głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mautaa.x3 myślałam że do szkoły chodzę po to żeby mnie czegoś nauczyli a nie powiedzieli czego mam się nauczyć w domu . Było popołudnie. Ubrała kurtkę i buty po czym wys

mautaa.x3

mautaa.x3.moblo.pl
myślałam że do szkoły chodzę po to żeby mnie czegoś nauczyli a nie powiedzieli czego mam się nauczyć w domu .
 myślałam  że do szkoły chodzę... teksty

mautaa.x3 dodano: 23 października 2011

` myślałam , że do szkoły chodzę po to , żeby mnie czegoś nauczyli , a nie powiedzieli , czego mam się nauczyć w domu .

    Było popołudnie. Ubrała... teksty

mautaa.x3 dodano: 23 października 2011

` Było popołudnie. Ubrała kurtkę i buty , po czym wyszła z domu. Szła chodnikiem, a obok była ruchliwa ulica. Myślała o Nim. Łzy napływały jej do oczu. Nie mogła zapomnieć tego , co jej zrobił i jak ją potraktował. Po chwili się zatrzymała. Rozejrzała dookoła , założyła słuchawki na uszy , włączyła jak najgłośniej muzykę i weszła na ulicę. Szła środkiem drogi, zamknęła oczy, a łzy coraz bardziej spływały jej po policzku. A po chwili było już po wszystkim. Jej dusza unosiła się ku niebu i spoglądała na ciało dziewczyny..

 przychodzi chwila  kiedy klękasz... teksty

mautaa.x3 dodano: 23 października 2011

` przychodzi chwila , kiedy klękasz z bezsilności . zwyczajnie się poddajesz , tracąc wszelką wiarę na lepsze jutro . wiedząc, że zgotowałeś sobie piekło na swoje osobiste życzenie . że tak naprawdę każdy z Twoich problemów jest z Twojej osobistej winy . zaczynasz nienawidzić samego siebie za to , kim jesteś . za to ile popełniłeś błędów . nie potrafisz sobie wybaczyć , że nie jesteś w stanie cofnąć czasu .

 jeśli w coś się angażuję to... teksty

mautaa.x3 dodano: 22 października 2011

` jeśli w coś się angażuję, to jestem konsekwentna. nie bój się. nie zostawię Cię dla pierwszego lepszego gnojka, który będzie próbował uwodzić mnie swoim zniewalającym spojrzeniem i urodą. dla mnie liczy się wnętrze. ale prawdziwe, z uczuciami i z sercem, które potrafi kochać. a Ty je masz.

http: mautaax3.blogspot.com... teksty

mautaa.x3 dodano: 22 października 2011

http://mautaax3.blogspot.com/ zapraszam do czytania i komentowania. ; )

 Są w Twoim życiu tacy ludzie... teksty

mautaa.x3 dodano: 22 października 2011

` Są w Twoim życiu tacy ludzie, którym wolno wszystko. Czytać twoje sms'y, budzić Cię o 6 rano, mówić do Ciebie w ten najbardziej znienawidzony sposób .

 Było jak w bajce.Ona w ładnej... teksty

mautaa.x3 dodano: 22 października 2011

` Było jak w bajce.Ona w ładnej sukience,On w nią zapatrzony.Lecz wszystko prysło, gdy pojawiła się inna księżniczka w piękniejszej sukience.

 Najlepiej być singlem ale singlem... teksty

mautaa.x3 dodano: 21 października 2011

` Najlepiej być singlem, ale singlem takim forever. ;)

      pamiętaj jesteś... teksty

mautaa.x3 dodano: 21 października 2011

` pamiętaj, jesteś kobietą ! Całym pięknem tej planety. Jesteś silna, mądra i nadzwyczajna - nie dasz sobą pomiatać jakiemuś sku*wysynowi. Nie jesteś stworzona do czekania i błagania aż wróci, jesteś stworzona do ukazywania swojego piękna - by On później żałował, co stracił. Więc do dzieła, mała.

 Szybkim ruchem odwraca dziewczynę... teksty

mautaa.x3 dodano: 21 października 2011

` Szybkim ruchem odwraca dziewczynę tyłem do siebie. Obejmuje ją w pasie, obiema rękoma i przybliża się do niej,na odległość mniejszą niż zalecałoby bezpieczeństwo osobiste.Dziewczyna czuje jego oddech na swej szyi.Chwile później wije się w jego ramionach, pod jego krótkimi,lecz bardzo zmysłowymi pocałunkami składanymi na całym jej ciele...

 Chciała żeby wszystko potoczyło... teksty

mautaa.x3 dodano: 21 października 2011

` Chciała, żeby wszystko potoczyło się po jej myśli, ale wiedziała że nie do końca będzie tak jak chciała. Wiedziała że On nigdy nie będzie jej .. wiedziała że ich miłość nie ma szans na istnienie. Ale ona się nie poddawała. Z każdym dniem kochała Go mocniej i wiedziała że jest dla niej ważny. Najbardziej na świecie pragnęła tego by dowiedzieć się co On do niej czuje. W pewnym momencie chciała powiedzieć Mu prawdę, ale zrozumiała że jeśli to zrobi to może Go już więcej nie zobaczyć. Wolała nie ryzykować i czekać .. Miała tą cholerną nadzieje, wielką nadzieje. I wiedziała że ta nadzieja będzie w niej już zawsze. Nie potrafiła o Nim zapomnieć. Był dla niej kimś ważnym, naprawdę ważnym. Nigdy nie czuła takiego ciepła w sobie gdy dotknęli się wzrokiem. Gdy tylko Go widziała, motylki w brzuchu latały w niej jak opętane. Wtedy poczuła że naprawdę Go kocha i nigdy nie przestanie..

wszystkiego naj.  teksty mautaa.x3 dodał komentarz: wszystkiego naj. ;) do wpisu 21 października 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV