głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
melaa 19:43:12 Gdy Ciebie poznałam mój świat się zmienił. Stał się piękniejszy radosny kolorowy. Wszelkie smutki odeszły. Wszelkie ponure kolory zniknęły. Kiedy rano

melaa

melaa.moblo.pl
19:43:12 Gdy Ciebie poznałam mój świat się zmienił. Stał się piękniejszy radosny kolorowy. Wszelkie smutki odeszły. Wszelkie ponure kolory zniknęły. Kiedy rano się b
19:43:12  Gdy Ciebie poznałam  mój... teksty

melaa dodano: 12 stycznia 2011

19:43:12 Gdy Ciebie poznałam, mój świat się zmienił. Stał się piękniejszy, radosny, kolorowy. Wszelkie smutki odeszły. Wszelkie ponure kolory zniknęły. Kiedy rano się budzę, i myślę o Tobie, to aż chce mi się wstać z łóżka, i coś porobić w domu - jestem pełna życia, energii do robienia różnych rzeczy. Ty mi dałaś to życie, tą energię.

A ja czekam tylko na jednego... teksty

melaa dodano: 11 stycznia 2011

A ja czekam tylko na jednego, głupiego sms-a. Tylko na jedną wiadomość. Chcę usłyszeć, że zależy Ci na mnie ...

co mam ci napisać ? . że tak bardzo... teksty

melaa dodano: 9 stycznia 2011

co mam ci napisać ? . że tak bardzo tęsknie ? . że analizuję wszystkie wspólne chwile ? . że tak bardzo tęsknie za czasami , kiedy udawałam obrażoną , a ty bez słowa przytulałeś mnie najmocniej jak umiałeś i czekałeś , aż mi przejdzie ? . że wciąż powtarzam sobie w głowie nasze ostatnie zdania ? . że żałuję tego , co się stało ? . że .. że cię kocham ?

Przeciętna osoba mówi 4 kłamstwa... teksty

melaa dodano: 9 stycznia 2011

Przeciętna osoba mówi 4 kłamstwa dziennie, 1460 rocznie i 88000 do skończenia 6 roku życia. A najczęstszym kłamstwem jest 'Nic mi nie jest'.

 co tam?    Kocham Cie bardziej niz... teksty

melaa dodano: 5 stycznia 2011

-co tam? - Kocham Cie bardziej niz wczoraj i mniej niz jutro - przestan - ale ja nic nie robie - skoncz ta gre - zycie to nie gra! to wzloty i upadki. to miłość i nienawiść . to szczescie i smutek. tesknota i czułosc . łzy i śmiech. o grze nic nie slyszalam..

 Każdy podjarany śniegiem  nikt nie... teksty

melaa dodano: 5 stycznia 2011

`Każdy podjarany śniegiem, nikt nie pomyśli o tych którzy nie mają do kogo się przytulić gdy jest zimno .. a herbata nie ogrzewa pustego serca.

 heej. czemu płaczesz?   to moje... teksty

melaa dodano: 5 stycznia 2011

-heej. czemu płaczesz? -to moje hobby. - ? -tak. od tamtej pory robię to regularnie-dwa razy na dobę po 12h. -nie męczy Cię to ? -ależ skąd ! kocham to robić. wtedy jestem jakby.. bliżej niego. -dziwna jesteś. -nie dziwna tylko zakochana !

Najgorzej jest w momentach w których... teksty

melaa dodano: 5 stycznia 2011

Najgorzej jest w momentach w których siedzisz, jesz tonami czekoladę, wypalasz milion świeczek i trzymasz w dłoniach telefon z nadzieją na jakikolwiek odzew od kogokolwiek. To się nazywa samotność, której nie jesteśmy w stanie przezwyciężyć. Włączasz tę samą piosenkę poraz setny i nie widzisz w niczym sensu..

Uwielbiam luźne spodnie  trampki... teksty

melaa dodano: 5 stycznia 2011

Uwielbiam luźne spodnie, trampki, rap, miętowe Winterfresh, dzikie pocałunki, nieprzyzwoite zachowanie, przekleństwa. A Ty mi tu wyjeżdżasz z 'księżniczką' ? Proszę Cię, pomyśl.

i tylko jedna rzecz zaprząta Mi... teksty

melaa dodano: 3 stycznia 2011

i tylko jedna rzecz zaprząta Mi głowę : napisze , nie napisze .. i tak w kółko .

Ludzie budują za dużo murów  a za... teksty

melaa dodano: 2 stycznia 2011

Ludzie budują za dużo murów, a za mało mostów.

Zwykły szary dzień ludzie kolorują... teksty

melaa dodano: 2 stycznia 2011

Zwykły szary dzień ludzie kolorują wódką Grosze brutto, rzeczywistość mamy smutną

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV