głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
martusiaaa Chętnie wyłączyłabym tę funkcję w moim mózgu która jest odpowiedzialna za przejmowanie się. Tyle rzeczy byłoby wtedy łatwiejszych. Chciałbym wrócić na pew­ne ro

martusiaaa

martusiaaa.moblo.pl
Chętnie wyłączyłabym tę funkcję w moim mózgu która jest odpowiedzialna za przejmowanie się. Tyle rzeczy byłoby wtedy łatwiejszych.
Chętnie wyłączyłabym tę funkcję... teksty

martusiaaa dodano: 24 kwietnia 2015

Chętnie wyłączyłabym tę funkcję w moim mózgu, która jest odpowiedzialna za przejmowanie się. Tyle rzeczy byłoby wtedy łatwiejszych.

Chciałbym wrócić na pew­ne... teksty

martusiaaa dodano: 9 luty 2014

Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczy­tać uważnie na­pisy na dro­gow­ska­zach i pójść w in­nym kierunku.

Nie możesz zmienić przeszłości... teksty

martusiaaa dodano: 9 luty 2014

Nie możesz zmienić przeszłości, ale przeszłość zawsze powraca, żeby zmienić ciebie. Zarówno twoją teraźniejszość, jak i przyszłość...

Boję się zobowiązań. Nie chcę ci... teksty

martusiaaa dodano: 1 luty 2014

Boję się zobowiązań. Nie chcę ci nic obiecywać, niczego na siłę nazywać. Nie wyznam ci nagle wszystkiego, co czuję, ale mogę być, całkiem blisko. mogę być oparciem, o ile nie obciążysz mnie zbyt mocno, dobrym słuchaczem, albo poprawiaczem nastroju. Mogę być kim chcesz, tylko nie czyń mnie zbyt ważną. Nie jestem dobra w byciu czyimś wszystkim.

Możesz mieć stado łatwych albo... teksty

martusiaaa dodano: 17 grudnia 2013

Możesz mieć stado łatwych,albo jedną skomplikowaną mnie

Los decyduje kto pojawi się w twoim... teksty

martusiaaa dodano: 17 grudnia 2013

Los decyduje kto pojawi się w twoim życiu.Ale to serce decyduje,kto w nim pozostanie.

Prawda jest taka  że niektóre... teksty

martusiaaa dodano: 17 grudnia 2013

Prawda jest taka, że niektóre wspomnienia, a właściwie ich większa część zawsze zostanie w naszej pamięci, czy tego chcemy czy też nie. I bywają takie wieczory, że rozmyślasz nad wszystkim, rozmyślasz nad swoimi błędami, których nie cofniesz, nad osobami za którymi tęsknisz i nad tym jak bardzo chciałbyś cofnąć czas żeby choć na chwilę znaleźć się znów tam gdzie byś chciał.

Kiedy ludzie mówią Ci  że się... teksty

martusiaaa dodano: 17 grudnia 2013

Kiedy ludzie mówią Ci, że się zmieniłeś to wynika to głównie z tego, że przestałeś zachowywać się tak, jak oni tego od Ciebie wymagają.

Nie szukaj ideału  bo ideałów nie... teksty

martusiaaa dodano: 17 grudnia 2013

Nie szukaj ideału, bo ideałów nie ma. Znajdź kogoś, kto zdenerwuje Cię jak nikt inny. Kogoś, czyj dotyk sprawi, że odlecisz do innego świata. Kogoś, przy kim nie będziesz chciała nikogo udawać.

Nie lubię tych wieczorów  gdy... teksty

martusiaaa dodano: 17 grudnia 2013

Nie lubię tych wieczorów, gdy skulam się pod kołdrą na łóżku, przytulam do poduszki i usiłuję opanować myśli, które rozpierdalają mi głowę.

Niby nie powinnam tęsknić za... teksty

martusiaaa dodano: 17 grudnia 2013

Niby nie powinnam tęsknić za osobami, które nie tęsknią za mną. Ale z drugiej strony, czy ja kiedykolwiek zrobiłam coś, co powinnam?

Najczęściej poruszają nas słowa... teksty

martusiaaa dodano: 17 grudnia 2013

Najczęściej poruszają nas słowa, które ktoś powiedział niechcący, mimochodem. Nie o tym myślał, nie o to mu chodziło, a właśnie to trafiło.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV