głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
maxsentymentalny Mogę się założyć że przy nikim innym nie czułaś się tak jak czułaś się przy mnie prawda? Wiedz że to co łatwe nigdy nie daje szczęścia a raz oddana dusza nigdy

maxsentymentalny

maxsentymentalny.moblo.pl
Mogę się założyć że przy nikim innym nie czułaś się tak jak czułaś się przy mnie prawda?
Mogę się założyć  że przy nikim... teksty

maxsentymentalny dodano: 28 luty 2016

Mogę się założyć, że przy nikim innym nie czułaś się tak jak czułaś się przy mnie, prawda?

Wiedz  że to co łatwe nigdy nie... teksty

maxsentymentalny dodano: 16 luty 2016

Wiedz, że to co łatwe nigdy nie daje szczęścia, a raz oddana dusza nigdy nie wraca.

http:  sh.st WT7Pc tumblr :  teksty

maxsentymentalny dodano: 14 luty 2016

http://sh.st/WT7Pc tumblr :)

Popełniałem błędy jeden po drugim... teksty

maxsentymentalny dodano: 12 luty 2016

Popełniałem błędy jeden po drugim, Zrobiłem ich setki, tysiące. Każdy dzień wydawał się stracony. Nie pamiętam zbyt wiele, ale pamiętam ból. Strach i cierpienie. Te dwie rzeczy otaczały moje serce. Gdzieś w nim schowało się moje "ja" i nie miało zamiaru walczyć. Poddałem się temu, co pogłębiało mnie tylko w coraz głębszym żalu i panice. Byłem tam i widziałem to wszystko jakby z boku. Nie życzę tego nikomu. Spotkałem na swojej drodze ludzi, którzy mi pomogli. A właściwie jedna osoba potrafiła mnie wyciągnąć z tego wszystkiego. Sprawiałem ból, raniłem, a mimo wszystko miałem to oparcie. Nauczyła mnie, że wszystko, co mnie spotyka jest tylko małym kawałkiem mojego życia. Dzisiaj potrafię już widzieć, co jest dla mnie dobre. Jestem nadal tym uczuciowym gnojem, ale dorastam. Dokonuję świadomych wyborów. Błędy nie zdarzają mi się tak często. I mimo iż nie pozwalam sobie na miłość, bo wiem do kogo należy moje serce, to nie cierpię z braku wzajemności. Oto ja, utracony kawałek serca.

Konam  przestaję oddychać  me serce... teksty

maxsentymentalny dodano: 20 stycznia 2016

Konam, przestaję oddychać, me serce ostatnie uderzenia zdobywa. Wciąż żyję, ale to już tylko kwestia czasu. Trumnę mą zamkną, to koniec hałasu. I ciemność, i pustka, i duszno tu strasznie. Lecz jedno mnie cieszy, wciąż czuję i pragnę, wciąż wspomnienia w mej głowie. I może to bezsens - stracony dzień z życia, dla wielu tak będzie. Lecz dla mnie to świętość, uczucie przepiękne. Umieram z miłości, nie pragnę przyszłości. Jednego oddechu, czułego dotyku. Ostatnich słów kocham i odejść już zdołam.

Spójrz mi głęboko w oczy i powiedz... teksty

maxsentymentalny dodano: 6 stycznia 2016

Spójrz mi głęboko w oczy i powiedz, że nic dla ciebie nie znaczę. A jeśli zobaczę chociażby cząstkę zawahania, to wiedz, że nasze usta się połączą. I znowu poczujesz ten żar, którego nie czułaś przy nikim innym. Tak to widzę, Aniele.

Kind of perfect... teksty maxsentymentalny dodał komentarz: Kind of perfect... do wpisu 26 grudnia 2015
https:  www.youtube.com... teksty

maxsentymentalny dodano: 11 grudnia 2015

https://www.youtube.com/watch?v=NdYWuo9OFAw I would rather have had one breath of her hair, one kiss of her mouth, one touch of her hand, than eternity without it. Just one.

Jestem zbyt miłym gościem.... teksty

maxsentymentalny dodano: 8 grudnia 2015

Jestem zbyt miłym gościem. Przekonałem się o tym nie raz. Potrafię kochać, a kiedy kocham to kocham na zawsze. Nie ma czegoś takiego jak koniec miłości. Prawdziwej miłości nie można zabić. Jest głęboko w nas, w samej duszy, na samym jej dnie. Siedzi tam i nigdy nie wyjdzie. Zadziwiające jak wiele miłości potrafi się tam zmieścić. Wspominam. Tak często przywołuję w pamięci te chwile. Jej usta, oczy i włosy, jej dotyk, który rozpalał ten płomień. Tego płomienia już nie ma. Odległy ode mnie, nieosiągalny. Umieram codziennie.

Jestem wczorajszą myślą i... teksty

maxsentymentalny dodano: 17 listopada 2015

Jestem wczorajszą myślą i jutrzejszą kawą, jestem tym wszystkim, co wspólnie przeżyte, zostanie w nas na wieki.

Strach... teksty maxsentymentalny dodał komentarz: Strach... do wpisu 10 listopada 2015
 Pewnie nie mieści wam się w... teksty

maxsentymentalny dodano: 31 października 2015

"Pewnie nie mieści wam się w głowach, że seks to coś więcej niż piętnastominutowy pobyt na tylnym siedzeniu samochodu." Szeptem

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV