głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
melaa co mam ci napisać ? . że tak bardzo tęsknie ? . że analizuję wszystkie wspólne chwile ? . że tak bardzo tęsknie za czasami kiedy udawałam obrażoną a ty bez słow

melaa

melaa.moblo.pl
co mam ci napisać ? . że tak bardzo tęsknie ? . że analizuję wszystkie wspólne chwile ? . że tak bardzo tęsknie za czasami kiedy udawałam obrażoną a ty bez słowa przy
co mam ci napisać ? . że tak bardzo... teksty

melaa dodano: 9 stycznia 2011

co mam ci napisać ? . że tak bardzo tęsknie ? . że analizuję wszystkie wspólne chwile ? . że tak bardzo tęsknie za czasami , kiedy udawałam obrażoną , a ty bez słowa przytulałeś mnie najmocniej jak umiałeś i czekałeś , aż mi przejdzie ? . że wciąż powtarzam sobie w głowie nasze ostatnie zdania ? . że żałuję tego , co się stało ? . że .. że cię kocham ?

Przeciętna osoba mówi 4 kłamstwa... teksty

melaa dodano: 9 stycznia 2011

Przeciętna osoba mówi 4 kłamstwa dziennie, 1460 rocznie i 88000 do skończenia 6 roku życia. A najczęstszym kłamstwem jest 'Nic mi nie jest'.

 co tam?    Kocham Cie bardziej niz... teksty

melaa dodano: 5 stycznia 2011

-co tam? - Kocham Cie bardziej niz wczoraj i mniej niz jutro - przestan - ale ja nic nie robie - skoncz ta gre - zycie to nie gra! to wzloty i upadki. to miłość i nienawiść . to szczescie i smutek. tesknota i czułosc . łzy i śmiech. o grze nic nie slyszalam..

 Każdy podjarany śniegiem  nikt nie... teksty

melaa dodano: 5 stycznia 2011

`Każdy podjarany śniegiem, nikt nie pomyśli o tych którzy nie mają do kogo się przytulić gdy jest zimno .. a herbata nie ogrzewa pustego serca.

 heej. czemu płaczesz?   to moje... teksty

melaa dodano: 5 stycznia 2011

-heej. czemu płaczesz? -to moje hobby. - ? -tak. od tamtej pory robię to regularnie-dwa razy na dobę po 12h. -nie męczy Cię to ? -ależ skąd ! kocham to robić. wtedy jestem jakby.. bliżej niego. -dziwna jesteś. -nie dziwna tylko zakochana !

Najgorzej jest w momentach w których... teksty

melaa dodano: 5 stycznia 2011

Najgorzej jest w momentach w których siedzisz, jesz tonami czekoladę, wypalasz milion świeczek i trzymasz w dłoniach telefon z nadzieją na jakikolwiek odzew od kogokolwiek. To się nazywa samotność, której nie jesteśmy w stanie przezwyciężyć. Włączasz tę samą piosenkę poraz setny i nie widzisz w niczym sensu..

Uwielbiam luźne spodnie  trampki... teksty

melaa dodano: 5 stycznia 2011

Uwielbiam luźne spodnie, trampki, rap, miętowe Winterfresh, dzikie pocałunki, nieprzyzwoite zachowanie, przekleństwa. A Ty mi tu wyjeżdżasz z 'księżniczką' ? Proszę Cię, pomyśl.

i tylko jedna rzecz zaprząta Mi... teksty

melaa dodano: 3 stycznia 2011

i tylko jedna rzecz zaprząta Mi głowę : napisze , nie napisze .. i tak w kółko .

Ludzie budują za dużo murów  a za... teksty

melaa dodano: 2 stycznia 2011

Ludzie budują za dużo murów, a za mało mostów.

Zwykły szary dzień ludzie kolorują... teksty

melaa dodano: 2 stycznia 2011

Zwykły szary dzień ludzie kolorują wódką Grosze brutto, rzeczywistość mamy smutną

Miałeś tak kiedyś? Nie możesz... teksty

melaa dodano: 2 stycznia 2011

Miałeś tak kiedyś? Nie możesz zasnąć, trzymając w ręku telefon, ciągle odblokowując klawiaturę - a nóż,może jest sms, może nie było słychać dźwięku... Rano wstajesz półprzytomny, szukasz kogoś w tłumie ludzi, choć wiesz,że tam, go nie ma .. żyjesz nadzieją, że może.. może dziś, może właśnie w tym tłumie.. że może.. Miałeś tak? No właśnie, nie miałeś tak, więc proszę nie mów mi, że rozumiesz.

Potrzebuję kogoś  do kogo będę... teksty

melaa dodano: 2 stycznia 2011

Potrzebuję kogoś, do kogo będę mogła zadzwonić o czwartej nad ranem i zacząć przeklinać życie płacząć z bezsilności, a on nie rzuci słuchawką tylko wyciągnie mnie na spacer w piżamie, boso, po śniegu. W ramach pocieszenia..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV