głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
maxsentymentalny Mówię że jestem teraz mądrzejszy ale gdyby ktoś mógł cofnąć czas i zaproponowałby mi zrobienie tego to bez wahania bym to zrobił. I nie dlatego że żyłbym inacze

maxsentymentalny

maxsentymentalny.moblo.pl
Mówię że jestem teraz mądrzejszy ale gdyby ktoś mógł cofnąć czas i zaproponowałby mi zrobienie tego to bez wahania bym to zrobił. I nie dlatego że żyłbym inaczej.
Mówię  że jestem teraz mądrzejszy... teksty

maxsentymentalny dodano: 30 stycznia 2015

Mówię, że jestem teraz mądrzejszy, ale gdyby ktoś mógł cofnąć czas i zaproponowałby mi zrobienie tego, to bez wahania bym to zrobił. I nie dlatego, że żyłbym inaczej. Żyłbym w ten sam sposób i popełniłbym te same błędy, zrobiłbym wszystko identycznie, bo tylko dlatego, że jestem taki a nie inny, potrafię kochać ponad życie. Prawda jest taka, że to nie wszechświat jest za duży dla mnie, tylko moja miłość nie mieści się w jego granicach. To cała prawda o mnie.

Uwielbiam czytać to co piszesz  ale o tym już wiesz. teksty maxsentymentalny dodał komentarz: Uwielbiam czytać to co piszesz, ale o tym już wiesz. do wpisu 26 stycznia 2015
Odeszłaś  więc nigdy nie wracaj... teksty

maxsentymentalny dodano: 20 stycznia 2015

Odeszłaś, więc nigdy nie wracaj, bo jeśli spróbujesz zobaczysz zachowanie wariata. Szaleńca bez serca, człowieka bez uczuć. Jak kamień w wodzie, twardy i zimny odrzucę pomoc, odepchnę Twe dłonie. Była taka historia, której opowiedzieć nie można, zakończona śmiercią kochanków - obojga. Mawiano, że na świecie tak narodziła się wojna. Krwawa i długa, mordercza bez końca, Zginęło ich wielu, pochowani w mogile, wciąż słyszę ich krzyki płaczliwe. To koniec ma pani, odszedłem na dobre, ciemniejsza ma dusza, bardziej niż kiedykolwiek.

 Zapomnij! Nie pójdę z Tobą do... teksty

maxsentymentalny dodano: 20 stycznia 2015

-Zapomnij! Nie pójdę z Tobą do łóżka na pierwszej randce! - powiedziała z uśmiechem. To było jej pierwsze i ostatnie kłamstwo.

Zrozumiałem swoje błędy.... teksty

maxsentymentalny dodano: 15 stycznia 2015

Zrozumiałem swoje błędy. Uścisnąłem rękę diabłu, przybiłem piątkę Bogu. Pamiętam czasy kiedy modliłem się o śmierć a dostałem życie. Najlepszy czas mojego życia. To się skończyło ale ja nadal chce żyć. Regularnie ćwiczę i biegam. Moje ciało nigdy nie było w lepszej formie. Mimo tego nadal nie potrafię żyć. To jakby zostać sparaliżowanym. Odebrano mi serce ale nie umarłem.

Jedyny czarny charakter jaki istnieje... teksty

maxsentymentalny dodano: 7 stycznia 2015

Jedyny czarny charakter jaki istnieje jest we mnie, rozprzestrzenia się od mojego serca malując labirynt mroku na moim ciele.

Nie proszę o wybaczenie   nie... teksty

maxsentymentalny dodano: 2 stycznia 2015

Nie proszę o wybaczenie - nie proszę o łaskę. Proszę o śmierć - to jedyne czego pragnę.

Poprzednia 5 6 7 8
9
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV