głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
melaa Raczej nie możemy zacząć od nowa ale pamiętaj że jesteśmy ustawieni na browar. Przyjaciołom Elo tu każdy dobrze wie tego co nam zapisane nie da zmienić sie idzi

melaa

melaa.moblo.pl
Raczej nie możemy zacząć od nowa ale pamiętaj że jesteśmy ustawieni na browar.
Raczej nie możemy zacząć od nowa... teksty

melaa dodano: 14 stycznia 2011

Raczej nie możemy zacząć od nowa, ale pamiętaj, że jesteśmy ustawieni na browar.

Przyjaciołom Elo tu każdy dobrze... teksty

melaa dodano: 13 stycznia 2011

Przyjaciołom Elo tu każdy dobrze wie tego co nam zapisane nie da zmienić sie idziesz tylko jedną z dróg,jedną chwytasz nić dobrze wiesz,że już tak miało być przyjaciołom elo jak zaciśniętą pięść po to umieramy żeby znowu rodzić się każdy dzień na ulicy rodzi nowy czyn dobrze wiem,że już tak mialo być

milosc? w dzisiejszych czasach to... teksty

melaa dodano: 13 stycznia 2011

milosc? w dzisiejszych czasach to tylko szpan i serduszka zrobione z strzałki w lewo i cyfry trzy. nie ma już wieczornych spacerów, wręczania kwiatów,potajemnych spotkań, gdy rodzice dają karę. teraz pozostało palenie i picie razem.

19:43:12  Gdy Ciebie poznałam  mój... teksty

melaa dodano: 12 stycznia 2011

19:43:12 Gdy Ciebie poznałam, mój świat się zmienił. Stał się piękniejszy, radosny, kolorowy. Wszelkie smutki odeszły. Wszelkie ponure kolory zniknęły. Kiedy rano się budzę, i myślę o Tobie, to aż chce mi się wstać z łóżka, i coś porobić w domu - jestem pełna życia, energii do robienia różnych rzeczy. Ty mi dałaś to życie, tą energię.

A ja czekam tylko na jednego... teksty

melaa dodano: 11 stycznia 2011

A ja czekam tylko na jednego, głupiego sms-a. Tylko na jedną wiadomość. Chcę usłyszeć, że zależy Ci na mnie ...

co mam ci napisać ? . że tak bardzo... teksty

melaa dodano: 9 stycznia 2011

co mam ci napisać ? . że tak bardzo tęsknie ? . że analizuję wszystkie wspólne chwile ? . że tak bardzo tęsknie za czasami , kiedy udawałam obrażoną , a ty bez słowa przytulałeś mnie najmocniej jak umiałeś i czekałeś , aż mi przejdzie ? . że wciąż powtarzam sobie w głowie nasze ostatnie zdania ? . że żałuję tego , co się stało ? . że .. że cię kocham ?

Przeciętna osoba mówi 4 kłamstwa... teksty

melaa dodano: 9 stycznia 2011

Przeciętna osoba mówi 4 kłamstwa dziennie, 1460 rocznie i 88000 do skończenia 6 roku życia. A najczęstszym kłamstwem jest 'Nic mi nie jest'.

 co tam?    Kocham Cie bardziej niz... teksty

melaa dodano: 5 stycznia 2011

-co tam? - Kocham Cie bardziej niz wczoraj i mniej niz jutro - przestan - ale ja nic nie robie - skoncz ta gre - zycie to nie gra! to wzloty i upadki. to miłość i nienawiść . to szczescie i smutek. tesknota i czułosc . łzy i śmiech. o grze nic nie slyszalam..

 Każdy podjarany śniegiem  nikt nie... teksty

melaa dodano: 5 stycznia 2011

`Każdy podjarany śniegiem, nikt nie pomyśli o tych którzy nie mają do kogo się przytulić gdy jest zimno .. a herbata nie ogrzewa pustego serca.

 heej. czemu płaczesz?   to moje... teksty

melaa dodano: 5 stycznia 2011

-heej. czemu płaczesz? -to moje hobby. - ? -tak. od tamtej pory robię to regularnie-dwa razy na dobę po 12h. -nie męczy Cię to ? -ależ skąd ! kocham to robić. wtedy jestem jakby.. bliżej niego. -dziwna jesteś. -nie dziwna tylko zakochana !

Najgorzej jest w momentach w których... teksty

melaa dodano: 5 stycznia 2011

Najgorzej jest w momentach w których siedzisz, jesz tonami czekoladę, wypalasz milion świeczek i trzymasz w dłoniach telefon z nadzieją na jakikolwiek odzew od kogokolwiek. To się nazywa samotność, której nie jesteśmy w stanie przezwyciężyć. Włączasz tę samą piosenkę poraz setny i nie widzisz w niczym sensu..

Uwielbiam luźne spodnie  trampki... teksty

melaa dodano: 5 stycznia 2011

Uwielbiam luźne spodnie, trampki, rap, miętowe Winterfresh, dzikie pocałunki, nieprzyzwoite zachowanie, przekleństwa. A Ty mi tu wyjeżdżasz z 'księżniczką' ? Proszę Cię, pomyśl.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV