głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
maagdaaa6 Bracie bądź spokojny jeśli jesteś niewidomy być może byłeś zbyt świadomy by otworzyć oczy. Czasami też nie chcę za dużo widzę cierpień. kim byłam? mglistym bezk

maagdaaa6

maagdaaa6.moblo.pl
Bracie bądź spokojny jeśli jesteś niewidomy być może byłeś zbyt świadomy by otworzyć oczy. Czasami też nie chcę za dużo widzę cierpień.
Bracie  bądź spokojny  jeśli... teksty

maagdaaa6 dodano: 13 maja 2013

Bracie, bądź spokojny, jeśli jesteś niewidomy, być może byłeś zbyt świadomy by otworzyć oczy. Czasami też nie chcę, za dużo widzę cierpień.

kim byłam? mglistym  bezkształtnym... teksty

maagdaaa6 dodano: 2 maja 2013

kim byłam? mglistym, bezkształtnym tworem naszej wyobraźni? tylko tyle?

w chłodne dni  czy w smutne wieczory... teksty

maagdaaa6 dodano: 2 maja 2013

w chłodne dni, czy w smutne wieczory zawsze mi tu swojo. lubię tu być dla samej siebie, być gdzieś w przestrzeni wypełnionej ukojeniem. oderwaniem od rzeczywistości, od wiecznej gonitwy za bezcelem. być zawsze soba i tylko sobą. cierpliwością i spokojem.

Może oczy Twoje nie widzą mej... teksty

maagdaaa6 dodano: 2 maja 2013

Może oczy Twoje nie widzą mej kruchości, ale cała jestem z porcelany. Składową małych przeźroczystych kryształków jestem. Z lękiem patrze na Twą twarz. Przerażenie wypełnia mnie po same końce. Ufna do granic, a bezbronna jak kwiat odarty z płatków. Zawsze byłam cichym smutkiem, zasnutym tajeminicą istnienia. Niewyszeptaną historią, pełną czucia. Pragnącą czyichś dłoni, wokół mej grawitacji, czyichś warg przywartych do moich spękanych. Tembru głosu, wwiercającego się w głąb myśli, rzęs okalających zarumienione poliki i tego słodkiego uczucia bezpieczeństwa. Ale jestem asteniczna, zawsze byłam..

cisza obija mi się o palce... teksty

maagdaaa6 dodano: 2 maja 2013

cisza obija mi się o palce, czekam czekaniem nieskończonym

Jedną z najpiękniejszych rzeczy... teksty

maagdaaa6 dodano: 2 maja 2013

Jedną z najpiękniejszych rzeczy, jakiej człowiek powinien doświadczyć jest moment, w którym uświadamia sobie, że jedyną osobą która może uczynić go naprawdę szczęśliwym jest on sam.

Są ta­cy  którzy uciekają od... teksty

maagdaaa6 dodano: 23 kwietnia 2013

Są ta­cy, którzy uciekają od cier­pienia miłości. Kocha­li, za­wied­li się i nie chcą już ni­kogo kochać, ni­komu służyć, ni­komu po­magać. Ta­ka sa­mot­ność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłości, ucieka od sa­mego życia. Za­myka się w sobie.

Są tacy  którzy kochali do granic.... teksty

maagdaaa6 dodano: 23 kwietnia 2013

Są tacy, którzy kochali do granic. Oddali więcej niż byli w stanie. Oddali całych siebie. Oddali za dużo. Aż zatracili siebie. I teraz nie pozostało im nic. Nawet życia... Więc wolę uciekać od miłości niż tak żyć.

911 to pierwsza pomoc.  Lepiej... teksty

maagdaaa6 dodano: 5 kwietnia 2013

911 to pierwsza pomoc. Lepiej biegiem przybądźcie i naładujcie go miłością Powiedział mi, że ten świat był mój To takie piękne kłamstwo Teraz skończył i ta miłość nie jest już dla mnie. Ręka w górze jakby machał na "do widzenia". Powiedział że mu zależy, ale w jego oczach nie ma łez I pyta mnie, czy mam się w porządku. Czy jesteś ślepy?!! Niczym pocisk Twoja miłość trafiła mnie w rdzeń Fruwałam póki nie powaliłeś mnie na ziemię. I to takie głupie jak sprawiasz, że chcę więcej. Krzyczę morderca! Jak mogłeś nas zamordować ? Nazywam to morderstwem! Miłości wstęp wzbroniony! jakby niebo waliło mi się na głowę Drętwy, jest taki zimny, nic nie czuje Chodzi tu o złamane serce Chcę się go pozbyć On jest jedynym, który kiedykolwiek dostał to co najlepsze we mnie Ale ten facet, to jedyny dla którego bym umarła Mama powiedziała, że nie ma powodu do buntowania się Słyszysz mnie teraz?

I chodź ucieknijmy stąd   nie chcę... teksty

maagdaaa6 dodano: 3 kwietnia 2013

I chodź ucieknijmy stąd, nie chcę już oddychać tym zatrutym powietrzem!

Boję się oddać jemu w całości.... teksty

maagdaaa6 dodano: 3 kwietnia 2013

Boję się oddać jemu w całości. Miłość przekracza wszystkie progi mojej dojrzałości, serce w najwyższym stanie gotowości, przyspiesza swój rytm, po to, by walczyć przed utratą jego bliskości Mam dosyć życia w niepewności, im dłużej odkładamy ważne sprawy, czuję na plecach Twój oddech złości, to jest pościg, za szczęściem, które za każdą spokojną chwilę nam każe płacić bólem

Jesteśmy blisko i się oddalamy... teksty

maagdaaa6 dodano: 3 kwietnia 2013

Jesteśmy blisko i się oddalamy wciąż. Który to już raz mówisz "koniec", mam tego dość. Znowu dzwonisz, wracasz i łamiesz serce. Szczerze mówiąc to już nie chcę tego więcej. Nie chcę wieczorów zmieszanych ze szczęściem i bezsensem. I mam wrażenie, że to drugie zdarzało się częściej. Oboje wiemy, że już nie ma o co walczyć. To było ostatni raz, zapomnij mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV