głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
martusiaaa Chciałem Cię tak szalenie rozkochać w sobie jak sam się w Tobie kochałem. Już mi lepiej. Odpuściłam sobie Ciebie. Przestałam zasypiać z myślą o Tobie. Już nie c

martusiaaa

martusiaaa.moblo.pl
Chciałem Cię tak szalenie rozkochać w sobie jak sam się w Tobie kochałem.
Chciałem Cię tak szalenie... teksty

martusiaaa dodano: 2 lipca 2015

Chciałem Cię tak szalenie rozkochać w sobie, jak sam się w Tobie kochałem.

Już mi lepiej. Odpuściłam sobie... teksty

martusiaaa dodano: 2 lipca 2015

Już mi lepiej. Odpuściłam sobie Ciebie. Przestałam zasypiać z myślą o Tobie. Już nie czekam. Stałeś się obojętny, zupełnie niepotrzebny. Nie chcę Cię. W końcu przestałeś dla mnie istnieć. Nie jesteś moją codziennością, moim być albo nie być. Nie nazwę Cię wszystkim tym, co mam, bo przecież nigdy Cię nie miałam, i wiesz - jakoś nie żałuję.

W moim umyśle zawsze będziesz... teksty

martusiaaa dodano: 2 lipca 2015

W moim umyśle zawsze będziesz piękną historią, w moim sercu przyspieszonym przepływem krwi, na mojej skórze - dreszczem. Wpisałeś się w każdy zakamarek mojego ciała, w każdy skrawek mojej osobowości. Zawsze będziesz, po prostu.

A może płakała  ponieważ... teksty

martusiaaa dodano: 2 lipca 2015

A może płakała, ponieważ zawaliło się jej życie? Pierwszy lub kolejny raz? Pewnie tak, ponieważ tak się płacze, gdy kogoś się bardzo kocha albo kocha, a kochać nie powinno. Z bezsilności się wtedy płacze. Bardziej niż ze smutku lub bólu.

Najgorszą częścią w odkochiwaniu... teksty

martusiaaa dodano: 29 kwietnia 2015

Najgorszą częścią w odkochiwaniu jest zastanawianie się, czy jeszcze kiedykolwiek będziesz w stanie otworzyć się tak mocno.

W chwili  gdy człowiek coś traci... teksty

martusiaaa dodano: 27 kwietnia 2015

W chwili, gdy człowiek coś traci, zdaje sobie sprawę, że kochał to niesamowicie mocno..

Najwspanialsze uczucie świata?... teksty

martusiaaa dodano: 24 kwietnia 2015

Najwspanialsze uczucie świata? budzić się z myślą, że to on należy do mnie, że to dla niego jestem najważniejszym człowieczkiem na ziemi, że to on kocha mnie nad życie i nie wyobraża sobie beze mnie swojego istnienia, że mam po co, że mam dla kogo żyć, dla kogo wstawać z tego przyciągającego grawitacją łóżka, że jest ktoś, dzięki komu mam pewność, że WSZYSTKO ma jakiś sens.

Najpiękniejszy rodzaj szczęścia to... teksty

martusiaaa dodano: 24 kwietnia 2015

Najpiękniejszy rodzaj szczęścia to ten, w którym czujesz, że wszystko jest tak, jak powinno. Nie chodzi o wielkie, niesamowite wydarzenia, które zmieniają twoje życie o 180 stopni, tylko o spokój ducha, o zasypianie z poczuciem, że twoje jutro jest bezpieczne, a wszystkie sprawy są poukładane.

Tęsknota nie jest stanem  który... teksty

martusiaaa dodano: 24 kwietnia 2015

Tęsknota nie jest stanem, który mija. Ludzie zwyczajnie się do niej przyzwyczajają i z czasem przestaje ona im przeszkadzać.

Mam cholerną ochotę zobaczyć cię... teksty

martusiaaa dodano: 24 kwietnia 2015

Mam cholerną ochotę zobaczyć cię, przytulić, pocałować, a później tak po prostu sobie odejść z nadzieją, że złapiesz mnie za rękę i powiesz, że nie dasz mi odejść. nie dziś.

Czasami trzeba przejść przez... teksty

martusiaaa dodano: 24 kwietnia 2015

Czasami trzeba przejść przez piekło, aby odnaleźć szczęście i radość życia. Wszystko co spotyka nas w życiu, ma nas czegoś nauczyć. To właśnie kreuje nas samych i to, kim jesteśmy.

Bo tak naprawdę każdy z nas pragnie... teksty

martusiaaa dodano: 24 kwietnia 2015

Bo tak naprawdę każdy z nas pragnie tylko jednego: wiedzieć, że jest dla kogoś ważny. Że bez niego czyjeś życie byłoby uboższe.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 59 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV