głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
maagdaaa6 Nie wiem sama czemu wszystko tak wyszło. Już nie mam sił bo wciąż czuję Twą bliskość. Chodź nie ma nas. nie ma szans. Wiem wciąż mija czas a z nim minąłeś Ty i

maagdaaa6

maagdaaa6.moblo.pl
Nie wiem sama czemu wszystko tak wyszło. Już nie mam sił bo wciąż czuję Twą bliskość. Chodź nie ma nas. nie ma szans. Wiem wciąż mija czas a z nim minąłeś Ty i ja.
Nie wiem sama czemu wszystko tak... teksty

maagdaaa6 dodano: 2 kwietnia 2013

Nie wiem sama czemu wszystko tak wyszło. Już nie mam sił, bo wciąż czuję Twą bliskość. Chodź nie ma nas. nie ma szans. Wiem wciąż mija czas, a z nim minąłeś Ty i ja. Trudno uwierzyć, że wierzyliśmy w to wszystko, To było kiedyś, muszę stawiać na przyszłość Kolejna strona już wiem, Przyszedł kolejny rozdział i pokonam go sama.

Odezwij się czasem. Ciekawa jestem... teksty

maagdaaa6 dodano: 29 marca 2013

Odezwij się czasem. Ciekawa jestem gdzie i z kim teraz umierasz.

To jest po prostu niesprawiedliwe.... teksty

maagdaaa6 dodano: 26 marca 2013

To jest po prostu niesprawiedliwe. Ból jest większym problemem, niż miłość jest warta. Łapię powietrze, to świetne uczucie, ale wiesz, że boli.

Ma oczy porównywalne do wschodu... teksty

maagdaaa6 dodano: 26 marca 2013

Ma oczy porównywalne do wschodu słońca, i wcale się tam nie zatrzymują. Człowieku, przysięgam. Ma najsłodszy śmiech, jaki kiedykolwiek słyszałam. Możemy rozmawiać przez telefon trzy godziny, nie mówiąc ani słowa, a ja wciąż wielbiłabym ten moment. A gdy zaczynam budować swoją przyszłość, on jest głównym jej składnikiem. Nazwij to głupotą, nazwij szczęściem, nazwij miłością lub jak inaczej chcesz, ale gdziekolwiek idę, biorę jego zdjęcie do portfela, jak teraz.

Ktoś mógł powiedzieć Tobie już... teksty

maagdaaa6 dodano: 26 marca 2013

Ktoś mógł powiedzieć Tobie już na początku, że to się rozpadnie Więc zamiast trzymać się niespełnionych marzeń, lub po prostu trzymać się miłości I mogłam znaleźć sposób, by sobie poradzić, nie trzymać się zbyt mocno

Mówiłeś  że mnie kochasz  więc... teksty

maagdaaa6 dodano: 26 marca 2013

Mówiłeś, że mnie kochasz, więc dlaczego zostawiłeś mnie całkiem samą ? Teraz, gdy do mnie dzwonisz, mówisz, że mnie potrzebujesz. Chłopcze, odmawiam. Musiałeś mnie pomylić z jakąś inną dziewczyną. Twe mosty zostały spalone, więc teraz Twoja kolej, by płakać.

Wybudujmy most  niech już nic nie... teksty

maagdaaa6 dodano: 26 marca 2013

Wybudujmy most, niech już nic nie dzieli nas Złączmy z nowym dniem przeszły czas.

Czuję  że za mało czasu nam tu... teksty

maagdaaa6 dodano: 26 marca 2013

Czuję, że za mało czasu nam tu zostało, by pozwolić sobie na to, by nie być razem.

Chciałabym umieć jemu pokazać tą... teksty

maagdaaa6 dodano: 26 marca 2013

Chciałabym umieć jemu pokazać tą miłość, którą czuję nawet teraz mocniej niż na początku. Chciałabym pomóc jemu w nas jeszcze uwierzyć i zawsze być przy nim i być potrzebna. Rzeczywistość już mnie nie przeraża jak kiedyś, ale bez niego jestem pusta, nawet gdy idę przed siebie On czuje, że nie będzie szczęśliwy, nie ze mną.

Sądze  że nie zdajesz sobie sprawy... teksty

maagdaaa6 dodano: 24 marca 2013

Sądze, że nie zdajesz sobie sprawy z tego kim tak naprawdę jesteś, dopóki tego nie stracisz.

Myślę  myślę  że kiedy to... teksty

maagdaaa6 dodano: 24 marca 2013

Myślę, myślę, że kiedy to wszystko jest już skończone, to powraca tylko przez mgłę, rozumiesz. Jak kalejdoskop wspomnień . Powraca wszystko, za wyjątkiem jego samego. Myślę, że gdy pierwszy raz go ujrzałam, jakaś cząstka mnie wiedziała co może się wydarzyć. I naprawdę, nie chodzi tutaj o jego słowa, czy czyny. Chodzi o uczucie, które pojawiło się razem z nim. Szalonym wydaje się fakt, że nie mogę być pewna czy kiedykolwiek poczuję coś podobnego. I nie wiem, czy powinnam to poczuć.

I myślę  że najgorszą częścią... teksty

maagdaaa6 dodano: 24 marca 2013

I myślę, że najgorszą częścią tego wszystkiego, nie było utracenie jego. Tylko to, że zatraciłam siebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV