głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
maagdaaa6 'I gdybym mógł dziś zmienić coś to nie zmieniłbym nic' 'pisz pisz tak codziennie po kilka godzin. przecież ja się wcale nie uzależniam w ogóle nie przyzwyczaja

maagdaaa6

maagdaaa6.moblo.pl
'I gdybym mógł dziś zmienić coś to nie zmieniłbym nic'
'I gdybym mógł dziś zmienić coś... teksty

maagdaaa6 dodano: 25 listopada 2011

'I gdybym mógł dziś zmienić coś to nie zmieniłbym nic'

'pisz pisz  tak codziennie  po kilka... teksty

maagdaaa6 dodano: 25 listopada 2011

'pisz pisz, tak codziennie, po kilka godzin. przecież ja się wcale nie uzależniam, w ogóle nie przyzwyczajam'

jej oczy przesiąknięte były... teksty

maagdaaa6 dodano: 24 listopada 2011

jej oczy przesiąknięte były szarością. melancholia pływała w jej bladoniebieskich tęczówkach. spoglądała beznamiętnym wzrokiem w okno. przeważnie krwistoczerwone usta - pobladły. ramiona opadły w bezradnym geście. energia i elementy potłuczonego uśmiechu ulotniły się gdzieś w bezkresne przestworza. cała barwa tego dnia zmieniła się w ponury, szaro-bury obraz potępienia. wszystko straciło swój codzienny kierunek. była pasażerem w samolocie donikąd. ogień się wypalił. ten ogień, który przez tak długi czas usiłowała rozniecić w jednej chwili obrócił się w popiół. tylko garstki spalonego chrustu przewalały się tu i tam. poczuła w ustach cierpki smak. czy to już czas by odejść? dokąd?

strzępki wczorajszej miłości... teksty

maagdaaa6 dodano: 22 listopada 2011

strzępki wczorajszej miłości, tęsknoty serca i resztki namiętności zabrał ze sobą wczorajszy powiew wiatru, tym razem nie pobiegnę za nim..

Zagubiona gdzieś pomiędzy... teksty

maagdaaa6 dodano: 21 listopada 2011

Zagubiona gdzieś pomiędzy marzeniami a rzeczywistością, pomiędzy przeszłością i terazniejszoscia. Szeptem mnie otul, szeptem mnie ocal... jeszcze nigdy nie było tak cieżko stać na dwóch nogach i oddychać.

to tu  to tam  codziennie od... teksty

maagdaaa6 dodano: 21 listopada 2011

to tu, to tam, codziennie od poniedziałku i piątku zaczyna swe życie znów od początku..

nie po drodze Twojemu szeptowi do... teksty

maagdaaa6 dodano: 21 listopada 2011

nie po drodze Twojemu szeptowi do mojego ucha ani Twoim rzęsom do mojego policzka nie po drodze dłoni twojej do mojej tak bardzo Ci do mnie nie po drodze..

strzelał we mnie karabinem słów... teksty

maagdaaa6 dodano: 21 listopada 2011

strzelał we mnie karabinem słów użył najcięzszych jakie mu tylko potrafiły przejść przez jego pełne i miękkie usta celnie trafiał w moje mizerne serce każde z nich utkwiło głęboko ból odbierał powoli oddech zapomniał o jednym przecież nie jestem kuloodporna..

Ja mam dzień w nocy  kiedy w jej... teksty

maagdaaa6 dodano: 21 listopada 2011

Ja mam dzień w nocy, kiedy w jej oczy patrzę, wiem o czym myśli, kiedy płacze, dźwiękiem, śmieje się pięknie, a kiedy milknie, zapada noc, i nie widzę już nic, nie słyszę nic, przestaje mi bić serce. A wtedy tlen ucieka mi gdzieś coraz prędzej, jedyne co wiem, że nie przywróci mi jej sen, to pewne, ona powróci gdy zechce, by uczynić dzień z nocy, jak wcześniej ...

Wiem że powiesz mi żebym się... teksty

maagdaaa6 dodano: 21 listopada 2011

Wiem,że powiesz mi żebym się trzymała I zachowywała jakby nic się nie stało Ale już nie ma czasu na kłamstwa Bo widze zachód słońca w Twoich oczach

dziesz na imprezę. Pijesz  bo chcesz... teksty

maagdaaa6 dodano: 20 listopada 2011

dziesz na imprezę. Pijesz, bo chcesz zapomnieć. Nie dbasz o to, że to już kilkunasty kieliszek. Chcesz zniknąć. Chcesz, by Twoje myśli o nim gdzieś zniknęły. Wracasz do domu nad ranem, obijasz się o meble, ściany. Próbujesz iść cicho, by nikt nie usłyszał. Kładziesz się spać z makijażem. I wszystkie obawy przed zmarszczkami, trądzikiem, poszły się jebać. Rano budzisz się z bólem głowy, smakiem papierosów w buzi, ogromną suszą w gardle i czeka Cię kolejny dzień, kolejny dzień bez niego, i cholera, musisz przyjąć to na trzeźwo, co jeszcze bardziej Cię dobija. Bo już nie chcesz tak dłużej, nie potrafisz. I nie wiesz kogo winić - siebie czy jego, że znaczy dla Ciebie tak zajebiście wiele.\ pepsiak

zbliż się do mych myśli. podejdź... teksty

maagdaaa6 dodano: 18 listopada 2011

zbliż się do mych myśli. podejdź, stań obok. dotknij ich. nie bój się nic a nic. wiem, przytłaczają. zatrzymam je w czasie - dla Ciebie, byś się nie wystraszył. podejdź jeszcze bliżej, usiądź na krawędzi czasu i patrz na nie. obejrzyj każde me wspomnienie przykryte pyłem nocy. wejdź w nie. urzeczywistnij każdy uśmiech. stań przed każdą postacią w nich zaklętą i pokochaj. na krawężniku księżyca ujrzyj me sny. przyjrzyj się każdej łzie, która jak tafla wielkiej wody odbijała twoją twarz, wciąż nieznaną& teraz stań na obłoku mego serca i spójrz jak z bólu zastyga w nim miłość wraz z resztkami krwi. czego mimo mych słów wciąż nieruchomo stoisz a życie chowasz pod powiekami? no, dalej..podejdź. zrób to wszystko co mówiłam. nie bój się - powtarzam ci. nie zrobię ci krzywdy. tylko chcę poczuć twój zapach, opuszkami palców dotknąć twojej skóry, pokochać w pełni..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV