dużo i często. Właściwie myśli o Tobie towarzyszą mi w każdej sytuacji. I nie masz pojęcia, jak bardzo jest mi z tym dobrze. A przy okazji wymyślam różne rzeczy. Z którymi też przeważenie jest mi dobrze. Bo bardzo wysoko cenię fakt, że zaistniałeś w moim życiu. Ostatnio zresztą trudno używać słów takich jak cenię. Ostatnio czasami wydaje mi się, że słowa są za małe. Dlatego dziękuję Ci. Dziękuję Ci z całą powagą i nieuchronnym lekkim wzruszeniem za to, że jesteś. I że ja mogę być.

wiesz co smakowała mi wódka.... teksty

melaa dodano: 1 stycznia 2011

wiesz co, smakowała mi wódka. Pozwoliła zapomnieć o wszystkich tych smutkach.

Mądra dziewczyna całuje ale się... teksty

melaa dodano: 1 stycznia 2011

Mądra dziewczyna całuje, ale się nie zakochuje, słucha, ale nie wierzy, odchodzi, zanim zostanie porzucona.

po zerwaniu jest konkurs. kto lepiej... teksty

melaa dodano: 30 grudnia 2010

po zerwaniu jest konkurs. kto lepiej umie udawać że gówno go to obchodzi.
Autor cytatu: notofajnie

szczupły  silny  czarujący... teksty

melaa dodano: 30 grudnia 2010

szczupły , silny , czarujący , potrafi zakręcic w głowie , a imie jego Monte Carlo .

Siedziała sama na ławce w szkole.... teksty

melaa dodano: 27 grudnia 2010

Siedziała sama, na ławce w szkole. Przyjaciółki się od niej odwróciły. Chłopak zostawił dla plastikowej laluni. Oczy miała widać zapłakane, brak chęci do życia. W tedy podszedł do niej on. Nowy chłopak w szkole. Usiadł koło niej i powiedział ' życie jest okrutne , więc miej na nie wyjebane ' . Przytulił i uśmiechną się przyjaźnie. To był początek ich wielkiej miłości.

są takie osoby  których nie znasz... teksty

melaa dodano: 27 grudnia 2010

są takie osoby, których nie znasz osobiście. Dzieli Was zajebiście dużo kilometrów, a łączy internet: g-g , nk , czy fbl . Ale mimo to, potrafisz się z nimi dogadać lepiej niż z osobą, która znasz kilka lat. Im możesz o wszystkim powiedzieć i liczyć na wsparcie, a na poprawe humoru, wyślą ci wirtualną czekoladę i tylko żałujesz, że nie możesz mieć przy sobie takich ludzi zawsze. ale przynajmniej masz pewność, że są osoby,które lubią cię za charakter, a nie za to jak ładnie wyglądasz lub jak bardzo masz wypchany portfel.

Zastanawiałeś się kiedyś jakby... teksty

melaa dodano: 24 grudnia 2010

Zastanawiałeś się kiedyś, jakby to było gdyby ich nie było? Gdyby nie było tych, dzięki którym życie staje się piękne, dzięki którym wstajesz rano z łóżka ? Do kogo byś poszedł kiedy cały twój świat stanąłby pod znakiem zapytania ? Komu płakałbyś w rękach i z kim upijałbyś się do nieprzytomności ? Kto kazałby ci się ogarnąć kiedy zacząłbyś świrować, kto skopałby ci dupę kiedy zamierzałeś się poddać ? Z kim poszedłbyś na przysłowiową "pasterkę" do parku ? Do kogo zadzwoniłbyś o 3 w nocy mówiąc, że masz ochotę na piwo ? Kto organizowałby imprezy w twojej chacie, a potem przepraszał za zniszczenie mebli i potłuczenie wszystkich naczyń ? Gdyby zabrakło tych przy których zawsze możesz być sobą, którzy wyciągali cię z najgorszych stanów emocjonalnych. Tych, którzy widzeli cię w najgorszym rozpierdolu, kiedy nawet ty sam nie dałeś rady na siebie patrzeć. Gdyby nie ci ludzie do których śmiało mówię "siostro", "bracie" nic nie miałoby dla mnie sensu. Ej, przecież znasz mnie..

 Masz chłopaka?  Nie szukam. Nie... teksty

melaa dodano: 24 grudnia 2010

- Masz chłopaka? - Nie szukam. Nie chcę. Nie potrzebuję. Pewnie w tym momencie nasuwa ci się pytanie ' dlaczego ? ' . Ponieważ nie preferuje miłości na sile. Dziwne jest dla mnie posiadanie chłopaka tylko dlatego żeby był . W miłości nie uwzględniam kompromisów . W spólnym byciu razem owszem. Czemu taka jestem ? Dojrzałam.

 Gdzie jest ta butelka? Nie wiem sam... teksty

melaa dodano: 23 grudnia 2010

"Gdzie jest ta butelka? Nie wiem sam, ziomek, nie mogę znaleźć tu wiaderka Cieszę się jak dziecko, które dostało cukierka Zapalmy i pobawmy się z prawem w berka"

Siedziała przed telewizorem... teksty

melaa dodano: 22 grudnia 2010

Siedziała przed telewizorem wpieprzając czwartą pod rząd czekoladę . Dostała smsa od przyjaciela : Potrzebuje Cie , za 10 min w parku . Biegiem poszła do łazienki , rozpuściła swoje długie włosy , przeciągnęła lekko tuszem po rzęsach . Ubrała się w to co miała pod ręką i szybko wyszła z domu . Po trzech minutach była już na miejscu , mimo że było przed czasem on już na nią czekał . " Co się stało ?! " - zapytała zdyszana siadając koło niego na ławce " w zasadzie to nic , chciałem Cie zobaczyć . " uderzyła go w ramie i kładąc na nim głowe odpowiedziała : " normalnie Cie uwielbiam . " - " Gdybyś ty wiedziała jak ja Cie uwielbiam " - pomyślał i zamykając oczy przytulił ją do siebie .

albo kochasz albo nienawidzisz.... teksty

melaa dodano: 20 grudnia 2010

albo kochasz, albo nienawidzisz. lubić to ty możesz status na facebook'u.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV