głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mautaa.x3 Tak Ty też byłaś jedyną najwspanialszą dziewczyną pod słońcem z którą spędzi resztę życia. Ale uwierz nie zależało mu skoro odszedł. i mogłabym wsiąść teraz w

mautaa.x3

mautaa.x3.moblo.pl
Tak Ty też byłaś jedyną najwspanialszą dziewczyną pod słońcem z którą spędzi resztę życia. Ale uwierz nie zależało mu skoro odszedł.
    Tak Ty też byłaś jedyną... teksty

mautaa.x3 dodano: 21 października 2011

` Tak Ty też byłaś jedyną , najwspanialszą dziewczyną pod słońcem z którą spędzi resztę życia. Ale uwierz nie zależało mu skoro odszedł.

    i mogłabym wsiąść teraz w... teksty

mautaa.x3 dodano: 21 października 2011

` i mogłabym wsiąść teraz w jakikolwiek pociąg, nałożyć słuchawki na uszy, zamknąć oczy i popierdolić na drugi koniec Polski.

    Chciałabym wrócić do... teksty

mautaa.x3 dodano: 21 października 2011

` Chciałabym wrócić do czasów kiedy nie wiedziałam czym są problemy, a jedynym zmartwieniem było jakimi kredkami mam pokolorować świat.

bo wiesz ? może i przeszłości nie... teksty

mautaa.x3 dodano: 21 października 2011

bo wiesz ? może i przeszłości nie dasz rady naprawić ani niczego zmienić. ale możesz sprawić że przyszłość będzie zajebista.
Autor cytatu: panna_idealnaaa

 o lampka nocna która oświetla mi... teksty

mautaa.x3 dodano: 21 października 2011

` o lampka nocna, która oświetla mi klawiaturę, gdy rozmawiam z Tobą po nocach. a to mój kubek. wspominam i marzę pijąc z niego herbatę. dlatego proszę, do cholery wejdź, powiedz, że mnie kochasz i zostań ze mną. do końca świata i o jeden dzień dłużej .

    Dziś między wdechem a... teksty

mautaa.x3 dodano: 21 października 2011

` Dziś między wdechem, a wydechem. Między uderzeniem, a bólem. Między jednym, a drugim, w ułamkach sekund - odnajduję szczęście.

  najbardziej boli sam fakt że... teksty

mautaa.x3 dodano: 21 października 2011

` najbardziej boli sam fakt, że centymetry pomiędzy naszymi ustami zamieniają się w setki kilometrów między sercami; że wokół Twoich ust przechodzić będą nieznane mi właścicielki innych ust, a ja nie będę w stanie zakazać im zbliżania się do Ciebie.

dziękuję.  3. teksty mautaa.x3 dodał komentarz: dziękuję. < 3. do wpisu 21 października 2011
dziękuję. teksty mautaa.x3 dodał komentarz: dziękuję. do wpisu 21 października 2011
zajebiste masz te opow. też piszę swoje na blogu ale nie są takie jak Tw. x teksty mautaa.x3 dodał komentarz: zajebiste masz te opow. też piszę swoje na blogu, ale nie są takie jak Tw. ;x do wpisu 19 października 2011
najlepszego.  teksty mautaa.x3 dodał komentarz: najlepszego. ;) do wpisu 19 października 2011
 Ranisz mnie mówiąc że nie mamy... teksty

mautaa.x3 dodano: 19 października 2011

` Ranisz mnie mówiąc, że nie mamy już o czym rozmawiać, wiem to trudne utrzymać dobrą znajomość skoro dzieli nas tyle kilometrów ale.. Powiedz mi czy nie warto się trochę potrudzić o odrobinę szczęścia.?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV