głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
martitta91 Ty jak woda gasisz me pragnienia wyprowadzisz z marzeń do spełnienia. Dajesz sens zabierasz lęk. Kochaj jak kocham ja na koniec świata pójdę z Tobą jeśli los na

martitta91

martitta91.moblo.pl
Ty jak woda gasisz me pragnienia wyprowadzisz z marzeń do spełnienia. Dajesz sens zabierasz lęk.
Ty jak woda gasisz me pragnienia... teksty

martitta91 dodano: 30 października 2012

Ty jak woda gasisz me pragnienia, wyprowadzisz z marzeń do spełnienia. Dajesz sens zabierasz lęk.

Kochaj jak kocham ja  na koniec... teksty

martitta91 dodano: 30 października 2012

Kochaj jak kocham ja, na koniec świata pójdę z Tobą jeśli los nam da. Serce na dłoni mam dla ciebie bije już z tą chwilą. Nic już nie liczy się kiedy w ramionach szczęście trzymam, znaleźliśmy się.. w Tobie bezpieczny port, mój ląd.

Są takie chwile   w których... teksty

martitta91 dodano: 27 października 2012

Są takie chwile , w których człowiek uświadamia sobie jak dużo błędów popełnił mimo tego , że tak krótko żyje. Uświadamia również sobie jak bardzo skrzywdził osoby na których mu tak na prawdo zależało. U mnie chyba nadeszła taka chwila. Przepraszam.

Może nie powinnam teraz iść.... teksty

martitta91 dodano: 27 października 2012

Może nie powinnam teraz iść. Czuje, że to nie czas by z Tobą być. Wybacz mi to, że dzisiaj proszę Cię. O to byś beze mnie dalej szedł.

Nie wiem gdzie uciekły tamte dni.... teksty

martitta91 dodano: 27 października 2012

Nie wiem gdzie uciekły tamte dni. Sama nie rozumiem z tego nic. Może kiedyś przyjdzie taki dzień. W którym już nie wróci to co złe.

Nie ma już nadziei dla nas dziś.... teksty

martitta91 dodano: 27 października 2012

Nie ma już nadziei dla nas dziś. Nie chce żebyś teraz ze mną był. Może kiedyś przyjdzie taki dzień. W którym już nie wróci to co złe.

Kiedyś odnajdziemy siebie   jak to... teksty

martitta91 dodano: 27 października 2012

Kiedyś odnajdziemy siebie, jak to wytłumaczyć nie wiem.. Złem jest być przy sobie w gniewie, uwierz mi tak będzie lepiej..

 1 Gdybyśmy mogli  spędzić jeden... teksty

martitta91 dodano: 24 października 2012

[1]Gdybyśmy mogli, spędzić jeden dzień razem, spacerując po kolorowych alejkach, trzymając się za ręce, gdybyś był obok mnie, gdybyś mógł uciszać mnie pocałunkami, gdybym mogła zamknąć ten cały świat pełen tęsknoty w Twoich ramionach poczułabym się lepiej. Czasem kładąc się spać, próbuję wyobrazić sobie moment w którym będę mogła powiedzieć, że jesteś obok mnie. Siedzę w pustym pokoju i po raz kolejny zadaję sobie pytanie jak do tego doszło, kiedy staliśmy się dla siebie tak ważni? Bo staliśmy prawda? Mam takie dni, jak dziś gdy strach jest częstszy niż kolejne hausty powietrza.

 2 Chciałabym usiąść z Tobą na... teksty

martitta91 dodano: 24 października 2012

[2]Chciałabym usiąść z Tobą na ławce w parku, i patrząc Ci w oczy, opowiedzieć o tych wszystkich chwilach kiedy brakowało mi siły, o strachu jaki towarzyszył mi co dzień, o łzach które wylałam w samotności, bo wstydziłam się swojej słabości. O momentach kiedy do szczęścia brakowało mi jedynie Ciebie. Chciałabym powiedzieć Ci, jak bardzo się cieszę, że jesteś, przekręcić Twój full cap daszkiem do przodu i opowiedzieć Ci jak bardzo nie chcę, żebyś odchodził. Chciałabym choć na chwilę przestać tęsknić. Ale czy to możliwe? Te kilka godzin nie sprawi że przestanę, przecież tęsknota jest fundamentem tego co zbudowaliśmy. Czasem to wydaje mi się tak nierealne, że setki razy upewniam się, czy to nie był sen, a czasem kładąc się spać wiem, że jesteś blisko mnie, mimo tych setek kilometrów. Wiesz, nawet czasem gdy Cię ranię, kiedy powtarzam setki razy żebyś zostawił mnie w spokoju, nie słuchaj. Po prostu mnie przytul, właśnie tego będę wtedy potrzebowała. Tak jak teraz. /truustme

mogę dla Ciebie zrobić wszystko.... teksty

martitta91 dodano: 24 października 2012

mogę dla Ciebie zrobić wszystko. obiecaj tylko, że zawsze będziesz przy mnie blisko.

Wbrew temu w kim jest wina  nie... teksty

martitta91 dodano: 22 października 2012

Wbrew temu w kim jest wina, nie szukajmy jej i nadajmy barwy temu co straciło dawno...sens.

Po co się łudzić? W obecnych... teksty

martitta91 dodano: 22 października 2012

Po co się łudzić? W obecnych czasach to jedynie wada Uczyć się uczuć, by samolubnie nimi władać…

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV