głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
martitta91 Niby sie boisz ale pomyśl. Jak nie zaryzykujesz to sie nie dowiesz czy nie zyskałabyś tego czego tak pragniesz chociaż na chwile. Czasami warto. Płaczę i pewnie

martitta91

martitta91.moblo.pl
Niby sie boisz ale pomyśl. Jak nie zaryzykujesz to sie nie dowiesz czy nie zyskałabyś tego czego tak pragniesz chociaż na chwile. Czasami warto.
Niby sie boisz  ale pomyśl. Jak nie... teksty

martitta91 dodano: 16 grudnia 2012

Niby sie boisz, ale pomyśl. Jak nie zaryzykujesz, to sie nie dowiesz, czy nie zyskałabyś tego czego tak pragniesz chociaż na chwile. Czasami warto.

Płaczę i pewnie będę płakać do... teksty

martitta91 dodano: 14 grudnia 2012

Płaczę i pewnie będę płakać do rana.. Siedząc i co jakiś czas zatapiając drżące usta w szklance wypełnionej bo brzegi wódką. A potem zasnę.. kolejny raz zasnę nie pamiętając co tak naprawdę mnie bolało. - ciamciaramciaalove.blogspot.com

Nie wiem czy umiem mówić tu o... teksty

martitta91 dodano: 14 grudnia 2012

Nie wiem czy umiem mówić tu o uczuciach, na pewno rozumiem jak łatwo można upaść. Nie wiem czy słuchasz jak mocno bije serce, kiedy proste słowa stają się najtrudniejsze. [ B.R.O - Love ]

Jesteś obsesją moich myśli.... teksty

martitta91 dodano: 14 grudnia 2012

Jesteś obsesją moich myśli. Największym pożądaniem dla moich oczu. Pokusą dla moich ust. Torturą dla mej tęsknoty. I wreszcie zupełną zgubą dla mojej duszy.

Nie wiem jak długo mam biec przed... teksty

martitta91 dodano: 13 grudnia 2012

Nie wiem jak długo mam biec przed siebie. Szukając szczęścia w ciemność i objęciach. Idąc przed siebie, ciemna ulicą. Znów płyną łzy bo wiem, że to droga donikąd. Wołam o pomoc, lecz nikt nie słyszy. To na co mogę liczyć to jedynie odpowiedź ciszy. I nienawidzę słów "będzie dobrze". Bo po tych słowach każdy po prostu odszedł. Co będzie dalej zostawiam życiu. A sama będę istnieć w cienia ukryciu.

Wiele zmian wprowadzasz  ciągle... teksty

martitta91 dodano: 13 grudnia 2012

Wiele zmian wprowadzasz, ciągle trwasz w tych planach. Mimo, że sam tego nie chcesz, samo zło się przyswaja. Na barku rana już stała się twarda. Myślisz ze będziesz miał farta, a tu znów jest rozdrapana rana. Gdzie popełniłam błąd znów? To było na początku. Co będzie dalej? Pozwól, nie odczuć tego bólu. Co chciał mnie zabić w środku, reszta też nie jest w porządku. Choćby mógł być, bo w końcu każdy jest kowalem własnego losu..

Kawałek z życia boli bardziej niż... teksty

martitta91 dodano: 13 grudnia 2012

Kawałek z życia boli bardziej niż jego całość. Zawołać o pomoc okazuje się czymś za mało. Nie wystarczy podać mi ręki na zakręcie. Gubię się, gdy mam przed sobą tą ciemną przestrzeń. Idąc przed siebie, próbując zapomnieć. Potykam sie o fakty i o miliony tych wspomnień. Pytam się siebie, jak długo wytrzymam. Bo tracę już grunt, nie mam się czego przytrzymać. Zdana na siebie, próbuję z tym walczyć. I dopisać znów marny scenariusza ciąg dalszy.

Kto zrozumie ile zła  przynosi co... teksty

martitta91 dodano: 13 grudnia 2012

Kto zrozumie ile zła, przynosi co dzień świat. Ile jeszcze zła, uniesie życia bark. Ile jeszcze skarg, doniesie na nas czas. Ile każde z nas, udźwignie w sobie ran.

Dziś jesteś zwykłym cieniem na tle... teksty

martitta91 dodano: 13 grudnia 2012

Dziś jesteś zwykłym cieniem na tle mojego życia.

Tęsknota jest tym  czego nie da się... teksty

martitta91 dodano: 13 grudnia 2012

Tęsknota jest tym, czego nie da się ugasić. Tak jak wiary, nadziei i miłości nie da się nasycić.

mówiliście  że nie jestem... teksty

martitta91 dodano: 13 grudnia 2012

mówiliście, że nie jestem wystarczająco dobra ale kim wy jesteście, żeby mnie oceniać?

Najczęściej myślimy o tym  czego... teksty

martitta91 dodano: 13 grudnia 2012

Najczęściej myślimy o tym, czego najbardziej nam brak.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV