głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
melaa szczupły silny czarujący potrafi zakręcic w głowie a imie jego Monte Carlo . Siedziała sama na ławce w szkole. Przyjaciółki się od niej odwróciły. Chłopak zosta

melaa

melaa.moblo.pl
szczupły silny czarujący potrafi zakręcic w głowie a imie jego Monte Carlo .
szczupły  silny  czarujący... teksty

melaa dodano: 30 grudnia 2010

szczupły , silny , czarujący , potrafi zakręcic w głowie , a imie jego Monte Carlo .

Siedziała sama na ławce w szkole.... teksty

melaa dodano: 27 grudnia 2010

Siedziała sama, na ławce w szkole. Przyjaciółki się od niej odwróciły. Chłopak zostawił dla plastikowej laluni. Oczy miała widać zapłakane, brak chęci do życia. W tedy podszedł do niej on. Nowy chłopak w szkole. Usiadł koło niej i powiedział ' życie jest okrutne , więc miej na nie wyjebane ' . Przytulił i uśmiechną się przyjaźnie. To był początek ich wielkiej miłości.

są takie osoby  których nie znasz... teksty

melaa dodano: 27 grudnia 2010

są takie osoby, których nie znasz osobiście. Dzieli Was zajebiście dużo kilometrów, a łączy internet: g-g , nk , czy fbl . Ale mimo to, potrafisz się z nimi dogadać lepiej niż z osobą, która znasz kilka lat. Im możesz o wszystkim powiedzieć i liczyć na wsparcie, a na poprawe humoru, wyślą ci wirtualną czekoladę i tylko żałujesz, że nie możesz mieć przy sobie takich ludzi zawsze. ale przynajmniej masz pewność, że są osoby,które lubią cię za charakter, a nie za to jak ładnie wyglądasz lub jak bardzo masz wypchany portfel.

Zastanawiałeś się kiedyś jakby... teksty

melaa dodano: 24 grudnia 2010

Zastanawiałeś się kiedyś, jakby to było gdyby ich nie było? Gdyby nie było tych, dzięki którym życie staje się piękne, dzięki którym wstajesz rano z łóżka ? Do kogo byś poszedł kiedy cały twój świat stanąłby pod znakiem zapytania ? Komu płakałbyś w rękach i z kim upijałbyś się do nieprzytomności ? Kto kazałby ci się ogarnąć kiedy zacząłbyś świrować, kto skopałby ci dupę kiedy zamierzałeś się poddać ? Z kim poszedłbyś na przysłowiową "pasterkę" do parku ? Do kogo zadzwoniłbyś o 3 w nocy mówiąc, że masz ochotę na piwo ? Kto organizowałby imprezy w twojej chacie, a potem przepraszał za zniszczenie mebli i potłuczenie wszystkich naczyń ? Gdyby zabrakło tych przy których zawsze możesz być sobą, którzy wyciągali cię z najgorszych stanów emocjonalnych. Tych, którzy widzeli cię w najgorszym rozpierdolu, kiedy nawet ty sam nie dałeś rady na siebie patrzeć. Gdyby nie ci ludzie do których śmiało mówię "siostro", "bracie" nic nie miałoby dla mnie sensu. Ej, przecież znasz mnie..

 Masz chłopaka?  Nie szukam. Nie... teksty

melaa dodano: 24 grudnia 2010

- Masz chłopaka? - Nie szukam. Nie chcę. Nie potrzebuję. Pewnie w tym momencie nasuwa ci się pytanie ' dlaczego ? ' . Ponieważ nie preferuje miłości na sile. Dziwne jest dla mnie posiadanie chłopaka tylko dlatego żeby był . W miłości nie uwzględniam kompromisów . W spólnym byciu razem owszem. Czemu taka jestem ? Dojrzałam.

 Gdzie jest ta butelka? Nie wiem sam... teksty

melaa dodano: 23 grudnia 2010

"Gdzie jest ta butelka? Nie wiem sam, ziomek, nie mogę znaleźć tu wiaderka Cieszę się jak dziecko, które dostało cukierka Zapalmy i pobawmy się z prawem w berka"

Siedziała przed telewizorem... teksty

melaa dodano: 22 grudnia 2010

Siedziała przed telewizorem wpieprzając czwartą pod rząd czekoladę . Dostała smsa od przyjaciela : Potrzebuje Cie , za 10 min w parku . Biegiem poszła do łazienki , rozpuściła swoje długie włosy , przeciągnęła lekko tuszem po rzęsach . Ubrała się w to co miała pod ręką i szybko wyszła z domu . Po trzech minutach była już na miejscu , mimo że było przed czasem on już na nią czekał . " Co się stało ?! " - zapytała zdyszana siadając koło niego na ławce " w zasadzie to nic , chciałem Cie zobaczyć . " uderzyła go w ramie i kładąc na nim głowe odpowiedziała : " normalnie Cie uwielbiam . " - " Gdybyś ty wiedziała jak ja Cie uwielbiam " - pomyślał i zamykając oczy przytulił ją do siebie .

albo kochasz albo nienawidzisz.... teksty

melaa dodano: 20 grudnia 2010

albo kochasz, albo nienawidzisz. lubić to ty możesz status na facebook'u.

godzina 13:15 dzwoni dzwonek na... teksty

melaa dodano: 17 grudnia 2010

godzina 13:15 dzwoni dzwonek na najgorszy przedmiot jaki jest, wchodzimy całą klasą do sali, zajmujemy miejsca, przychodzi nauczyciel otwiera dziennik, no i proszę do odpowiedzi .. oczywiście mój numer, no i proszę bardzo jedziesz na środek, kiedy wstałam, dobry kumpel który siedział za mną powiedział 'Klaudia, będzie dobrze trzymaj się na tym środku i nie myśl o złej ocenie-myśl pozytywnie' poszłam na środek, pierwsze pytania totalnie mnie zatkały, ale kiedy popatrzyłam na kumpla wszystkie odpowiedzi miałam spisane na dużej kartce z bloku - to się nazywa przyjaciel, zawsze wie jak pomóc i zrobi wszystko żeby tylko było dobrze

zamknieta w chorobie psychicznej... teksty

melaa dodano: 12 grudnia 2010

zamknieta w chorobie psychicznej potocznie nazywanej życiem . /obojetna

i znowu kłótnia z rodzicami.... teksty

melaa dodano: 12 grudnia 2010

i znowu kłótnia z rodzicami. przyszłam do domu pijana, od moich ciuchów było czuć dym papierosów, że na pewno byłam w jakimś klubie z nie wiadomo kim. ale nie, to nie był żaden klub. to nie był nie wiadomo kto. to było moje osiedle, to byli moi przyjaciele.

Witaj w XXI wieku gdzie na zawsze... teksty

melaa dodano: 12 grudnia 2010

Witaj w XXI wieku, gdzie "na zawsze" trwa od kilku dni do kilku tygodni, gdzie "kocham" stało się zwykłym słowem rzucanym na wiatr, a "miłość" to pisanie na gg i zmienienie statusu związku na facebook'u. Gdzie skąpo ubrane nastolatki puszczają się na lewo i prawo myśląc, że są dorosłe, gdzie młodzież nie wyobraża sobie imprezy bez alkoholu/ niewidzialnaa

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV