głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mautaa.x3 Albo ja albo oni . Oni . Wiesz dlaczego ?. Bo nigdy nie postawili mnie przed takim wyborem . Stary jest piękna . Ma takie śliczne oczy wystarczyło że przeszła

mautaa.x3

mautaa.x3.moblo.pl
Albo ja albo oni . Oni . Wiesz dlaczego ?. Bo nigdy nie postawili mnie przed takim wyborem .
  Albo ja albo oni .  Oni . Wiesz... teksty

mautaa.x3 dodano: 28 października 2011

` - Albo ja, albo oni . - Oni . Wiesz dlaczego ?. Bo nigdy nie postawili mnie przed takim wyborem .

  Stary jest piękna . Ma takie... teksty

mautaa.x3 dodano: 28 października 2011

` - Stary jest piękna . Ma takie śliczne oczy , wystarczyło że przeszła obok mnie raz na korytarzu , a wszystkie inne szkolne wymalowane panny przestały się liczyć . . . - usłyszała rozmowę kumpli przechodząc obok drzwi męskiej toalety . Czuła to podekscytowanie w jego głosie , jakby odkrył w swoim życiu coś całkiem nowego . Oparła się o ścianę , nadsłuchując jego słów , które z minuty na minutę nabierały coraz większego znaczenia . Westchnęła , mrużąc swoje oczy , była w nim tak samo zauroczona jak on w niej , ale nie zwierzała się nawet najlepszym przyjaciółkom , bo wiele razy ludzie wykorzystywali jej zaufanie . Odleciała , wsłuchując się w wypowiadane przez jego usta słowa , nie usłyszała nawet zbliżających się kroków w stronę drzwi wyjściowych . Chłopak wychodząc stuknął ją ramieniem , powodując nagłe ocknięcie u dziewczyny - Oj - jęknęła pod nosem , czerwieniąc się , jej policzki zrobiły się gorące , zawstydzona zdołała tylko wybełkotać - Przepraszam .

 I tu siedemnasta litera polskiego... teksty

mautaa.x3 dodano: 27 października 2011

` I tu siedemnasta litera polskiego alfabetu wcale nie oznacza miłości, czy Twojego imienia. tu oznacza melanżowanie. nic więcej.

 Mój chłopak.? Jest przystojny i... teksty

mautaa.x3 dodano: 27 października 2011

` Mój chłopak.? Jest przystojny i inteligentny, do tego zabawny i pomocny. W sumie to ma tylko jedną wadę. Jeszcze go nie poznałam.

 pewnie w tej chwili 857346 ludzi na... teksty

mautaa.x3 dodano: 27 października 2011

` pewnie w tej chwili 857346 ludzi na świecie , ucieka przed czymś , panicznie się tego bojąc . 747456 ludzi , płacze przez wspomnienia . 388948 jest chora na miłość , a ja , wyłożyłam nogi na biurko , zapaliłam papierosa i na wszystko mam wyjebane.

 1 Wszechświat 8 planet 192 kraje... teksty

mautaa.x3 dodano: 27 października 2011

` 1 Wszechświat, 8 planet, 192 kraje, 180497 wysp, 85 mórz, 7 miliardów ludzi, a ja nadal jestem singielką.

 Najbardziej przygnębiające są te... teksty

mautaa.x3 dodano: 27 października 2011

` Najbardziej przygnębiające są te wieczory, kiedy siedzisz pod ciepłym kocem popijając gorące capuccino w swoim ulubionym kubku i zastanawiasz sie czy tak na prawdę go kochasz, czy to tylko złudzenie.

 Zamiast 'lekcja' Twoje imię data... teksty

mautaa.x3 dodano: 27 października 2011

` Zamiast 'lekcja', Twoje imię, data, zawsze ta sama. Nasze rozstanie. W temacie krótkie 'wróć' i tak co 45 minut. To już 3 korektor w tym roku, wiesz.?

 nie lubię pierdolenia o niczym... teksty

mautaa.x3 dodano: 27 października 2011

` nie lubię pierdolenia o niczym, nie lubię przeginki, nie lubię szkoły, nie lubię palić, nie lubię pić, nie lubię jarać i się tym faktem jarać, nie lubię życia , nic nie lubię, więc co mi dasz na urodziny.? - SZNUR.

 Tak wiele rzeczy powinnam Ci... teksty

mautaa.x3 dodano: 27 października 2011

` Tak wiele rzeczy powinnam Ci powiedzieć. Wyliczyć, ile to razy o Tobie śniłam i ile razy nie mogłam przez Ciebie zasnąć. Udowodnić Ci, że mam uśmiech przeznaczony tylko dla Ciebie.. i spojrzenie też takie mam.

 Myślisz że taki z Ciebie... teksty

mautaa.x3 dodano: 27 października 2011

` Myślisz,że taki z Ciebie cwaniak.? Że jak idziesz i spojrzysz na mnie tymi swoimi brązowymi oczami, puścisz ten swój uśmiech, który tak lubię, to na mnie działasz.? kurwa, masz racje.

 Gdy miałam 6 lat nigdy w życiu... teksty

mautaa.x3 dodano: 26 października 2011

` Gdy miałam 6 lat, nigdy w życiu bym się w Tobie nie zakochała. Nie zakochałabym się w facecie, który przeklina, pije, pali, nosi szerokie ubrania i ma wyjebane na ludzi i szkołę. Ale nie mam sześciu lat i kocham Cię. Kocham zajebiście mocno.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV